Страница 28 от 36 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 536
Like Tree46Одобрявам

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #406

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    frizera, мерси за инфото. Наистина е полезно.
    Навремето купувах какъвто плеър излезне и съм тествал над 10 модела и винаги съм споделял информация, така че да съм полезен.
    Хубаво е, че още има хора, които го правят.
    Дано го поизчистят фърмуера, че времето на 4k наближава и скоро време ще трябва да се преориентираме.
    ra6o74 одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #407

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Frizer,параметрите съм ги прочел и ти казвам че не е със hdmi 2.0 a 1.4b,следователно не може да възпроизведе видеофайлове с честота 4k/60p.Тия чипове дето ги писах,ще струват тия пари,а може и по-малко всичко-и кабел вътре и кутията,упътване и дистанционото.И няма да го купя,не че нямам пари или не ми стиска просто ,да дам 800лв като мога да дам 200лв и ще ми свършат същата работа,че и по-добре.Според мен за това е тоя сайт да дава възможност хората да имат избор и да сме информирани и да няма разочаровани хора по света.Според мен,ти си малко разочарован,но хубавото е че сам се успокояваш-Хубавите неща стават бавно.Ако с нещо съм те обидил и или накърнил честа,моля да ме извиниш.
    Този пост е редактиран от kar4o73; 02-08-16 в 00:03.

  4. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #408

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от kar4o73 Виж публикацията
    Frizer,параметрите съм ги прочел и ти казвам че не е със hdmi 2.0 a 1.4b,следователно не може да възпроизведе видеофайлове с честота 4k/60p.Тия чипове дето ги писах,ще струват тия пари,а може и по-малко всичко-и кабел вътре и кутията,упътване и дистанционото.И няма да го купя,не че нямам пари или не ми стиска просто ,да дам 800лв като мога да дам 200лв и ще ми свършат същата работа,че и по-добре.Според мен за това е тоя сайт да дава възможност хората да имат избор и да сме информирани и да няма разочаровани хора по света.Според мен,ти си малко разочарован,но хубавото е че сам се успокояваш-Хубавите неща стават бавно.Ако с нещо съм те обидил и или накърнил честа,моля да ме извиниш.
    Тук дискутираме определен производител. Не правим реклама на определени процесори или решения. За това има отделни теми. Съжалявам за спама, но имам две от тези евтините решения и се изморих да се занимавам с разни щурави софтуерни кръпки. То Mx Player, Kodi и др. подобни.... мъка, мъка. И не си прав да смяташ, че съм разочарован. Напротив ! Въодушевен съм и много се кефя на придобивката. Не съм се закахърил толкова за 4К и максималния му фрейм. Знам до колко може плеъра и смятам, че е рано да се гони максимума, защото междувременно ще се излюпи някоя нова величина във видео обработката или пък нова матрица.... В тази посока скоро спиране няма да има. Нито един от текущите ми плеъри все още не е морално остарял след 4 години вярна служба, така че споко, не ме мисли. Все пак всеки има различни потребности и нужди.
    И накрая - нито съм обиден нито накърнен. Просто така разводняваме темата.
    Край на спама
    lazarus18 одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    36
    #409

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Колеги,
    Знаете ли дали има сервиз който сервизира Dune HD?
    Моят Base 3D спря да работи преди седмица. Когато го включа към захранването светва червената лампичка на Power бутона, но когато го натисна нищо не се случва, освен че червената светлина изгасва.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #410

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от miroslav.simeonov Виж публикацията
    Колеги,
    Знаете ли дали има сервиз който сервизира Dune HD?
    Моят Base 3D спря да работи преди седмица. Когато го включа към захранването светва червената лампичка на Power бутона, но когато го натисна нищо не се случва, освен че червената светлина изгасва.
    Май-вероятно самото захранване се е скапало. Във всеки сервиз за електроника бих могли да го проверят и оправят.
    Аз съм давал за ремонт на подобни захранвания в ТОЗИ сервиз.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    6
    #411

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Нов модел се задава! Орязан Solo 4K!
    http://dune-hd.com/eng/products/full...dia_players/49

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #412

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте, каква е разликата между Dune HD TV-303D и DUNE HD BASE 3D. В процес на закупуване на плеар съм и се чудя дали си заслужава разликата от 180лв. Главно и основно ще се ползва за филми.Като основно ще се гледат BD и ISO и MKV над 15ГБ. Естествено идеята е да ги плейва по мрежата до колкото е възможно.За 3Д ще се пуска може би някой филм но просто ей така за кеф няма да се гледа основно 3Д. Та заслужава ли си според вас да взема по скъпия модел или и по евтиния ще ми върши работа.

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #413

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Разликата, освен в размера и външния вид, е във опцията да се постави 3,5" твърд диск в Base 3D.

  11. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #414

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    В края на Август месец излязоха два нови фърмуер-а за Соло 4К моделите. Списъка с поправки е дълъг и няма да го цитирам, въпреки че аз не съм срещнал някакви проблеми като описаните там. Най-новото е създаването на приложение за направата на обложки на филмите. Нарича се My Collection. Удобното в случая е че след инсталиране плеъра сам събира информацията за файловете ( или папката в която са ) които сме посочили. След като приключи филмите са организирани по азбучен ред ( мисля че може да се коригира това ) и съдържат както информация за сюжета, така и за целия актьорски и режисьорски състав, заедно със снимки на всеки един, рождена дата, кариера и др. подробности. При пускане на филма приложението пита дали събраната информация съвпада с файла, който е обработен. Има възможност за потвърждение, отказ, редактиране на името и сканиране отново. До сега при мен не е сгрешил нито веднъж. При стартиране на приложението има избор какво да зареди: всички филми; екшън; драма; музикален;трилър;анимация и т.н. Може да се избира коя папка да покаже. Например аз имам папка Movie и Animation. Ако избера "всички филми" ще се виждат филмите и анимациите. За това има бутон "избор на папка" и се избира коя папка да се показва. В най-общи линии това е което мога да споделя за сега.
    Относно BDMV файловете и външните субтитри има решение, което не налага допълнителна обработка на файла. Ето го: отваряме папката с филма, намираме (ако има други папки) BDMV папката. В нея поставяме srt файла, като го именуваме index.srt. Нищо друго не трябва да съдържа името на srt файла. Това е! Но не е всичко . Когато пускаме филма и е включена опцията за BD Menu плеъра предлага: Play или Play(Lite), избираме второто - Play(Lite) и вече може да си заредим външните субтитри, както и да им сменим позицията, тайминга и др.
    Надявам се скоро My Collection да се появи и за по-стари модели, но за сега може би само тестват с новите.

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #415

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Звучи супер. Особено частта за My Collection за по-старите модели

  13. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #416

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Звучи супер. Особено частта за My Collection за по-старите модели
    За сега все още се разработва, но замисъла е да бъде платена за т.н. по-стари модели.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    11
    #417

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Преди 2 години във форума за Diva, препоръчах току що излезлия Соло 4 К(проверимо е). Вече няколко дена "разцъквам" малкото му братче Lite. То единствено си няма възможност за вграждане на вътрешен диск(то това е ако ще правя демонстрации навън), Wi-Fi AC(идеално се справя с вградената антена и по-ниския стандарт) и последно си няма тунер за ефирна телевизия(но за това пък кафеварката ми си има).
    То това е "орязването". Абсолютно всичко друго е като на двойно по-скъпия му брат.
    "Сладурчето" си има и сладка цена-399 лв.-напълно приемлив вариант, при положение, че нищо не му се опира (3 D, 4 K (до 30 FPS ограничение, но всички досега е сдъвквало всичко). Мисля че iso-то и пълноценното дисково меню са най-доброто му постижение. Образа е покъртителен, след като имам наблюдения от 7(седем) уж 4К, 3 D плеъра. Единствено е сравнимо със скъпа PC сглобка. Инсталирах последния фърмуер от 03.04.2017г. и сега със Samsung 55 " JS 9000 "спи града"(само аз будувам).
    Ако парите за Вас не са от значение, купете си само за 1000 EUR Dune HD DUO 4K.
    Съвет-работете под Линукс, а андроида е за гонене на покемони.
    podredko одобрява това.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #418

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    За хора , разполагащи с пари и нужда от такъв тип устройство това е избора , иначе другите ги знаем , ама и там има А-отбор !
    Този пост е редактиран от civica; 07-04-17 в 14:46.

  17. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #419

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте, може ли за Dune Solo 4k, да споделите как се прави и инициализира системният USB носител , че да си разширя flash паметта. Пробвах с 2 GB флашка , но не я разпознава като подходящ системен носител.
    Този пост е редактиран от ceco7; 22-04-17 в 23:24.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #420

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Някои модели и производители не ги харесва .Ако имаш възможност пробвай с друга по-нова като модел и технология и празна , плеъра сам да си я форматира .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 28 от 36 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе