Страница 23 от 36 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 536
Like Tree46Одобрявам

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #331

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    На Dune повечето приложения са трагични и насочени към руските пазари. Добре, че се справя добре с плейването на филми.

  2.  
     
  3. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #332

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    При мен изцяло липсва приложението.
    Изтегли си Dune Store и ще се появи: Youtube / Youtube Movies - Плагины для плееров Dune HD (без привязки к IP провайдера) - HDTV форум , но пак няма да е както беше YouTube LeanBack. То спря да работи преди няколко седмици заради смяна от Flash към HTML5 или обратното. Не си спомням вече, но докато работеше си гледах на Dune всичко онова което съм разглеждал на някой си компютър или друг плеър стига да съм използвал профила ми в YouTube. В един момент се появи съобщение, че устройството не подържа хардуерно приложението YouTube и да се обърна към YouTube/Devices, където да проверя дали е съвместимо и там прочетох каква е причината да не работи. Веднага проверих и на другия ми плеър Mede8er и там не работеше, като се виждаше същото съобщение. След 3-5 дни излезе ъпдейт за Mede8er и всичко си е наред от тогава, но за Dune все още нищо!!!! Вчера намерих това което цитирам по-горе и го инсталирах, но все още не мога да си вляза в профила. Може би защото използвам Google акаунт за достъп до YouTube????? Инче съм пробвал буквално всички плъгини и др. и резултата е печален - или излиза директно от приложението когато се опитам да пусна нещо или не тръгва изобщо. Лично за мен е много удобно да се използва акаунт,но за сега не съм открил как ще стане в моя случай.
    П.П. До колкото знам Dune Store се ъпдейтва Online много рядко. Аз лично съм го виждал веднъж, но не помня дали беше след инсталация на нова версия фърмуер.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    На Dune повечето приложения са трагични и насочени към руските пазари. Добре, че се справя добре с плейването на филми.
    Да, към ***** са ориентирани предимно. Трябва да се порови доста за да намериш, че някъде има и нещо Немско или Английско... Те са фенове и си държат на езика. Дори съм срещал коментари от сорта че понеже не му е изписано менюто на YouTube на Руски нямал интерес към приложението и развитието му?!?!? Пробвал съм IPTV лист направен за Mede8er да го пусна на Dune и става. Само трябва да се смени разширението, но , НО "нашите" не стават ( беше само с български телевизии). След два дена спряха всичките до една! Е, няма да стоя и да ги дебна къде се местят и т.н. не, докато техните си работят безгрижно след като инсталираш плъгина и ако има промяна, то повечето плъгини се актуализират сами, а за другите излиза нова версия за инсталиране.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #333

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Имам Dune Store, но вътре не намирам YouTube приложение.
    Аз ползвам YouTube от телевизора, но е хубаво да имам варианти.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #334

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Lazarus18, има едно разширение за DuneStore което отключва доста приложения , включително и няколко версии на youtube (пробвах 2, не тръгнаха и се отказах). Довечера като се прибера от работа мога да ти го дам да си го инсталираш (ако не го намериш до тогава).

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #335

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Мерси,
    Ако го имаш на лесно място ще съм благодарен да го пуснеш.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #336

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)


  8.  
     
  9. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #337

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Не се хабете момчета. Вече пробвах и нищичко не тръгва от различните YouTube в него. В моя пост №332 от вчера съм сбъркал линка. Имах в предвид това, което е посочил колегата stenly, но съм допуснал грешка за което се извинявам.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #338

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Потвърждавам, youtube не работи ... Забелязах, че последната бета на фирмуера има грижи със звука когато отвориш DVD имидж-и ...ако някой е настъпал тази "мотика" да връща версията на фирмуерa
    Този пост е редактиран от stenly; 21-11-14 в 12:40.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #339

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Гледам на сайта на Zappiti, че продават Dune плеърите, под име Запити Дюн. И ето една новина, сигурно ще излезе и като Dune само, нов плеър с Realtek чип и ъпскейл до 4к - Zappiti Player 4K

  12. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #340

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Привет колеги! Имам едно питане свързано с обработката на обложки и постери с програмата yaDIS. Проблема ми не е толкова при работата с прогарамата, а с няколко DVD файла. Имам двата сезона на Оги и хлебарките разделени по следния начин Оги сезон 1 и Оги сезон 2. Във всяка папка има по четири папки с отделните епизоди: Оги сезон 1 DVD1; Оги сезон 1 DVD2 и така до DVD4. Всяка една подпапка съдържа съответния Video_TS файл. По този начин построени yaDIS не открива видео файл. Когато отделя една от папките ( Оги сезон1 DVD1 на пример ), няма проблеми с намирането на видео файл, въпреки че намереното не отговаря на съдържанието като обложки и постери, но се разбира че става дума за Оги и хлебарките. Обикновено намира инфо за "Оги и хлебарките - филмът". Както и да е, това се преживява някакси, ако става дума само за две папки. Ако рзхвърлям по този начин всички папки на двата сезона ще се получат 8 еднакви постера на плота?!?! което е тъпо. Пробвах да ги търси като сериали, но не открива никакво съдържание за обработка. Не мога да обединя Video_TS файловете защото трябва да са с различни имена ( Video_TS , Video_TS2...и т.н. ). Не съм пробвал да обединя съдържанието на Video_TS папките, защото смятам че ще стане едно голямо нищо. Някаква програма за обработка може би ще трябва да се намеси, но не се сещам точно каква.
    Посочил съм само това филмче, а имам още доста подобни....

  13. jjf
    jjf е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    72
    #341

    Re: Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Здравейте,

    Имам Dune 303D. Някой може ли да ми каже дали мога да се свържа към домашната мрежа само чрез wifi или трябва да е с кабел. Чрез уаърлеса се връзвам за рутера обаче от компютъра по никакъв начин не мога да видя Дюна като устройство в мрежата. Тв-то например го виждам. Дали трябва в рутера да се направи някаква настройка ?
    За сведение, преди бях свързал Дюна към рутера (TP link 1043) с кабел, а компа беше безжично и тогава всичко вървеше без проблеми. Сега обаче кабелът не е в стаята с Дюна и какво ли не опитах, но нищо не става. Някакви идеи ?

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #342

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Няма причина да е така.
    Щом си вързан към рутера е все едно дали е с кабел или безжично.

  16. Niki Nikolov
    Guest
    #343

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Как мога да свържа лаптопа си към Дюн плеъра, така, че да мога да си пускам филми и музика от компютъра. Може би трябва да си купя рутер и да го свържа към дюна и после да свържа рутера към лаптопа...
    Този пост е редактиран от Niki Nikolov; 27-12-14 в 09:13.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #344

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)


  18. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #345

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Има ли някой колега който ползва програмата yaDIS и филмите му са на сървър? Преинсталирах си компютъра и пропуснах да съхраня настройките на програмата и сега не мога да се сетя какъв път бях указал в yaDIS до филмите по NFS. Програмата прави обложки, експортира данни, но когато искам да пусна филм плеъра извежда съобщение, че не може да отвори URL nfs//IP:animation/yaDIS. Дори не мога да се сетя как накарах Дюнчето да чете само по nfs. Но съм сигурен че е така, защото всякакви Блу рей филми вървят без засечка, а на сървъра SMB е изключен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 36 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе