Резултати от 1 до 5 от общо 5

Как мога да махна паролата на копютъра си!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #1

    Как мога да махна паролата на копютъра си!!

    Как мога да махна паролата на копютъра си в мрежата.

    Ситуацията е следната:На един приятел му прекарали нет, но в мрежата, когато искам да вляза в компа му ми иска парола.Та той ме помоли да му я махна, но не става.Ако може да ми обясните как става тизи номер <u>много</u> ще ви бъдем благодарни и двамата[:D][:D]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Как мога да махна паролата на копютъра си!!

    влизаш в компа му , и махаш шеринга

    втори начин за махане на парола на цял компютър е в safe mode - от там control panel, acounts, и избираш "remove password на всеки юзер които видиш

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Как мога да махна паролата на копютъра си!!

    явно става въпрос за ХР, ако е така виж дали на Гуест-а не е сложена парола от компютър менидгмънт и след това от административ тоолс отида на секюр полици от там премахни deny access to ... и от там премахни guest след това не би трябвало да имаш проблеми

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #4

    Как мога да махна паролата на копютъра си!!

    Паролата за външен достъп се маха единствено от computer management - local users and groups - users - guest - right mouse button - set password - оставяш и двете полета празни и ок. Опитайте след това с рестарт.

    Възможно е грешката да не е в неговия компютър. Понеже не знам точно накъде да те упътя, затрий си временните файлове и network places, свързани с него, да не би да си кеширал по някакъв начин влизането при него. Също тъй му махни simple file sharing и в полето caching забрани кеширането.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #5

    Как мога да махна паролата на копютъра си!!

    Отваряш Computer Management -> Local User and Groups -> Users , от там пускаш акаунта Guest и му махаш паролата ако има такава. След това отваряш Local Security Settings -> Local Policies -> User Rights Assignment и проверяваш дали в Access this computer from the network има име - Everyone, ако няма го пишеш след това проверяваш дали в Deny access to this computer from the network не фигурира Guest, ако е там го триеш и би трябвало да имаш шеринг без парола

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 23-11-13, 07:19
  2. проблем с паролата
    От xikiro във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 29-12-12, 20:53
  3. Помощ, как да махна паролата на NoteBook
    От simple_man във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-10-03, 15:02
  4. Отговори: 4
    Последно: 29-03-03, 00:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе