Страница 44 от 69 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 1027

Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #646

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Бюджет до 280 паунда,иначе детето иска такава конфигурация,няма да му троша хатъра...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    9
    #647

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Здравейте.Имам едно питане и аз към вас ,че се обърках много в гледане и както винаги не знам към кое да се насоча от много четене.Трябва ми лаптоп който ще ползвам за музика,филми и интернет.Цената не ми се иска да е по висока от към 600 лв. те така или иначе бързо се развиват технологиите не смятам да го имам повече от 5 години живот и здраве, е то не може да се каже при тази техника колко ще изкара това ми е ясно.Игри няма да се играят на него.Предложиха ми един сайт ITR - Лаптопи ,но нещо слаби ми се виждат като хард дискове машините то и аз от другите параметри не им разбирам така или иначе кой знае колко.
    Та какво ще ми препоръчате според вас втора употреба ли да търся примерно от някой от тези модели или някой нов до към 600 лв максимум 700 лв.Гледам едни Тошиби едни Фиджитсу,Леново като цяло нещо от тези марки ми се иска да взема именно заради мненията които съм чел като цяло по форумите за тези марки.
    Благодаря ви.

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #648

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Staffolino, този HP 8460p ми се струва много добро предложение (липсва обаче инфо за състоянието на батерията). Слагаш му едно SSD и може да си го ползваш не 5 ами най-малко 10г. Това е много здрав и надежден лаптоп с много алуминий и магнезий в себе си, студен, компактен и удобен за работа. Единствено, като минуси ако може да му се отбележи е малко кофтия екран и вентилатора му се чува повече от нормалното за бизнес клас лаптоп при не много натоварено ползване. Това е ако ще купуваш втора употреба.
    За нов може да погледнеш Lenovo B5400, само че цената му е малко над бюджета ти.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    9
    #649

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Здравей.Като се има на предвид,че ще го взимам на изплащане по ми допада това Lenovo щом е добре като модел и характеристики.Друго нещо да гледам ли примерно някоя Toshiba да ми покажете като конкурент на това Lenovo или конкретно към него да се запътвам.
    Благодаря.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    57
    #650

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Здравейте!И аз съм пред дилемата кой лаптоп да избера!Лаптопа ще се ползва за интернет и предимно гледане на FullHD филми на телевизор чрез HDMI кабел.Първият вариант:Лаптоп втора ръка,или по-точно този:

    http://subincho.com/computer_monitor...sed_laptops#VL

    лаптопи Dell Latitude E5520

    Екран: 15,6 HD(1366x768, 16:9, LED, Матов)
    Процесор: Intel I3-2310M (2,1 GHz, 3M Cache, 5 GT/s)
    Памет: 4GB DDR3 (max 16GB)
    Видео карта: Intel HD 3000 вградена в процесора
    Чипсет: Mobile Intel® HM65
    Хардиск: 320GB shock protection
    Оптично устройсто: DVDRW
    Друго: WLAN, LAN, Bluetooth, Cardreader, HDMI, VGA, 4*USB, Audio HD
    Тегло: започва от 2,33кг
    Лаптопи втора употреба
    Гаранция: 12 месеца гаранция


    цена: 553 лв




    Какво е Вашето мнение за този лаптоп?Дали ще вървят гладко FULLHD филмите?Досега не съм купувал нищо втора ръка,и честно казано малко се притеснявам.

    Втори вариант:Лаптоп чисто нов: Лаптоп HP 355 G2 Notebook PC, A4-6210, 15.6", 4GB, 500GB - Лаптопи

    Приемам всякакви други предложения.Сумата която мога да заделя е твърдо 650лв.

  7. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #651

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Ето ти едно ревю за Дел-а. По-добре е от Хюлет Пакaрд-a, но ще добре да го видиш на живо, в какво състояние е, както и батерията. Ще се справи с възпроизвеждането на 1080р филмите.
    За търговеца съм чел добри отзиви, дава и 1г. гаранция, което е много добре.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    57
    #652

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Пари ще имам другата седмица,така,че ще разгледам и други оферти,но определено везните клонят към Дел-а

  10. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #653

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    В олх също има 5520, като единия е доста запазен и с i5 процесор, но май няма гаранция.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    57
    #654

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Аз точно заради гаранцията искам да го взема от сайта.Тази видеокарта дали ще подкарва FULLHD филми,или ще "цикли". Преди малко четох ,че видеокартата била вградена в процесора(?!),а не на дъното,няма собствена памет и използва винаги от рам паметта.Това вярно ли е,и трябва ли да ме притеснява при условие,че игри не играя?

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #655

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Ето и друга оферта за лаптоп: Правец 64м

  13. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #656

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Цитат Първоначално публикувано от Stoqn Monev Виж публикацията
    Аз точно заради гаранцията искам да го взема от сайта.Тази видеокарта дали ще подкарва FULLHD филми,или ще "цикли". Преди малко четох ,че видеокартата била вградена в процесора(?!),а не на дъното,няма собствена памет и използва винаги от рам паметта.Това вярно ли е,и трябва ли да ме притеснява при условие,че игри не играя?
    За филмите не се притеснявай, ще вървят. Само за BluRay .iso файлове не съм сигурен как ще се представя. Да, видеото (HD3000) е вградено в процесора и ползва системната памет и не трябва да те притеснява изобщо. И RAM винаги може да се добави в последствие ако усетиш, че е недостатъчна.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #657

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Здравей, колега, точно на тоя Дел на Събинчо съм хвърлил око от преди 3-4 седмици. Ходих да го видя наживо, че живея наблизо. Доколкото разбрах има повече от една бройка. Тази, която ми показа човекът, беше в перфектно визуално състояние, като чисто нов от магазина, никакви следи от употреба, никакви следи по клавиатурата. Само да събера парите - веднага отнасям една бройка. Само че ще си монтирам ССД на него.

    Всъщност другото, което обмислям, е дали за 600 да не си взема Леново B50 с 4 ядрен Пентиум N3530, чисто нов с 2 г. гаранция и 1000 ГБ диск, който пак да продам и да си сложа ССД.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    57
    #658

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    А може ли линк към леновото,че намирам все мнооого скъпи?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Ето и друга оферта за лаптоп: Правец 64м
    Гледах ги и тях.Моето НЕкомпетентно мнение е,че по нищо не са конкурентни на другите марки,поне по цена.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #659

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Струва ми се, че това ще противоречи на правилата на форума за реклама, затова ти пращам два линка на ЛС. Конкретното Леново при "моя" търговец, от който мисля да купя, се предлага с 500 ГБ диск и лицензиран Вин 8.1 или с 1 ТБ диск без ОС, и двата на цена 608 лв. При другия търговец, за който ти пращам линк, го има Леново-то и с 500 диск без ОС, за около 540-550 лв, а иначе се предлага и с Целерон двуядрен, модел N2830 / 500 ГБ за 515 лв; или Целерон N2830 / 1 ТБ - 554 лв., и двата са без ОС.

    Всички тези процесори са 7.5-ватови по показател TDP, което е важно за мен. В Dell-a на Събинчо i3-ката е 35 вата ако не бъркам. Въпрос на личен избор е за какво точно ти трябва компютъра и с какъв точно процесор да е. На мен и двуядрения ще ми върши работа, трябва ми да си връзвам колата за диагностика при нужда, а у дома - да ровичкам из нета и да си пусна филм на ТВ-то в спалнята. За по-сериозни неща си имам стационарен компютър.

    Dell-a пък е здрав, с хубави здрави панти, матов екран, безупречен външен вид. Определено си заслужава парите, според мен.

  18. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #660

    Отговор: Laptop, Ultrabook, Netbook - помощ при избор на преносими компютри.

    Привет на всички!Решил съм да си взема лаптоп,обаче съм много бос в тая техника откъм марки и модели и ми трябва помощ,за да си избера.Ще го ползвам за интернет,имейли,форуми и отвреме-навреме документи на word,excel.Филми,игри,музика няма да се свалят и гледат.Честно казано изобщо не знам какво да гледам,затова се допитвам до вас.Смятам да взема готов за ползване т.е сглобен и със ОС.Горна граница 700 лв,без да я прехвърлям.Единственото,което разбрах досега е,че е по-добре екрана да е матов,бих искал и по-голям екран, 15,6 инча или повече и още нещо/тук без да ми се смеете/-ако може по клавиатурата под буквите на англ.да има и бг букви.
    На пръв поглед този ми хвана окото - ASUS X551MA-SX134H WIN/SX363B/SX392B :: Лаптопи :: Лаптопи :: Лаптопи :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria
    или HP 15-R151 K6Y30EA NOTEBOOK :: Лаптопи :: Лаптопи :: Лаптопи :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria
    Мерси предварително!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 69 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 10-12-10, 18:49
  2. Напрежение по корпуса на преносими компютри и несамо
    От glarus във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 9
    Последно: 04-10-10, 14:45
  3. Отговори: 0
    Последно: 11-08-10, 13:43
  4. Отговори: 0
    Последно: 26-11-09, 12:56
  5. Отговори: 2
    Последно: 05-06-09, 01:23

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе