Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 178

Media Player - ASUS (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    1
    #46

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Здравейте колеги, нов съм във форума и имам няколко въпроса относно плеара на АСУС-HDP-R1, мисля да си го купувам, но има няколко неща които ме тревожат, а именно:
    1. Възможно лие да се свърже към PS-то директно като се сложидопълнителна мрежова карта или е необходим рутер.
    2. По какъв начин се ъпдейтва плеара.
    3. Аудиото е ли е възможно да се раздели след SPDF, тъй като моя сараунд няма такава букса, някой да ли е чувал нещо за това.
    4. Гледах една презентация за плеара и не разбрах, тоя ЛАН само за мрежа с PS ли е или може да му се пусне нет.
    Благодаря преедварително!!!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #47

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Цитат Първоначално публикувано от stanimir7508
    1. Възможно лие да се свърже към PS-то директно като се сложидопълнителна мрежова карта или е необходим рутер.
    2. По какъв начин се ъпдейтва плеара.
    3. Аудиото е ли е възможно да се раздели след SPDF, тъй като моя сараунд няма такава букса, някой да ли е чувал нещо за това.
    4. Гледах една презентация за плеара и не разбрах, тоя ЛАН само за мрежа с PS ли е или може да му се пусне нет.
    1. Не може.
    2. С флаш памет
    3. Името е S/PDIF (Digital Coaxial ) това е коаксиал и не разбрах въпроса точно, но ако искаш да го конвертираш от него към Digital Fiber Optical - то може има преходници. Но да го промениш към друг стандарт или букса няма да стане. Или нов ресивър или
    http://www.klipsch.com/na-en/product...-5-1-overview/
    Подобни на Клипша има много такива устройства.
    4. Да пуска се нет-а.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    30
    #48

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Цитат Първоначално публикувано от stanimir7508
    Здравейте колеги, нов съм във форума и имам няколко въпроса относно плеара на АСУС-HDP-R1, мисля да си го купувам, но има няколко неща които ме тревожат, а именно:
    1. Възможно лие да се свърже към PS-то директно като се сложидопълнителна мрежова карта или е необходим рутер.
    2. По какъв начин се ъпдейтва плеара.
    3. Аудиото е ли е възможно да се раздели след SPDF, тъй като моя сараунд няма такава букса, някой да ли е чувал нещо за това.
    4. Гледах една презентация за плеара и не разбрах, тоя ЛАН само за мрежа с PS ли е или може да му се пусне нет.
    Благодаря преедварително!!!
    1. Може с кроснат кабел
    2. Освен с флаш може и с къв да е хард диск
    3. ако нямаш усилвател или телелвизор с дигатален коаксиал, за тебе има аналогов изход. ако толкова държиш с нещо да конвертираш цифровия звук в аналогов(колкото и да няма смисал при положение че това можед а го направи самото устройство) и да не ползваш устройството в китайските сайтове има колкот щеш конвертори.
    4. пуска му се нет ама не очаквай да си четеш пощата там. Има си някоко клиента за разни сайтове и това е.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    61
    #49

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Здравейте, наскоро и аз се сдобих с това устройство, обаче нещо не се справям много добре - изтеглих най - новата версия на софтуеъра, разархивирах го, качих го на флашка, включих го в плеъра обаче той не намира файл с ъпдейт. Ако някой може да помогне. Благодаря предварително.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #50

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Цитат Първоначално публикувано от Alex1
    Здравейте, наскоро и аз се сдобих с това устройство, обаче нещо не се справям много добре - изтеглих най - новата версия на софтуеъра, разархивирах го, качих го на флашка, включих го в плеъра обаче той не намира файл с ъпдейт. Ако някой може да помогне. Благодаря предварително.
    Колега, четеш упътването и правиш каквото ти казват хората.
    Това е.
    Не е философия.
    А, ако и тогава не се получава, може лека по лека да се притесняваш и да се опиташ да го върнеш там, от където си го купил, или пък там на място да ти обновят апаратчето..
    При мен се обнови без проблем, не знам какво може да се е объркало при теб..

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    61
    #51

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Моя грешка, след разархивирането трябвало да копирам файла от папката и да го пейстна директно на флашката (без фолдъра). Както и да е с това се справих, но установих, че не иска да чете субтитри с разширение "суб", трябва да ги сменя на "стр" и тогава става. В инструкцията пише, че трябва да чете "суб", а и преди във форума не видях някой да е имал такъв проблем. Някой знае ли какъв може да е проблема?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #52

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Е, поне аз не съм имал такъв случай..
    Но като се замисля, един или два пъти упорито отказваше да чете каквито и да субтитри ( по необяснима за мен причина) и се наложи да гледам на английски..

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    83
    #53

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Излезе нов софт 24р но не съм го качил още

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #54

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Не знам дали изобщо да си качвам новият firmware, защото в забележките е написано за отстранени проблеми с някои "certain Toshiba TV set"....
    Но съм го свалил, може и да го инсталирам.. Ще видим

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    61
    #55

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    След покупка на HDD най сетне имах възможност да тествам плеъра с филм с наистина много добро качество. Честно казано очаквах нещо повече, а и след плейването на всеки отделен файл спираше и тръгваше възпроизвеждането на следващия, а също така вградените субтитри трябваше да се включват всеки път - изключително досадно

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    83
    #56

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Мен пък ми надмина очакванията и съм напълно доволен от него -пак си го бих купил.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    89
    #57

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Цитат Първоначално публикувано от gggng
    Мен пък ми надмина очакванията и съм напълно доволен от него -пак си го бих купил.
    +1 и аз съм на същото мнение справя се безпроблемно с всички файлове

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #58

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Нещо ми се подиграва това апаратче, не иска да чете ".sub" файлове..
    Имам ли филм с такива субтитри не ми остава нищо друго освен да си тренирам английският.
    Някой да има мнение/лекарство по темата?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    83
    #59

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    При мен като сложих най новата версия софт 24р - вече ги чете и тях

  18. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #60

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    @aroot -> конвертирай си субовете в *.srt с програмката "Subtitle Workshop 2.51 BG" - става за 1 секунда. Ако няма поддръжка на "sub" формата, това е решението.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 08:33
  2. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 19:58
  3. Media Player - DIVA (всички модели)
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2807
    Последно: 07-12-20, 21:35
  4. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 18:50
  5. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 14:04

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе