Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 29

как да запиша музика на CD с NERO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    47
    #1

    как да запиша музика на CD с NERO

    как да запиша музика на CD с NERO,преди си записвах но сега нещо май бъркам,днес изхабжих 5 диска ,и накрая на всеки ми пише записа на диска завърши неуспешно,и като го пусна единия не тръгва ,втория върви до 6 та песен,третия до 12 а другите два пак не тръгват.Може ли някой подробно дА МИ опише как да си запиша музика на диска,не мп3,а стандартен запис.Програмата ми е NERO START SMART 6 на български език.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    записвай на най-ниската възможна скорост

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    дисковете кога са купувани, горе доло?
    Питам, защото на мене на скоро, ми се случи същото нещо, с дискове на Verbatim - които бях купувал преди около 5 години, да съм ползвал 30тина диска от тях.
    Та сега ми остават, около 70 диска, дето не ми служат за нищо, и причиняват точно такава грешка при запис.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    47
    #4

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    НЕ ОТ ВЧЕРА СА НО ПАК НЕ МОГА ДА ЗАПИСВАМ,ДАЖЕ СЕГА СЪМ С ЕДИН КОЙТО СЕ ТРИЕ И ЗАПИСВА И ПРОБВАМ НО НЕ МОГА ДА ЗАПИША НИЩО,МОЖЕ ДА Е НЕЩО ОТ КОМП,ИЛИ ДА МИ ТРЯБВА НЯКО ДРУГА ПРОГРАМА.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    кажи тогава точно какво правиш, за да ти кажем къде бъркаш (евентуално)

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    Колега а опита ли да си сложиш друго НЕРО или поне ДА МУ ПРОЧЕТЕШ HELP-a ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    47
    #7

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    пускам нерото,давам отгоре cd.От иконите избирам AUDIO,после AUDIO CD,почвам да влача с мишката песните които искам,и гледам отдолу индикатора с време,от диск с 80 мин,аз слагам 70 мин(песни)давам напред и , избирам скорост за записване 10 или 4 и давам запис, стартира записа за записване,дава ми че се записва и после излиза съобщение,записа завърши неуспешно.А преди това мушкам празен диск в компютъра и давам отвори на иконата отвори папката за да се покажат фаиловете.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    процедурата е правилна, значи проблемът е другаде

    имал съм случай, в който невъзможността за запис се дължеше на слабо захранване. ти с колко харда и сд-та си?

    вземи пробвай и shampoo burning studio 6 free

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    47
    #9

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    160 GB е лаптопа ми и диска е CD-R-1x52x,700mb,80min SONY, а това 1x52x, какво означава за диска че не ми е ясно?

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    ахаааа... лаптоп

    на батерия ли записваш или като е включен на ток?

    макар че най-вероятно чисто и просто записвачката е заминала...

  13. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #11

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    еми така кажи, сега щом се знае, че е лаптоп, значи почити със сигурност идва от записвачката.
    Просто те са много крехки, и рано или късно, с много и ли малко записване ( това няма никакво значение ), си отиват.

  14.  
     
  15. Elly14
    Guest
    #12

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    Здравейте , искам да ви попитам дали може да запиша музика на CD-R диск , на който обаче има 1 песен и има много свободно място за записване. И ако може ще ми обясните ли как защото се опитвах да запиша , но нищо не стана. Предварително много благодаря за помощта .

  16. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #13

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    зависи от това, дали дискът е финализиран. Ако не е, може да се добавят неща до решението, за финализиране или просто до запълването му, което води до задължително финализиране.
    Но, ако дискът е бил записан, като аудио диск, той задължително е финализиран, дори записът да е, само една песен. И нищо повече не може да се добави на него.

    Сега може би, ще ме попиташ, защо диск, записан, като аудио, трябва задължително да се заключи. Просто, защото повечето, от аудио плеърите няма да могат да го разпознаят, като такъв и ще изписват грешка или но сд.
    На края, ще допълня просто, за информация, че има голяма разлика, от диск, с нахвърляни мп тройки на него и аудио диск.

    Иначе, трябва да уточниш с каква програма искаш да записваш тоя диск, в какъв формат да бъде, за да ти се обясни, как точно да го запишеш.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #14

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    В тая връзка и аз да попитам. От известно време при мен, нефинализирани дискове ми ги показва като празни и като запиша нещо допълнително, стария запис изчезва, или поне аз не мога да го видя вече. Става дума основно за текстови и снимкови архиви. Иначе си му задавам мултисешън диск, всичко си го прави точно, но като вкарам отново диска ми го показва празен, като обаче точно преди да започне записа ми изкарва съобщение, че ще бъде загубена информация на диска, да продължа или да спра.

  18. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #15

    Re:как да запиша музика на CD с NERO

    това и при мен се е случвало преди, за съжаление. Забелязал съм, че става обикновено, когато данните са записани с дадена програма, но с различни версии на нея. Също и при преинсталиран Уиндоус.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Как да запиша...
    От qnkogundito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 03-12-10, 21:13
  2. Как да запиша двуслойно ДВД?
    От dmitry във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 15-03-09, 13:36
  3. Как да запиша презентационно ДВД?
    От razziel във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 01-12-05, 09:17
  4. Как да запиша DVD Image на CD-та ?
    От visible във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 24-11-04, 10:38
  5. как да запиша видео на HD
    От kaki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-04-04, 21:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе