Резултати от 1 до 8 от общо 8

Kak da si napravq IP-to realno ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    3
    #1

    Kak da si napravq IP-to realno ?

    Zdraveite hackeri,imam edin malko tupichuk vypros,no kat ne razbiram kvo da praish

    Znachi rabotq vyv Inet zala,i iskam da igraq Heroes3 i drugi igri vyv zone.com,samo che za da moga da igraq tam trqbva da sym s realno ip na pc-to.Dostavchika ni e Spectur Net,i ni e dal 4 realni IP-ta,admina daje gi e slojil,no tui v TCP/IP nastroikite pc-tata sa s vytreshni IP-ta(192.168.0.1.....192.168.0.40),i kogato vlqza v heroesa,tam pak mi se poqvqva tva IP(za vytreshnata mreja)i nemoga da igraq.Probvah da napisha v TCP/IP nastroikite realnoto IP(koeto znam),no nishto ne stana.Daite nqkakuv syvet kak da si resha problema,shte sum vi mnogo blagodaren

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #2

    Kak da si napravq IP-to realno ?

    Шефа ти трябва да договори реални IP-та с доставчика. Може и да му поискат някой лев за това, но като се има предвид оборота, който им осигурява, не вярвам. По принцип реалните адреси се заплащат на БТК за година и не са особено скъпи.

    Друг е въпроса, че може да се играе и с нереални IP-та, но това е материя, с която трябва да занимаеш подържащия мрежата ви техник или дори вашия доставчик.



    ...би било добре да пишеш на кирилица - в този форум се цени []

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    3
    #3

    Kak da si napravq IP-to realno ?

    Ти май не ме разбра пич,аз ги имам реалните IP-та,въпросът е че че когато направя игра през TCP/IP ми излиза вътрешното IP(192.168.0.1),и отвън не ме виждат,а всъщност съм със реално ИП,но примерно във MIRC.Искам и като играя TCP/IP пак да съм с реално,разбираш ли ?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #4

    Kak da si napravq IP-to realno ?

    Пич, ти не го разбираш

    точно ти не си с реално IP, а както сам казваш си с вътрешно, съответно сървъра ви е с реално IP и ти излизаш през него...

    ако имате 4-ри IP-та - кажи на админа да ти настрои машината с едно от тях, ако има свободно...

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    3
    #5

    Kak da si napravq IP-to realno ?

    Абе пич,не ти ли обясних че админа ми се прави на луд за всичко,и общо взето сам трябва да се оправям Затова ви пиша в тоя форум,да кажете дали от мойта машина немога да се оправа по някакъв начин,и най-важното - сам ! Абе може и не сам,но тъй като и той не знае какво трябва да се направи,по-добре да кажете за да му кажа на него Тенкс предварително

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #6

    Kak da si napravq IP-to realno ?

    4 реални адреса = 1 мрежа [:D]

    Ако външния интерфейс е с някое от тях смело слагай съседното за ИП на машината на която ще играеш, като сложиш външното ИП на рутъра за гейтуей. Маската ти е 255.255.255.252 Имай предвид че:

    1-то ип от поредицата ти определя мражата и не може да се исползва. Последното пък е броудкаст така че и то не може. Остава едно от средните ИП-та.

    Ако обаче не е зададен реален адрес на външния интерфейс на рутъра или е от друга мрейа трябва да сложиш един от ИП адресите на вътрешния интерфейс. И да го посочиш за гейтуей.

    Абе малко объркано стана ама още спя...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #7

    Kak da si napravq IP-to realno ?

    пазари се с тоя твоя доставчик да ти даде 5-то реално IP или махни едни от сървъра и го сложи на твоя комп но ако преди това шефати не те застреля де [:D] илил поне уволни....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    114
    #8

    Kak da si napravq IP-to realno ?

    Значи не би ттрябвало да имаш проблем ако сървара ти е конфигнат като хората и има НАТ след като има реал ип бтв ако сложиш реал ип на твоя комп не се знае дали ще тръне и-нета заради рутера даи инфо и за него

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Kajete kakvo da napravq o6te po windows-a
    От smokeless във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 07-01-04, 14:34
  2. realno IP v LAN
    От stefankos във форум Мрежи
    Отговори: 18
    Последно: 24-07-03, 08:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе