Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 67
Like Tree51Одобрявам

Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #1

    Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Здравейте. Събирам инфо за въпросният Daiseikai6.5. Не видях тема за него, за това пускам тази. Има ли някакви болежки(успиване или забиване)? Колко му е реалният минимум. Ако има собственици с проблеми, като забиване и подобни, може да ми пишат на лично. Пиша го това защото има собственици на 8ма серия, които не пишат открито във форума, за проблемите си, защото веднага се скача срещу тях.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2

    Отговор: Toshiba super Dalselkalm6.5

    точно този модел не си заслужава парите дето ще хвърлиш за него.
    dodo_pv одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #3

    Отговор: Toshiba super Dalselkalm6.5

    Цитат Първоначално публикувано от zliqiliq Виж публикацията
    Здравейте. Събирам инфо за въпросният Daiseikai6.5. Не видях тема за него, за това пускам тази. Има ли някакви болежки(успиване или забиване)? Колко му е реалният минимум. Ако има собственици с проблеми, като забиване и подобни, може да ми пишат на лично. Пиша го това защото има собственици на 8ма серия, които не пишат открито във форума, за проблемите си, защото веднага се скача срещу тях.
    Кой е скочил срещу тях? Никой не е бил насиняван досега, доколкото съм запознат, а и отражението ми в огледалото тази сутрин си беше наред. Кой ти пълни главата с глупости?
    Aleksandars одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #4

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Никой не ми пълни нищо. Не знам какво имаш предвид синини и отражения. Ако може по конкретно да пишете. За какво не си заслужава парите. Според мен парите не си заслужава машина, която си я намерил зацепила, та дори и да струва 2к. 6.5 има ли някакви по-сериозни проблеми, или просто е стараичка машина?

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #5

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Винаги имам пред вид буквалното. Ако някой скочи срещу някого, има последствия. Осма серия на дайсейкай не е за всеки дом и не може да се монтира от всеки монтажник. Всички подробности са описани в раздела и е необходимо само да се прочетат. Тъй като не е ясно дали в твоето помещение би могла да работи такава машина, можеш да погледнеш и Hitachi RAS *5PSB. От европейките, то е най-доброто, засега.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #6

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Е аз съм прочел, най-вероятно всичко, ама мненията са противоречиви, да не кажа, че някои хора казват, че няма подобен проблем. Че не е за всеки дом, може би си прав. Това че при теб не прави проблем, не означава, че си на ти с климатичната техника, и си открил проблема. Хитачито ще го видя, но те не правят ли дефрост по час, или само за определени модели? И реални минуси на 6,5?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #7

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Добре, а защо не 5та серия? Още се намират. За кой град става въпрос?

  10. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,710
    #8

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    За Казанлък мисля че беше. Но човека не казва за какво помещение му трябва. Може да получи повече, ако сподели някои работи.
    Между другото zliqiliq, какво стана с Нешънъла за който пита? Отказа ли се?

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #9

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Цитат Първоначално публикувано от zliqiliq Виж публикацията
    Е аз съм прочел, най-вероятно всичко, ама мненията са противоречиви, да не кажа, че някои хора казват, че няма подобен проблем. Че не е за всеки дом, може би си прав. Това че при теб не прави проблем, не означава, че си на ти с климатичната техника, и си открил проблема. Хитачито ще го видя, но те не правят ли дефрост по час, или само за определени модели? И реални минуси на 6,5?
    Реални минуси - смехотворно малко вътрешно тяло ,което няма как да не влошава комфорта.Друго не знам ,модела е много рядък.
    Този пост е редактиран от avenger; 21-02-16 в 16:52.
    dodo_pv одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #10

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Дядо Това,че 8-ма серия не може да се монтира от всеки и не е за всяка къща много ме развесели.Тези размисли нямат нищо общо с истинския и проблем който е в софтуера,и спира турбината вместо да я върти леко и в режим Офф.Има и други климатици на които въздушния датчик е забит по този начин под платката и не е изваден на топлообменика и имат канал за Коминния ефект който наистина си схванал правилно как действа,но те не си спират турбината.Така,че спре ли турбината спира и Коминния ефект.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #11

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    За Казанлък мисля че беше. Но човека не казва за какво помещение му трябва. Може да получи повече, ако сподели някои работи.
    Между другото zliqiliq, какво стана с Нешънъла за който пита? Отказа ли се?
    Не съм се отказал. Ако още е наличен се ослушвам за него, че ми идва малко скъп. Предпочитам нов, но все нещо им куца според вас запознатите. За това пиша и във всяка 2 тема, да събера мнения.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #12

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    От новия по-добро няма.
    mkukas и emil vasilev харесват това.

  16. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,710
    #13

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Ако климатици струващи 4500лв. започнат да ги продават по 1500 щеше да си прав.
    SPSt одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #14

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Нов- 2500 лв.
    К2у- 1500 лв.
    Разлика в цената- 1000 лв
    Разлика в годините- 10 г
    mkukas одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,710
    #15

    Отговор: Toshiba Super DaiSeiKai 6.5

    Тези по 2500лв. са ниска летва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-10SKVP2-E - Super Daiseikai 6
    От Mendeleev във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 501
    Последно: 29-12-16, 16:47
  2. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 21:31
  3. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 11:35
  4. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 17:36
  5. TOSHIBA RAS-221UR- SUPER DAISEIKAI ?
    От Ogosh във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 6
    Последно: 22-10-12, 13:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе