Вижте резултатите от анкетата: Каква марка прахосмукачка имате ?

Гласували
243. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Arieli

    0 0%
  • Ariete

    0 0%
  • Beko

    7 2.88%
  • Bosch

    14 5.76%
  • Daewoo

    8 3.29%
  • DeLonghi

    3 1.23%
  • Electrolux

    2 0.82%
  • Elite

    2 0.82%
  • Gorenje

    7 2.88%
  • Hoover

    3 1.23%
  • Karcher

    13 5.35%
  • LG

    27 11.11%
  • Miele

    14 5.76%
  • Moulinex

    3 1.23%
  • Neo

    7 2.88%
  • Panasonic

    9 3.70%
  • Philips

    25 10.29%
  • Rohnson

    0 0%
  • Rowenta

    24 9.88%
  • Samsung

    67 27.57%
  • Sang

    4 1.65%
  • Seres Vasilius

    0 0%
  • Severin

    0 0%
  • Siemens

    4 1.65%
  • Singer

    0 0%
Страница 30 от 66 ПърваПърва ... 20282930313240 ... ПоследноПоследно
Резултати от 436 до 450 от общо 979
Like Tree107Одобрявам

Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    49
    #436

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте прочетох цялата тема,но не стигнаш до избор на прахосмукачка.Понеже имам и куче и котка космите и прахта са доста,ми трябва нещо по-мощно и здраво което да се справя.Чудя се дали да е със воден филтър или с торбички,дали да има турбо четка?Разгледах разни професионални модели които се ползват в строителството,но не знам дали са приложими във къщи?Ако може да ми дадете съвет,ще бъда благодарен.

  2.  
     
  3. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #437

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    reingar-x,

    Имам персийски котарак. Нямате си на идея каква мръсотия остава във водния филтър. След това минавам персийския килим с турбочетка. Събира доста. На няколко месеца правя и допълнително "изпиране" с прахосмукачката. В този режим се махат почти всички косми от килима.
    Според мен е желателно да има и 3-те опции ако имате килими. Воден филтър, турбочетка, изпиране.
    Успех.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #438

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, сега гледам има промоция на PHILIPS FC-8654/01 :: Прахосмукачки :: Прахосмукачки :: Уреди за дома :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria дали е добър избор? Това е тавана на бюджета ми. В къщи няма домашни любимци, но съм с мокети във всички стаи. Гледам с промото е доста намалена ... а и до колкото разбрах е с хартиени торбички което е много добре според мен. Само HEPA филтъра не знам каква цена е .... Ако имате и друго предложение за тази цена ще ми е полезно.

    EDIT: Сега и тези влезнаха в класацията

    http://www.technomarket.bg/products/...er-vc-1001-0sp
    http://www.technomarket.bg/products/...er-vc-3100-0hp
    Този пост е редактиран от pulsedriverbg; 19-08-14 в 11:30.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #439

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Търси си прахосмукачка с циклонен филтър и HEPA, за.би ги тия хартиeни торби. Имам и от двата модела, не искам и да си помисля повече за торби.
    protonic одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    49
    #440

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    До колегата КТТ,може ли да споделиш каква е твоята прахосмукачка?Това което си харесах до сега са няколко модела на зелмер,819,който е с воден филтър но не знам дали има турбо четка,919 st,който има и двете екстри и 5500 ht,който е циклон но има турбо четка.Какво бихте ме посъветвали?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #441

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    espace Защо си на това мнение? Тези циклони чистят ли добре, не се ли пълнят филтрите бързо и подмяната да им е честа?

    В интерес на истината си мислех и за това http://www.technomarket.bg/products/...er-vc-3100-0hp
    Този пост е редактиран от pulsedriverbg; 19-08-14 в 15:39.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #442

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    За този бюджет ти е пред очите PHILIPS FC-8472/01 :: Прахосмукачки :: Прахосмукачки :: Уреди за дома :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria филтрите не се пълняг защото по-едрия представлява една мрежичка а по-финния е нагънат като въздушен филтър за кола и като се набие с прах с почукване тя пада.

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #443

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    И аз заложих на PHILIPS FC8472/01. Днес я поръчах. Дано оправдае очакванията ми.

  11. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #444

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от reingar-x Виж публикацията
    До колегата КТТ,може ли да споделиш каква е твоята прахосмукачка?Това което си харесах до сега са няколко модела на зелмер,819,който е с воден филтър но не знам дали има турбо четка,919 st,който има и двете екстри и 5500 ht,който е циклон но има турбо четка.Какво бихте ме посъветвали?
    Воден филтър - до 3 микрона, Хепа - до 1 микрон. Чорбата от водния се излива в тоалетната и се изплаква. 1 мин. Няма гълтане на прах, няма консумативи. Недостатък - тежка, т.к. "носиш" около 2 кг. вода допълнително.

    Zelmer 919.0 ST Aquawelt
    Този пост е редактиран от KTT; 21-08-14 в 09:07.
    jonov одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,232
    #445

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Спрял съм се на Philips Performer Active FC8658/01 - Прахосмукачка с торба Сега е на промоция за 159лв.
    Притеснява ме фактът, че нито в ТП, нито в ТМ имат наличен HEPA филтър или KIT за нея. На всичкото отгоре никъде в упътването не е посочен каталожен номер, а само за KIT с всички филтри. Той пък не фигурира в сайта на Philips за България.
    Кой е гаранционният сервиз на Philips, за да питам за цената на HEPA и въобще има ли го някъде?
    В единия магазин ми казват цена от 50лв., в другия - 32лв. Не мога да разбера тези филтри златни ли са, след като на другите марки цените са около 18лв.?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    49
    #446

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Един въпрос,кои марки и модели имат комбинацията воден филтър и електрическа турбо четка?Гледам зелмер 919 но не видях дали има извод за електрическа тупалка.Пише,че има включена в комплекта такава която се върти от вакума.

  14.  
     
  15. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #447

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    На Зелмера "тупалката" се задвижва от входящия въздух. Няма ток. Работи нормално на 3,4,5 степен на мощност. На 1 и 2 не става.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #448

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    За този бюджет ти е пред очите PHILIPS FC-8472/01 :: Прахосмукачки :: Прахосмукачки :: Уреди за дома :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria филтрите не се пълняг защото по-едрия представлява една мрежичка а по-финния е нагънат като въздушен филтър за кола и като се набие с прах с почукване тя пада.
    На края взех точно това Syrius ZVC412KT (1600.3 HT) • Bag vacuum cleaners • Zelmer - reliably и мисля, че ми върши страхотна работа. Дърпа доста силно и е тиха, мъркуча е невероятно мек, има регулация от дръжката! Philips просто не ми харесват като марка колкото и да са модерни

  17. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #449

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    За какво ви са тези тупалки? Професионално чистене на къщи на занемарени домакини ли ще правите? Прахосмукачката трябва да е малка и лека, с воден филтър или циклон, т.е. без торбички. Все пак с това ежедневно се почиства дома. Ако искате супер-дупер перящи и тем подобни - струва ли си? Килими перат, винаги може веднъж годишно да наемеш фирма да ти пере мебелите, ако си сглупил и не си ги поръчал със свалящи се калъфи.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16
    #450

    Отговор: Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Имам 4 прахосмукачки, но мога да гласувам само за една, а две ги няма в анкетата. Хувър Галакси на 20 години - бачка като звер но е шумна, една с голям казан все не и помня името - за колата и гаража, един Зелмер седи и не се ползва откакто взех Филипса 8472 от който жената е изключително доволна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 30 от 66 ПърваПърва ... 20282930313240 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 10:16
  2. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 19:37
  3. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 21:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе