Резултати от 1 до 2 от общо 2

Купувам лаптопи здрави, повредени с дефекти или деформирани - ПЛАЩАМ ВЕДНАГА!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    12
    #1

    Купувам лаптопи здрави, повредени с дефекти или деформирани - ПЛАЩАМ ВЕДНАГА!!!

    Купувам лаптопи здрави, повредени с дефекти или деформирани - ПЛАЩАМ ВЕДНАГА!!!


    Ако имате лаптоп, който събира прах във вашият дом, офис и независимо дали е здрав или развален и искате да го продадете, но не ви се занимава да търсите на кого да го дадете, просто ми се обадете и аз ще го купя!
    Купувам лаптопи повредени с дефекти, изгорели дъна, изгорели матрици или други проблеми, изпускани и деформирани. Лаптопите, които ми предлагате държа да са произведени след 2004г, по-стари модели не ме интересуват, марките, които търся са APPLE, SONY, IBM-LENOVO, DELL, HP, ASUS, ACER, MSI, PACKARD BELL. Очаквам реални предложения само от частни лица, ако сте от друг град може да ми изпратите вашият лаптоп с куриерска фирма еконт за моя сметка. Намерете ме на посочените координати:

    Цена: По договаряне - ПЛАЩАМ ВЕДНАГА

    Gsm: 0897 717 297
    Skype: castellammarese
    Mail: castellammarese@gmail.com
    Моля, звънете от 10 до 22часа! Благодаря!

    Гр: София

  2.  
     
  3. Deivid Petkov
    Guest
    #2

    Question Отговор: Купувам лаптопи здрави, повредени с дефекти или деформирани - ПЛАЩАМ ВЕДНАГА!!!

    Koлко ще ми дадеш за лаптоп с процесор:Intel core i 7 2630QM 2.00 ghz видео карта:Nvidia GT 540m рам:8 gb?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам повредени лаптопи
    От nikibg1 във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 11-07-12, 23:04
  2. Купувам Ati 58xx серия, може и повредени..
    От kespanok във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 25-01-12, 16:22
  3. Отговори: 1
    Последно: 22-10-11, 11:12
  4. Купувам : Повредени рутери Linksys WRT54GS
    От Tedo във форум Купува
    Отговори: 4
    Последно: 02-06-10, 15:51
  5. Купувам повредени части/модули
    От Reynard във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 30-05-06, 02:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе