Вижте резултатите от анкетата: Каква марка прахосмукачка имате ?

Гласували
243. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Arieli

    0 0%
  • Ariete

    0 0%
  • Beko

    7 2.88%
  • Bosch

    14 5.76%
  • Daewoo

    8 3.29%
  • DeLonghi

    3 1.23%
  • Electrolux

    2 0.82%
  • Elite

    2 0.82%
  • Gorenje

    7 2.88%
  • Hoover

    3 1.23%
  • Karcher

    13 5.35%
  • LG

    27 11.11%
  • Miele

    14 5.76%
  • Moulinex

    3 1.23%
  • Neo

    7 2.88%
  • Panasonic

    9 3.70%
  • Philips

    25 10.29%
  • Rohnson

    0 0%
  • Rowenta

    24 9.88%
  • Samsung

    67 27.57%
  • Sang

    4 1.65%
  • Seres Vasilius

    0 0%
  • Severin

    0 0%
  • Siemens

    4 1.65%
  • Singer

    0 0%
Страница 29 от 66 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 979

Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #421

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от djsmiley Виж публикацията
    Преди няколко дни взех тази MIELE S-8330 MANGO RED :: Прахосмукачки :: Прахосмукачки :: Уреди за дома :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria
    Направих едно пробно чистене и първите впечатления са доста добри.Много е маневрена,доста степени на мощността и много добра сглобка.Като имам повече отзиви ще пиша как е и дали си заслужава всеки лев. Хубаво е,че има 10 години гаранция (дано не се налага ) след регистрация на сайта на Миеле.За да е валидна гаранцията се изисква да се използват само оригинални торбички на Миеле,каквито аз мисля да ползвам.Само не знам как ще разберат дали наистина използвам такива?
    Сигурно на оригиналните торбички има чип като на тонерите и с други торби не работи

  2.  
     
  3. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #422

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Въпрос към имащите Zelmer 919. Разбрах че имали някаква тупалка Zelmer която изтупвала дивани килими и т.н. вие притежавате ли такава и има ли я за този модел???

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #423

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от p0ckata Виж публикацията
    Въпрос към имащите Zelmer 919. Разбрах че имали някаква тупалка Zelmer която изтупвала дивани килими и т.н. вие притежавате ли такава и има ли я за този модел???
    Мани ги тия зелмерски тупалки.Вземи си тези http://photo-zona.net/images/user323...DSC0178-fs.jpg

  5. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #424

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Тази може да я взема барабар с 3-те тупалки да ми мият колата

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    76
    #425

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Мен ми разказаха за някакви хем прахосмукачки, хем парочистачки - имаме ли ползватели?
    Имам доста ламинат вкъщи от най-висок клас е 8/34, но искам нещо хубаво да взема.

  7. BDK
    BDK е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София, Бояна
    Мнения
    136
    #426

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Днес си взех тази прахосмукачка. За 89 лв. е идеална - има метална телескопична торба, постоянна торбичка, добра всмукателна мощност, даже и филтър.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #427

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Има с пара на Zelmer ZELMER-QUATRO-616-ZELMER-QUATRO-616

    Аз лично тази прахосмукачка съм я виждал за 420 лева.Сега обаче навсякъде е по над 650-700 лева.

    Купи си отделно парочистачка.

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    1
    #428

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Аз си купих преди 10 дена перяща прахосмукачка с пара,става въпрос за тази AviaTrans.
    За съжаление,като я пуснах в нас не работеше (по време на демонстрацията в магазина беше наред). Върнаха ми парите обратно,но сега съм в дилема какво да купя-тази Зелмер 616 я видях,но А)продавачката беше адски некомпетентна и не знаеше нищо за модела,Б) оказа се,че не може да пере и пуска пара едновременно,а доколкото разбрах от демонстрацията в магазина на Lavor,другата може. Много ми се иска да имам Lavor-а,ама нещо се наплаших,а и гаранцията и е само 1 година....Ще се радвам да ми помогнете.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #429

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Колеба се между една от тези 3 прахосмукачки:

    Sencor SVC 7CA SEVEN (SVC7CA, SVC-7CA)
    http://electron.bg/zelmer-syrius-16000-pr-23994.html
    ZELMER JUPITER 4000.0 HP (

    Мнения? Препоръки? Може и друг модел да препоръчате, но като цяло търся по-дълъг срок на гаранция и надеждност, както и консумативите да не струват майка си и баща си.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #430

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Юпитера е твоята прахосмучка. Солидна сглобка, висока мощност, електонен регулатор на мощността.

  13. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #431

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Преди да купиш, провери дали се продават консумативи и най-вече Хепа филтрите.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #432

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    ... и цените на същите!

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #433

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    А какво мислите за моделите с контейнер? При тях поддръжката по-евтина ли е спрямо тия с торбите? Чувам двупосочни мнения, едни са доволни, други не.

    Предполагам ако се избере такава с контейнер, но с миещ се HEPA филтър със старателна поддръжка ще изкара повече преди да се смени филтъра? Тук май имаш само 1 консуматив, докато при тезхи с торба имаш поне 2.

  17. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #434

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    А какво мислите за моделите с контейнер? При тях поддръжката по-евтина ли е спрямо тия с торбите? Чувам двупосочни мнения, едни са доволни, други не.

    Предполагам ако се избере такава с контейнер, но с миещ се HEPA филтър със старателна поддръжка ще изкара повече преди да се смени филтъра? Тук май имаш само 1 консуматив, докато при тезхи с торба имаш поне 2.
    Преди два месеца купих SAMSUNG SC-4320 да ти кажа честно - много прах изхвърля , то май колкото чистиш , повече замърсяваш след почистване цялата прахосмукачка е налепена с прах понеже се наелекризирва .
    Имам и със водна риза - май това е най доброто .

    Ще се радвам и аз да прочета още мнения - това е моето - съжалявам че не си взех още една с вода .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #435

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от djsmiley Виж публикацията
    Привет на всички,които следят темата!Старата прахосмукачка издава багажа и ще трябва да се вземе нова.Хвърлих око на няколко модела в диапазона 350-400лв.Според вас колко са надеждни и читави тези?
    MIELE S-8310 CANARY YELLOW :: Прахосмукачки :: Прахосмукачки :: Уреди за дома :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria
    MIELE S-8330 MANGO RED :: Прахосмукачки :: Прахосмукачки :: Уреди за дома :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria
    PHILIPS FC-9194/01 :: Прахосмукачки :: Прахосмукачки :: Уреди за дома :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria
    Коя да избера?Приемам и други предложения за бюджета,който съм писал.
    ....Супер точно в този ценови клас гледах и се спрях на същите 3 модела , като днеска май се насочих към S-8310 , че е на промоция а не виждам чааааак толкова фрапираща разлика от от 8330. Най-интересно ми беше да разбера как стоят нещата с торбичките и филтрите и от мненията по-горе що годе добих представа, за което благодаря (аз лично очаквах дори да е по скъпо). Само не разбрах как става тази 10години удължена гаранция - има ли значение от къде я купуваш или просто изисква регистрация в сайта ?

    EDIT: Aaaa Забравих най-важния въпрос. Нa Зелмера имахме "тупалка" , която незнам колко тупаше но определено събираше всички косми и за мокетите се справяше добре. Има ли подобна приставка за Миеле-то или знаете ли някаква унифицирана която можете да препъчате (btw в Лидъл имаше някакви, които не изглеждаха много зле - мнения за тях?).
    Благодаря предварително
    Този пост е редактиран от NightWalkeR; 30-07-14 в 21:18.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 66 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 11:16
  2. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 20:37
  3. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 20:28
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 22:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 18:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе