Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 88

Съвет за читав работен лаптоп.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #31

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    Значи все пак стигнахме до 17" модели

    За мен това е възможно най-добрият вариант за "колкото повече, толкова повече". Процесорът е добър, но не прекалено скъп, паметта е повече от достатъчна, а видеокартата се представя по-добре от Intel 4600. AutoCAD-а не знам как ще се държи, но със сигурност ще върви по-добре на ATI, отколкото на Intel. Живота на батерията е около 3-4 часа - ако и това те устройва, значи е твоят лаптоп. Не забравяй да попиташ и уточниш условията по гаранцията.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #32

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    AutoCad върви добре и на далеч по слаби машини, той не е проблем. Виж вече, ако ще има последващи действия с 3D Max, тогава машината ще се натовари както трябва.

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #33

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    AutoCad върви добре и на далеч по слаби машини, той не е проблем. Виж вече, ако ще има последващи действия с 3D Max, тогава машината ще се натовари както трябва.
    То въпроса не е да тръгне, а да се се вижда нещо на екрана. А не да въртиш коленцето на мишката като ненормален

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #34

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    Ами, аз не съм фен на 17" лаптопи...твърде неудобни за пренос, пък ако ще ти седи на бюрото...по-добре настолен.

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #35

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    Едно бързо въпросче...Между HP Probook 470 G2 и HP Probook 455, кой си заслужава повече? Тоест плюсове и минуси.

  7. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #36

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    Най-основните разлики - първият е с процесор на Intel, вторият на AMD, първият е 17", вторият 15". Да не се обиждат привържениците на AMD, но аз лаптоп с такъв процесор не бих си взел, дори да ми го подаряват. Също така вторият няма CD/DVD записвачка. Има по-добра външна карта и май това е всичко. За разлика от 60 лв. и за работата, която описваш, че ще вършиш, дори не бих се поколебал кое да избера.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #37

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    Прав е Shienar, не виждам изобщо база за сравнение при тези ценови показатели. Ултра ниско волтажен интел хасуел на 22нанометра с 15W TPD срещу 32нанометра AMD с 35W TPD. Като производителност също е по-добър.

  10. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #38

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    Каквото и да вземеш интелския процесор е за предпочитане, да не кажа задължителен...
    Аз лично ХП не бих взел заради гаранцията, ХП и Асус са с най дървената гаранция...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #39

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    Може ли да поясниш какво имаш предвид под "дървена гаранция"?
    Защото и на мен единият вариант е HP.
    Кои марки са с истинска гаранция?
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 01-12-14 в 19:17.

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #40

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    И аз имам същото питане:
    При HP пише така: 24 месеца гаранция (12 месеца за юридически лица. Collect&Return в България за целия период - при техническа неизправност, куриер транспортира лаптопа до сервизен център. Транспортните разходи са за сметка на сервизния център)
    При Lenovo: 24 месеца гаранция (12 месеца за юридически лица. Collect&Return в България за целия период - при техническа неизправност, куриер транспортира лаптопа до сервизен център. Транспортните разходи са за сметка на сервизния център)
    При Fujitsu: 24 месеца международна гаранция (Collect&Return - при възникване на техническа неизправност, лаптопа се транспортира до сервизен център с куриер. Транспортните разходи са за сметка на сервизния център)
    При Toshiba: 24 месеца европейска гаранция (първите 12 месеца NoMatterWhat. Collect&Return в България за целия период - при техническа неизправност, куриер транспортира лаптопа до сервизен център. Транспортните разходи са за сметка на сервизния център)

    Да си кажа честно, много разлика не виждам...

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #41

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    То всичко е така написано, че да не се разбере за какво става въпрос.
    Примерно за Sony laptop ги пращаха в Германия и ХХ дни си без компютър.
    Аз затова, ако ще купувам въобще, ще го взема от вносител / официален представител на съответната марка за България. + застраховка, ако Общите условия не са като на застрахователя на Техно веригите.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #42

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    HP до скоро не бяха с C&R гаранция, а гаранцията беше да го занесеш там от където си го взел...
    Явно им е дошъл акъла..,
    По отношение на гаранцията Dell, имат NBD гаранция, идват на място и ти го оправят на следващия работен ден...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #43

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    Моля да не се приема като реклама или антиреклама!
    Dell:
    Dell Bulgaria - Contact Information | Dell
    Сервиз на Dell
    http://dartek.bg/images/stories/products/Dell/Dell_NBD.pdf

    http://dartek.bg/images/stories/prod...tyCard-36m.pdf
    Всичко е миже да те лажем!
    Не знам дали написалите текста на гаранцията са йезуити или евреи, но ако се спазва текста никога няма да получим безплатно гаранционно обслужване!
    Не визирам само DELL! Гаранциите на всички стоки у нас са пълна пародия!

    С две думи - гледаш цената, параметрите да те устройват, прекръстваш се и скачаш в дълбокото.

  17. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #44

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    HP ProBook 450 | laptop.bg
    Probook-а традиционно е добър работен лаптоп, аз съм с такъв от 1 година, само че с една генерация по-стара видео кара и процесор. Екрана е много добър за четене и работа, но е с ужасни ъгли на видимост и ако искаш да гледаш снимки или филми не става, но може да ползваш външен монитор.
    Клавиатурта и тъчпада са отлични, доста тихо работи ако не играеш игри.

    Батерията не е върха но върши добра работа, а новите модели с енергоспестителни процесори и ще е още по-добре.

    Може да прехвърлиш диска на лаптопа в caddy на мястото на CD устройството и да си сложиш SSD, аз съм така и стана много добре.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #45

    Отговор: Съвет за читав работен лаптоп.

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Гаранциите на всички стоки у нас са пълна пародия!
    Не знам на какъв търговец и сервиз си попадал, но аз съм ползвал гаранция на IT техника и нямам забележки, нито за срока, нито за качеството на ремонта. Да не правя реклама...
    Този пост е редактиран от pilot; 02-12-14 в 00:59.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 14
    Последно: 16-03-18, 21:48
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Съвет за читав таблет до 200~300 лв.
    От Aleksandars във форум Мобилни устройства
    Отговори: 8
    Последно: 03-09-13, 12:38
  4. Колко струва работен кондензатор за компресор?
    От alantion във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 44
    Последно: 05-03-13, 20:21
  5. Отговори: 9
    Последно: 26-10-06, 23:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе