Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 36 от общо 36
Like Tree5Одобрявам

Тема: Що за кретени трябва да са?

1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002

Отговор: Що за кретени трябва да са?

Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Ами Техно "вземи го" и ти за по-малко от 2 часа разстоянието Бургас- София и след това "се оплаквай" как нищо не ти се е случило

Бъди смел, бъди храбър, бъди Мъж, "вземи го" за под 2 часа ...
    А сега ако ми обясниш какво имаш в предвид ще ти бъда благодарен.
    Всеки един който има стаж от поне 6г активно зад волана и може да поддържа 180км/ч на прав път , може да го направи. Това че не искам да го правя е съвсем друго. Не съм го правил и нямам никакво намерение да го правя.Ако мислиш че това е причина да не съм горд - трябва да осмислиш някои неща. Но проблема когато някой без никакъв опит и идея за поддръжка и състояние на автомобила си реши да го направи. А още по-големия проблем е , че това е масово явление и резултата е налице. Статистиката е пълна с такива жертви, плод точно на самонадеяност, надценяване на възможности и неподплатена увереност. Мотористите за които е темата, са едни от тях.

2.  
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010

Понякога и общината може да свърши работа.Живеех в центъра на ДъГе и под нас се правиха гонки преди 10 години.Двете платна бяха доста широки и гадовете с коли и мотори ни тероризираха,направиха остров с ограда м/у двете платна и вече няма донори.Сега това ми е офиса .

4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009

Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    А сега ако ми обясниш какво имаш в предвид ще ти бъда благодарен.
    Твърдението ти:
    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Абсолютно съм сигурен че си правиш "т@шак."
    Не говорим за подобните им със скъпи коли които изминават Бургас - София за под 2 часа вече. Също остават безнаказани и също са потенциално опасни за останалите участници.
    за ненаказуемостта не е вярно.

Ако искаш да докажеш, че е вярно
    бъди смел, бъди храбър, бъди Мъж
    ... и след това ще платиш глоба от която свят ще ти се завие ...

5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002

Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Твърдението ти:

за ненаказуемостта не е вярно.

Ако искаш да докажеш, че е вярно ... и след това ще платиш глоба от която свят ще ти се завие ...
    Явно живеем в различни страни. И сега за да не бъдеш голословен ми покажи копия на електронните фишове , или извадки за глобите - да , засичат скоростта , но не успяват да заснемат номера.

Отделно колко ли ще е акта за 40км /ч отгоре - 50лв , незнам дали ще ми се завие свят , но пак ти показвам безнаказаността. ( 360км магистрала , разделено 180км/ч = 2часа. По магистралата можеш да караш с 140км, значи 40км/ отгоре с 5% грешка и невярно показване на скоростомера още 5% - може и с под 50лв да се разминеш )

И преди да ми отговориш - кажи ми колко години активен стаж имаш , колко км. минаваш на година и каква е максималната скорост която си поддържал в рамките на 75км отсе4ка.
    Този пост е редактиран от Mr.TECHNO; 20-08-13 в 22:39.

6. Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна

Цитат Първоначално публикувано от mitak-tv1 Виж публикацията
    Наистина не е правилно всички които карат мотори,да се слагат под общ знаманател. Има много голям процент улегнали истински рокери,които си карат машините бавно,и с кеф-в града,но тези мекерета които се водят от девиза'вижте колко съм шумен и колко съм бърз'особенно в 2 ч. през нощта,а и през деня,заслужават линч,че и повече.
    Явно в темата главно се имат в пред вид водачите на високооборотни пистови мотори. Като бивш такъв не мога да си представя да карам пистак само на първа в града. Абе изобщо пистакът не се вписва в градска обстановка, както и самото му име подсказва. При културно каране и почти спазване на градските ограничения, се получава едно бакшишко каране със скорост, която принципно не отговаря на съответната предавка, т.к. обиновено след 80 км/h си е нормално да се превключи на 2-ра предавка. Отделно машината си прегрява постоянно. Така и моторът се мъчи, и душата на моторджията. Да, ама човек не може да се удържи да не си отпусне дясната китка и да литне. Изживяването е неповторимо. Ама я си осучи масуря до край на магистралата с 250-300, хем и кефа е съвсем друг, ама трябват $$ щото дзверо папка 12-16 л/100 км и то от префърцунените бензини. Тъй че, вместо туй, що да не разнебитим ауспуха и да вдигаме шум до небето в града за да ни споменуват хората (с лошо), хем така ше сме извесни - тоя с шумния червен/син/черен мотор. Свиди ми се за пешеходците, защото отнетия живот не може да бъде върнат, нито тези, на почернените роднини могат да бъдат както преди.

7.  
  8. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен

с кола е едно с мотор друго .. мене примерно 180 са ми 3000 оборота и не се усещат в колата въпреки това рядко поддържам над 150-160 обикновено дори се задоволявам със 140 което е достатъчно бързо за малката ни държавица .. другото което е зависи кой кара - човек без опит трябва да си знае че не може и да не се изхвърля с висока скорост

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

1. Трябва ми Filmware...
    От MoPcKu във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 08-12-03, 01:33
  2. Трябва ли...
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 12-09-03, 12:29
SetCombG.com
SetCombG е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе