Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 2 от 118 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #16

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    @lazarus18 -> никой не казва на черното бяло, но мен какво ме топли, че за последните 1,5 години са имали 30 ъпдейта, а за последните 5 месеца няма нито един ? А на мен последният ъпдейт на Пуканката ми прави проблеми и го смених с предпоследния защото нямам избор ! Всичко което си го написал е вярно, но като гледам никой от разработчиците на фирмуер не си е свършил работата както трябва и докрай. Това е тъжната истина за мен и алтернатива засега няма !

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #17

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Да ти кажа честно не вярвам някога да получим плеър със 100% изчистени проблеми. То в един ДВД плеър, който е технология от 10 години и има 1/10 от функциите има бъгове, че тука ли. Въпроса е обикновения потребител, който ползва 1/3 от функциите на този тип плеъри да му е лесно. Иначе то е ясно, че хора като нас все ще ръчкат нещо по тях.
    Ти какви проблеми си имал с последния софтуер?

  4. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #18

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Да ти кажа честно не вярвам някога да получим плеър със 100% изчистени проблеми. То в един ДВД плеър, който е технология от 10 години и има 1/10 от функциите има бъгове, че тука ли. Въпроса е обикновения потребител, който ползва 1/3 от функциите на този тип плеъри да му е лесно. Иначе то е ясно, че хора като нас все ще ръчкат нещо по тях.
    Ти какви проблеми си имал с последния софтуер?
    Постоянно забиваше когато започна да ровя по менютата, даже не искаше да стартира нормално на уелкъм скрийна. Сложих предпоследният ъпдейт и засега май е добре, но ще върна последния и пак ще започна да тествам за да видя къде е точно проблема. Ако разбера конкретно нещо ще ти пиша на ЛС, става ли ?

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #19

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Колеги , получи се интересен спор , но е малко встрани от темата ! Иначе съм съгласен с вас ! Потребителите на този вид техника винаги ще имат различни потребности и изисквания към нея !

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #20

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Колеги , получи се интересен спор , но е малко встрани от темата ! Иначе съм съгласен с вас ! Потребителите на този вид техника винаги ще имат различни потребности и изисквания към нея !
    Не мисля, че е встрани от темата. Софтуерната поддръжка е определяща за избора според мен. Иначе рискуваш да си останеш с един мъртво роден продукт, който не върши никаква работа. Историята познава много такива случаи.

    Hell, ако имаш проблеми пиши. Аз ползвам моя с последния ъпдейт вече месеци наред без грижи.
    Така като те слушам провери дали не си оставил плеъра на AUTO резолюция. Задължително си избери ръчно поддържана от телевизора резолюция. Иначе се бъгва. То това е направено само да си сигурен, че ще тръгне плеъра първия пък независимо с какъв тлевизор си и с какъв кабел си го свързал.

  7. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #21

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    @lazarus18 -> то това с резолюцията го знам, сложил съм го на 1080p 60Hz, но той не искаше да стартира основното меню и забиваше. Ще сложа последният фирм от 01.06.09 и ще си поиграя пак, може нещо да съм пропуснал в настройките. Благодаря за отзивчивостта

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #22

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Добре !Така да е !Но ако си решил да си купиш нов продукт , как разбираш че софтуерната поддръжка е налице т.е. е осигурена за в бъдеще ?

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #23

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Добре !Така да е !Но ако си решил да си купиш нов продукт , как разбираш че софтуерната поддръжка е налице т.е. е осигурена за в бъдеще ?
    Най-лесно се разбира по сайта на производителя. На Zinwell Corporation сайта е точен пример за липса на какъвто и да е съпорт.
    Няма секция за сваляне на софтуер, няма форум.

  11. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #24

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Най-лесно се разбира по сайта на производителя. На Zinwell Corporation сайта е точен пример за липса на какъвто и да е съпорт.
    Няма секция за сваляне на софтуер, няма форум.
    Това е OEM производителя, на кутията даже не пише Zinwell, така че според мен е нормално да нямат официален съпорт, то и затова фирмуерът на другите (Astone) сигурно е отключен и става за клонингите. За съпорта е виновен БГ вносителя, защото не е осигурил софтуерен такъв и го е оставил на произвола на съдбата само на гола гаранционна карта ако изгори случайно да го подмени. Например CinemaTube е същият, но ZP-500 не иска да се флашне с неговият фирм, защото това е марка на Zintech (Zinwell) и е заключен за него (има и други примери). Така мисля аз като съдя по фактите, но по-добре избор от 2-3 ставащи фирмуера отколкото без никакъв, нали ?

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #25

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    А ако някой ден Astone решат да заключат техния?
    Аз по принцип нямам предвид точно този модел. И аз съм съгласен, че Realtek плеърите вече са доста масови и ползват 99% еднакъв софтуер. Едва ли ще останат без софтуер, но е хубаво да се мисли и в тази насока преди да се купува някакъв продукт.

  13. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #26

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    @lazarus -> A кой производител казва докога ще поддържа даден продукт ? Най-често това става като излезе по-нов. Да давам ли примери ? Това е риторичен въпрос и колкото да си говорим няма да решим ние нещата, нали ?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    61
    #27

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента - май е Xtreamer????

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #28

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    И как се сдоби с тази ценна информация ? Просто питам , без никакъв умисъл !

  17. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #29

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Според мен това е въпрос

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    61
    #30

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    И как се сдоби с тази ценна информация ? Просто питам , без никакъв умисъл !
    От публикациите в този форум
    - очаквам и др. мнения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 118 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе