Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Таблетите смазаха лаптоп продажбите, това е само началото

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #16

    Отговор: Таблетите смазаха лаптоп продажбите, това е само началото

    Според мен философията на таблета е забавление, лесен пренос и боравeне. Таблет с Win8, пак си остава таблет. Лаптоп с тъчскрийн, пак си остава лаптоп. Проблемът е в размера.
    Този пост е редактиран от pilot; 26-10-13 в 20:51.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #17

    Отговор: Таблетите смазаха лаптоп продажбите, това е само началото

    лаптопа ми е с 13" дисплей, таблета ми е 10" ..... разликата въобще не е голяма, но в много ситуации таблета ми е по-удобен за боравене. Както и много по-лек и преносим. Но всичко е въпрос на вкусове и навици. Иначе да, определено ползвам таблета повече за забавление и ровене из нетя.


    Send from iPad.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #18

    Отговор: Таблетите смазаха лаптоп продажбите, това е само началото

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Според мен философията на таблета е забавление, лесен пренос и боравeне. Таблет с Win8, пак си остава таблет. Лаптоп с тъчскрийн, пак си остава лаптоп. Проблемът е в размера.
    Не съм съгласен. Да повторя - проблема за мен е в ОС и възможностите й. Съвсем скоро ще станем свидетели на таблети с 13-инчови екрани.
    Просто.... android е ОС за телефони и не е необходим толкова голям екран, затова досега не са навлезли на пазара, технологични пречки няма...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #19

    Отговор: Таблетите смазаха лаптоп продажбите, това е само началото

    И аз да повторя, понеже съм се пробвал да върша по-сериозни неща на Acer W700, като се опитвах да боравя с него по начина, по който ползвам 10" таблет с Андроид, чисто физически. Ами след 10-15 мин. го слагам на масата понеже е неудобен да го държиш или подпираш в скута и с другата ръка да правиш нещо. Да, ама аз на масата имам 15" лаптоп, с по-удобна клавиатура и по-голям екран! Да не говорим, че трябва да имаш фини пръстчета за работа в десктоп режим на малък тъч екран с Win8. Мишката не е опция, тъй като пак ще предпочета лаптопа.
    П.С. W700 е 11.6", не знам как ще ползвам като пълноценен таблет-13":rolleyes:

    П.С.2 Иначе съм съгласен, че андроид на голям екран е безмислено, обаче и уин на малък тъч екран също за момента. Аз съм го казвал..., ама не виждам какво повече, като функционалност в момента ми дава метро режима на уин от андроид.
    Този пост е редактиран от pilot; 26-10-13 в 22:50.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #20

    Отговор: Таблетите смазаха лаптоп продажбите, това е само началото

    Ами аз разцъквах един таблет 10'' с уин 8 - мъка си е! Трябва да имаш не пръсти а солетки... Самия уин не е достатъчно оптимизиран за тъч - каквото и да са правили иди уцели "Close" или "Minimaize" от раз!

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #21

    Отговор: Таблетите смазаха лаптоп продажбите, това е само началото

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Ами аз разцъквах един таблет 10'' с уин 8 - мъка си е! Трябва да имаш не пръсти а солетки... Самия уин не е достатъчно оптимизиран за тъч - каквото и да са правили иди уцели "Close" или "Minimaize" от раз!
    То за това направиха метро интерфейса гадините. Видяха на къде отиват нещата и изкараха интерфейс удобен за работа с пръсти. Майкрософт са хиени и макар да закъсняха малко пак ще се опитат да грабнат голям пазарен дял. Хората мразят новото и неизвестното, нека малко да свикнат с осмицата и ще почнат да я харесват.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. 12LDC - operation и timer мигат 4 пъти, след това само timer 3 пъти.
    От nako-bako във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 06-01-12, 22:26
  2. Отговори: 0
    Последно: 05-04-11, 11:26
  3. Отговори: 0
    Последно: 29-10-10, 12:25
  4. Отговори: 8
    Последно: 30-09-08, 18:02

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе