Страница 22 от 36 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 536
Like Tree46Одобрявам

Media Player - Dune (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #316

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от mtodorov Виж публикацията
    Мерси за бързият отговор. Само забравих да спомена че съм с windows 8
    Дал съм ти възможно най-правилната насока. Ако ти е трудно с Руския - съжалявам, но смятам че там ще намериш отговор на много голяма част от въпросите ти...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    3
    #317

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Отново благодаря! Лека вечер

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    61
    #318

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Здравейте,
    Искам да разбера има ли решение един дразнещ проблем с Dune HD Base 3D (не е точно проблем, но ме вбесява) - при изключване на плеяра задължително гаси и ТВто. Знам, че мога да изключа HDMI CEC, но не искам да се лишавам от удобството му, а единствения начин засега е, да оставя плеяра включен, докато не спра и телевизара. При по-старите версии на софтуера се случваше от време на време, но при последната не прпуска да ме прецака

  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #319

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от Alex1 Виж публикацията
    Здравейте,
    Искам да разбера има ли решение един дразнещ проблем с Dune HD Base 3D (не е точно проблем, но ме вбесява) - при изключване на плеяра задължително гаси и ТВто. Знам, че мога да изключа HDMI CEC, но не искам да се лишавам от удобството му, а единствения начин засега е, да оставя плеяра включен, докато не спра и телевизара. При по-старите версии на софтуера се случваше от време на време, но при последната не прпуска да ме прецака
    Ами, ти сам си отговаряш на въпросите. Сигурен съм, че много колеги се радват на това че вече е оправена тази функция (HDMI CEC). Преди последния ъпдейт сам казваш как е работил - чат-пат...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    61
    #320
    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Ами, ти сам си отговаряш на въпросите. Сигурен съм, че много колеги се радват на това че вече е оправена тази функция (HDMI CEC). Преди последния ъпдейт сам казваш как е работил - чат-пат...
    Не съм много сигурен, как точно сам си отговарям - може би имаш предвит да се върна на по-стар фърм? По скоро въпроса ми беше дали не пропускам някоя настройка... На ресивера примерно имам такава.
    Защо трябва да се радват колегите, че точно тази функция на HDMI CEC е "оправена"? Това за мен си е направо неудобство - защо решиха, че когато спреш да ползваш плейра им, спираш да гледаш и ТВ?
    Този пост е редактиран от Alex1; 22-09-14 в 08:25.

  7. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #321

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от Alex1 Виж публикацията
    Не съм много сигурен, как точно сам си отговарям - може би имаш предвит да се върна на по-стар фърм? По скоро въпроса ми беше дали не пропускам някоя настройка... На ресивера примерно имам такава.
    Защо трябва да се радват колегите, че точно тази функция на HDMI CEC е "оправена"? Това за мен си е направо неудобство - защо решиха, че когато спреш да ползваш плейра им, спираш да гледаш и ТВ?
    Ето как сам отговаряш: "Знам, че мога да изключа HDMI CEC... ; ...да оставя плеяра включен, докато не спра и теизара."
    Що се отнася до настройки може да провериш дали телевизора има някаква настройка, чрез която да може само да се подават команди (усилване, смяна на канали, превъртане, пауза.... както при ресивера) без командата изключване.
    Има колеги които ще се зарадват (както и самия аз), защото в предишните версии не винаги телевизора се изключваше когато спреш плеъра. При мен телевизора е просто голям монитор. По този въпрос също си писал в поста си . И щом тази функция за теб е неудобство изключи я от плеъра и всичко ще се нареди по старому.

    Току-що тествах какво са оправили в тази функция HDMI-CEC. Е, честно казано почти нищо. Казвам почти защото преди плеъра и телевизора се включваха едновременно, което винаги водеше до забиване на плеъра. Сега има няколко секундно забавяне прди да се включи телевизора и съответно няма забиване, но когато искам да изключа всичко - греда- изключва само плеъра (както и си беше преди). Проблема не е в телевизора, защото съм тествал с друга марка плеър и всичко си е наред.
    Този пост е редактиран от frizera; 22-09-14 в 09:47.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    61
    #322
    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Ето как сам отговаряш: "Знам, че мога да изключа HDMI CEC... ; ...да оставя плеяра включен, докато не спра и теизара."
    Що се отнася до настройки може да провериш дали телевизора има някаква настройка, чрез която да може само да се подават команди (усилване, смяна на канали, превъртане, пауза.... както при ресивера) без командата изключване.
    Има колеги които ще се зарадват (както и самия аз), защото в предишните версии не винаги телевизора се изключваше когато спреш плеъра. При мен телевизора е просто голям монитор. По този въпрос също си писал в поста си . И щом тази функция за теб е неудобство изключи я от плеъра и всичко ще се нареди по старому.

    Току-що тествах какво са оправили в тази функция HDMI-CEC. Е, честно казано почти нищо. Казвам почти защото преди плеъра и телевизора се включваха едновременно, което винаги водеше до забиване на плеъра. Сега има няколко секундно забавяне прди да се включи телевизора и съответно няма забиване, но когато искам да изключа всичко - греда- изключва само плеъра (както и си беше преди). Проблема не е в телевизора, защото съм тествал с друга марка плеър и всичко си е наред.
    При мен с най-новия софт го изключва всеки път, но решението се оказа в настройките за HDMI CEC на ТВто. Не се бях сетил за това. Сега всичко е ОК. Благодаря за помощта.
    При пускане нямам проблем, ползвам само дистанционното на телевизора, така че пускам първо него, след това ако трябва пускам и плеъра.
    Този пост е редактиран от Alex1; 22-09-14 в 20:00.
    lazarus18 одобрява това.

  10. Niki Nikolov
    Guest
    #323

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Здравейте
    мога ли да свържа лаптопа с Дюн плеъра през wi fi така, че плеъра да пуска филми, дюна да ги приема и да ги гледам през тв свързан с дюна. Какви насторойки са нужни.

    Благодаря.

    - - - - - - - - - -

    Здравейте
    мога ли да свържа лаптопа с Дюн плеъра през wi fi така, че плеъра да пуска филми, дюна да ги приема и да ги гледам през тв свързан с дюна. Какви насторойки са нужни.

    Благодаря.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #324

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Дай пак?
    Нещо не разбрах какво искаш да направиш.

  12. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #325

    Отговор: Media Player Dune - HD Smart, HD Max, HDI Dune Pro

    Цитат Първоначално публикувано от Niki Nikolov Виж публикацията
    Здравейте
    мога ли да свържа лаптопа с Дюн плеъра през wi fi така, че плеъра да пуска филми, дюна да ги приема и да ги гледам през тв свързан с дюна. Какви насторойки са нужни.

    Благодаря.

    - - - - - - - - - -

    Здравейте
    мога ли да свържа лаптопа с Дюн плеъра през wi fi така, че плеъра да пуска филми, дюна да ги приема и да ги гледам през тв свързан с дюна. Какви насторойки са нужни.

    Благодаря.
    Play Dune е приложението за пускане на музикални файлове по начина който те интересува до колкото схващам идеята.

    П.п. И си оправи поста като цяло, че настава едно объркване - кой от къде и какво да възпроизвежда. Много е не ясно.

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #326

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Някой да е тествал приставки за IPTV ? Гледам има доста руски , но там и прокси трябва да се пробва.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #327

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Ето обзор на някои от приложенията
    http://www.dune.ru/duneStore/

    FAQ на руски
    http://forum.hdtv.ru/index.php?showtopic=2538
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-11-14 в 20:18.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #328

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Имате ли YouTube приложение на Dune-a в момента?
    При мен нещо се затри и сложих някакъв plugin, който буквално нищо не прави.

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #329

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    Качих последната налична (мисля, че беше 0.9.11) ...но не ми плейва нищо. Показва каталога със съдържанието и в момента в който се опитам да гледам нещо и вдигаше някаква грешка (от типа на неподържан кодек).

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #330

    Отговор: Media Player - Dune (всички модели)

    При мен изцяло липсва приложението.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 36 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Zinwell (всички модели)
    От elcos във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 907
    Последно: 28-03-14, 13:49

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе