Страница 2 от 19 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 275
Like Tree32Одобрявам

Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #16

    Re: робот-прахосмукачка

    Любопитно е как се отнася домашния любимец към роботчето

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    16
    #17

    Re: робот-прахосмукачка

    Цитат Първоначално публикувано от zz_stefanov
    Лубопитно е как се отнася домахния любимец към тоботчето
    ето как http://vbox7.com/play:605a3b31

  4. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #18

    Re: робот-прахосмукачка

    Страхотно!!! Голям смях падна,докато го гледах!!!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #19

    Re: робот-прахосмукачка

    ще ми е интересно след 1 месец да напишеш пак отзив, ако не ти е проблем.
    върл песимист съм аз към подобни 'чудеса' на техниката

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #20

    Re: робот-прахосмукачка

    Цитат Първоначално публикувано от avenger
    Страхотно!!! Голям смях падна,докато го гледах!!!
    Модератор си и все пак, но какво му е оффтопика, това ще е при 1/3 от потребителите. За някои ще е проблем, за други шоу..., но не и оффтопик.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    16
    #21

    Re: робот-прахосмукачка

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    ще ми е интересно след 1 месец да напишеш пак отзив, ако не ти е проблем.
    върл песимист съм аз към подобни 'чудеса' на техниката
    Надявам се не разчиташ до един месец да е взела-дала .Аз съм и планирала доста повече трудов стаж да натрупа в дома ни.
    Ще пиша задължително след пробния и период как се държи и дали ще става за длъжност-постоянно почистващо устройство

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #22

    Re: робот-прахосмукачка

    Какво стана с робота? Мина месец и малко ) Чакам отзивите.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    16
    #23

    Re: робот-прахосмукачка

    ами какво да става робота си работи перфектно!!Нагласила съм си го да почва да чисти през ден в 9h,когато всички сме излязли вече по задачи. После сам се прибира на базичката си. Много сме доволни !!Изобщо сравнение не мога да правя с обикн.прахосмукачка ,най-най големият плюс му е в това че си чисти абсолютно сам!
    Качеството му на чистене е отлично.Особено като се пуска регулярно.
    Водих една приятелка да си купува румба и изгледахме демонстрацията и на скуба-миещият робот .Едвам се сдържам да не си го купя. След масата празници ,които се натрупаха финансово не е разумно да си го позволя още този месец.Може би края на февруари -март

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #24

    Re: робот-прахосмукачка

    Как се справя с дебели килими. Питрам защото принципа на работа не е като прахосмукачка, а като електрическа метла.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    16
    #25

    Re: робот-прахосмукачка

    Не мисля че има значение колко е дебел килима, качва се и слиза от него без забележки. По -скоро дължината на косъма ако е мноооого голяма би била проблемна.В едната си стая имаме такова ,но е не повече от 1 см./косъм/-справя се."ПОДРЕЖДА" ги така както след нормална прахосмукачка. Разчита повече на четките си ,а не на всмукателната си мошност. Има и някаква специална система срещу заплитане.

  13. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #26

    Re: робот-прахосмукачка

    Чудесна екстра , само се чудя с това модернизиране реално на човек какво му остава да върши сам , не се учудвам защо все повече се виждат хора с наднормено тегло по улиците , затлъстели от мързел и уяждане , сутрин се качваш в колата после слизаш , в къщата робота пере чисти ппростира , най вероятно скоро ще видим и секс робот който да отменя жената у къщи която да свърши сексуалните си задължения към мъжа си.Въобще накъде е тръгнал тоя свят , храним се с боклуци , все повече млади хора ги покосява инфаркта и инсулта , а някои само мислят за гъза си как робота щял да изчисти и измие чиниите.
    bobi161 одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #27

    Re: робот-прахосмукачка

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    Чудесна екстра , само се чудя с това модернизиране реално на човек какво му остава да върши сам , не се учудвам защо все повече се виждат хора с наднормено тегло по улиците , затлъстели от мързел и уяждане , сутрин се качваш в колата после слизаш , в къщата робота пере чисти ппростира , най вероятно скоро ще видим и секс робот който да отменя жената у къщи която да свърши сексуалните си задължения към мъжа си.Въобще накъде е тръгнал тоя свят , храним се с боклуци , все повече млади хора ги покосява инфаркта и инсулта , а някои само мислят за гъза си как робота щял да изчисти и измие чиниите.
    Ами можеш да използваш свободното време което ти е осигурил робота и например да посвириш на пиано, или пък да отидеш на тенис, ски, плуване, или каквото там ти е кеф. Можеш да използваш това време и да изкараш допълнителни пари ... с които например да си купиш следващото поколение робот.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    177
    #28

    Re: робот-прахосмукачка

    в щатите е значително по-евтина отколкто тук

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    16
    #29

    Re: робот-прахосмукачка

    чак пък значително по-евтина не бих казала!!!и на мен ми мина през главата да поръчвам от там ,но простата математика сочи че спестеното е не повече от 100 лева за сметка на гаранцията ,на която е абсурдно да се разчита.
    http://store.irobot.com/product/inde...9.2501652&sr=1
    $379+транспорт до bg/$30минимум /+мито и ДДС/поне 90лв/=593лв/по курс на долара 1.45/+90лв=683 +адаптор 30 лв= 713лв...и къде е далаверата ?
    Не е нещо масово ,което могат да ми го оправят тук за без пари.



  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    31
    #30

    Прахосмукачки irobot

    Здравейте

    От известно време се заглеждам по http://irobotbg.com/roomba_580.html

    Интересува ме има ли някой,който да ползва този или 560 модела на тази прахосмукачка да сподели реални впечатления/наблюдения. На клипове в интернет изглежда ОК с забележката, че ми се струва малко шумна.

    Предварително благодаря за отделеното време.

    Не е лошо да се ползва търсачката при пускане на нова тема. - Ползвам си я, но последното мнение в тази тема е отпреди малко повече от година, та реших да потърся нещо по-прясно.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 19 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 18:49
  2. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  3. Отговори: 1
    Последно: 30-06-14, 19:54
  4. Робот прахосмукачка Agama 530A
    От brian198686 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 02-09-13, 21:19
  5. Кухненски робот, блендер и миксер / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 17:03

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе