Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати от 106 до 114 от общо 114

Media Player AC Ryan PlayOn!HD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    7
    #106

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Ами пробвал съм вече почти всички ъпдейти, няма разлика. Има някаква несъвместимост през HDMI и това си е. Дори пробвах директна връзка от медиаплеъра към ТV през HDMI и пак реже началото. Значи проблема не е само в плеъра и не е само в ресивъра. И не е само на flac да речем, а и на mp3 и на всякакви аудио формати.

    Е, проблема се решава с цифров коаксиален кабел, ама защо да е така.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #107

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Проблема може би е в HDMI handshake между устройствата. Ами с коаксиал или оптика не те ли устройва към ресийвъра ?

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    7
    #108

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Ще си позволя да повдигна отново темата, защото проблемите продължават, а в раздела за ресивъри не открих подобна.
    Мислех си, че посочения по-горе от мен проблем с отрязването на началото на аудио файловете е решен с връзването на медиа плеъра през дигитален коаксиален кабел, но уви, не е така. Последната версия на фърмуера беше ужасна откъм субтитри,

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1344340225[/time]_________________________________________________

    опссс, без да искам прибързано публикувах по-горния пост с натискането на enter, извинявам се.
    Та ето за какво става въпрос:
    След като минах на по-долна версия на фърмуера, която ме устройва откъм изгледа на субтитрите, установих, че дори и през коаксиалната връзка късането на началото на песните /и MP3 и flac / продължава.
    Реших, че медиаплеъра – Playon HD - не става. Обаче същия проблем го има и от ДВД плеъра ми при някои СД /тук връзката също е през коаксиален кабел, защото нямам HDMI на ДВД плеъра/. Интересното е, че е само при някои СД, без значение дали са оригинални или такива, които съм си записвал сам.
    За капак, от лаптопа през HDMI също реже началото на песните – пробвано с няколко вида плеъри.

    И втози момент стигам до извода, че проблема остава да е в чисто новия ми ресивър Harman Kardon AVR 265.
    Lazarus 18 вероятно се оказва прав още с първия си пост по повдигната от мен тема.
    Някой да има подобни проблеми и предложения за решения.???

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #109

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Понеже и на моя marantz го има този проблем и се решава само чрез ъпдейт на неговия фърмуер. Виж при твоя ресийвър как е защото при мен този ъпдейт става само в сервиз.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    7
    #110

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Дай повече инфо - съвсем същия проблем ли имаш или си имал и решил ли си го с ъпдейт на софтуера на ресийвъра ?

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #111

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Ресийвъра реже първите 1,5-2 секунди от аудио сигнала. Досадно е най-вече при слушане на музика. Получава се при всеки източник при мен.
    Не съм го решил проблема защото модела е за американския пазар и тук няма гаранционна поддръжка.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    7
    #112

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Понеже го ползвам предимно за слушане на музика, за мен проблема е чудовищен Много се надявах, че драмата е само в медиаплеъра и в синхрона през hdmi, но явно не е така. Пък не откривам форум за продуктите на harman kardon или някакви мнения с подобни проблеми.

  10. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #113

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Погледни тук дали ъпдейта на фърмуера (секция Software - AVR_265-365_Upgrade_files.zip от 14.05.2012) няма да ти свърши работа.

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    7
    #114

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Hell, благодаря ти.
    Аз междувременно писах на Harman Kardon и от там ми препоръчаха също въпросния ъпдейт. Направих го, но проблемът остава, разлика няма.
    Интересното е, че от DVD плеъра изрязването го има само на някои дискове с музика.
    Пробвах и с аналоговите входове - с чинчове, разбира се, изрязването го няма. Но това не може да ми реши въпроса.
    Не знам какво друго да пробвам, може би да сменя ДВД и медия плеъра ? Или да искам сервиз на ресийвъра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Подобни теми

  1. Media Player Playon!HD Mini2 ACR-PV73800
    От todo1 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 59
    Последно: 24-01-13, 17:13
  2. Продавам мултимедиен плейър A.C Ryan PlayOn HD.
    От alphabeta във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-12, 14:36
  3. Отговори: 5
    Последно: 13-06-12, 18:04
  4. Продавам AC Ryan Playon!HD2 2TB
    От ivanmarinov във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 15-05-11, 19:37
  5. Media Player AC Ryan FLUXX
    От hglr123 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2
    Последно: 15-01-11, 10:30

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе