Резултати от 1 до 3 от общо 3

Спешна помощ за Тошиба RAV-SM803AT-E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    66
    #1

    Спешна помощ за Тошиба RAV-SM803AT-E

    Имам следният проблем,както си работеше климатика и изгасна напълно,при пускането му бибка два пъти и не иска да тръгне.Най-интересното е, че на студено,на изсушаване , и на вентилатор си тръгва.От изчетените описания влязох в някаква самодиагностика с дистанционното и на 00 ми намигат и трите светодиода -по прочетеното до колкото разбрах дава грешка във вътрешните датчици,свалях ги, мерих ги всичко е нормално по 10 килоома са си,както по документацията.бях се отчаял вече ,защото това се случи преди 10-ина дни , и когато мислех да свалям климатика и тръгнах да събирам фреона си викам-я за последно да пробвам,и той взе, че тръгна .Работи си на отопление 10-ина дни и оня ден ми направи същият проблем-не иска да тръгне на топло, а само бибка два пъти ,а снощи тръгна за 30 минути и пак угасна сам.
    Ако някой има някакви виждания и идеи по въпроса, моля да съдейства, защото жената вече ще ме бие
    експерименти съм склонен да правя всякакви!
    Този пост е редактиран от avenger; 11-10-16 в 09:35.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    Кубрат
    Мнения
    2
    #2

    Отговор: спешна помощ за тошиба RAV-SM803AT-E

    Имам същия проблем със Toshiba SM-562AT-E ,Ако си стигнал до някакво решение на проблема ... сподели ,ще съм ти благодарен.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    Кубрат
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Спешна помощ за Тошиба RAV-SM803AT-E

    Климатика засега тръгна ... надявам се за постоянно. В моя случай проблема се оказа в леко окислена платка "Sub P.C. Board" MCC-1530,намираща се над клеймореда на външното тяло. На нея има един бутон и три DIP ключета ,средното е за избиране на режим "само охлаждане" ,вероятно окиса е причината климатика да си "мисли" че е в такъв режим и да игнорира режим "отопление" и "ауто".След почистване и подмяна на бутона и ключетата машината си заработи нормално ... вече 4 часа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Спешна помощ за LG 32LH5000
    От sapedi във форум LG телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 21-05-12, 18:06
  2. спешна помощ син екран
    От dimo69 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 04-02-12, 22:20
  3. спешна помощ за две програми на С++
    От anchev_ab във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-07, 01:30
  4. Спешна нужда от помощ Т300
    От Dark Angel във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 29-11-03, 22:40
  5. Помощ при това много спешна
    От cKj във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 08-07-03, 08:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе