Резултати от 1 до 8 от общо 8

Microsoft Surface Pro 3 - пълноценен лаптоп, замаскиран като таблет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #1

    Microsoft Surface Pro 3 - пълноценен лаптоп, замаскиран като таблет

    Таблетът Microsoft Surface Pro 3 заменя изцяло лаптопа - SetCombG новини
    Всеки от големите започна с представянето на новите си таблети. Google представи мощния, 64-битов таблет Nexus 9, Apple се отчете с тънкия iPad Air 2 и iPad mini 3.
    Microsoft също напомни за себе си с нов рекламен клип, в който очаквания скоро мощен таблет Surface Pro 3 е представен като пълноценна замяна на лаптоп.
    Intel Core i7-4650U, 8 GB RAM, 512 GB SSD, допълнителна клавиатура, Windows 8.1, пълноценен Office пакет... какво повече да искаме?


    Прочетете подробности за очаквания скоро таблет с възможности на лаптоп Microsoft Surface Pro 3


  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Отговор: Microsoft Surface Pro 3 - пълноценен лаптоп, замаскиран като таблет

    ммм, например цена под $1000?

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #3

    Отговор: Microsoft Surface Pro 3 - пълноценен лаптоп, замаскиран като таблет


    Така е, Surface отдавна ме привлича с характеристики и наистина според мен би имал приложение на лаптоп, но цената му е... убийствена.
    Тъпото е, че когато иде реч за Apple, цената не е толкова коментирана...

    ПП - Четох преди малко за новите Apple Mac mini - гордостта на Ябълките, която не е обновявана от 2 години е претърпяла лек даунгрейд
    В новите машинки сложили 5400-оборотни дискове, докато в старите имаше 7200.
    Това ако се ядва - паметта е само запоена на дъното
    Базовата конфигурация е с 4 GB. Ако искаш повече - предварително поръчваш, не можеш сам да добавиш. Скромната цена е по $100 за допълнителни 4 GB. Тоест, ако искаш с максимума от 16 ГБ - даваш допълнително $300 за удоволствието с АйПоялник да ти пойнат АйПамет в АйМашинката.
    Страшен ъпгрейд...

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: Microsoft Surface Pro 3 - пълноценен лаптоп, замаскиран като таблет

    не е задължително да е surface, за да имаш таблет с win 8.1

    китайчетата отдавна извадиха windows таблети, при това със чудесни характеристики и повече от сносна цена, примерно: PiPO W3 10.1 1920*1200 Intel Quad core 2GB 64GB Windows 8.1 with Office WIFI Tablet PC with Keyboard case PB20066 [PB20066] - $349.99 : Pipomall PIPO Official Global Online Shopping Mall, PIPO Tablet PC, PIPO Max M6 M9 M8 M7Pro U8 S1Pro

    все съм се чудел какво може да се направи по отношение на един даунгрейд към 7, но хем не ми се рискуват 500 лева, хем в момента не ми и трябва подобно устройство, дори и да приеме 7-цата безпроблемно

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Отговор: Microsoft Surface Pro 3 - пълноценен лаптоп, замаскиран като таблет

    Нищо не можеш да направиш за даунгрейда .....буутлоудъра ти трябва да е отключен за подобни "пинизи"


    Крис, цената си е точно такава каквато трябва да бъде. На който не му харесва ... да си взема китайче.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #6

    Отговор: Microsoft Surface Pro 3 - пълноценен лаптоп, замаскиран като таблет

    Хмм, имам малък опит с тайванчета, мнението ми е, че не стават за лаптоп заместител. Искаш да ме убедиш, че с китайчетата ще стане...
    За съжаление, мисля си, че трябва да си е баш Сърфейс за да е сериозно...

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Отговор: Microsoft Surface Pro 3 - пълноценен лаптоп, замаскиран като таблет

    Естествено , казах го с ирония. Просто качеството струва пари , всичко останало си е китайска имитация.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #8

    Отговор: Microsoft Surface Pro 3 - пълноценен лаптоп, замаскиран като таблет

    Аз на FearMe пишех.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Убиец на лаптопи - новия таблет Microsoft Surface Pro 3
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 27
    Последно: 25-05-14, 15:29
  2. Техномаркет изби рибата - иска 1200 лв за Microsoft Surface
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 23-11-12, 20:45
  3. Microsoft Surface подвежда с означенията на моделите
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-12, 08:51
  4. Xbox Surface - таблет, създаден за игри
    От kod във форум Конзоли за игра
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-12, 08:35
  5. Продавам лаптоп(таблет) IBM Thinkpad X61 таблет с AFFS (S-IPS)
    От icolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 17-06-11, 10:33

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе