Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Media Player LG DP1BPBC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    6
    #31

    Re:Media Player LG DP1BPBC

    Току що изтеглих Nero-то, инсталирах, стриймва също добре както и Домашний Медиа сервер... но субтитри - няма
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1335290053[/time]_________________________________________________

    Имам субтитри и през wi-fi
    С големи благодарности на joroz, на модераторите и на всички в този форум... Обещаното за по бира... няколко пъти... важи !

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Varna
    Мнения
    2
    #32

    Re:Media Player LG DP1BPBC

    е сподели и на нас де, които все още се мъчат с субтитрите през wifi...pls

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    5
    #33

    Re:Media Player LG DP1BPBC

    ъпдейт на firmware-a до последната версия е лечението и също, но мисля не е задължително ползвай софтуера на LG - DP1 Nero MediaHome 4 Essentials


    за конвертирането на субтитрите по лесен начин колегата polpolik е описал нещата по-горе в темата

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #34

    Re:Media Player LG DP1BPBC

    Цитат Първоначално публикувано от chinacooker
    Само че така и не разбрах от упътването какво ID и парола да въведа за "CIFS sign in", което поле излиза като кликна или върху плеъра или върху компа. Преглеждах разни форуми ...
    CIFS в linux и unix like операционите системи се ползва за аuth на самбата (да се монтира мрежовата файлова система) може да се опита с име: guest без парола. Понякога ми се е налагало да го правя при "отворени" (т. е. без парола) споделени папки. Или естествено с име парола от windows-a.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    6
    #35

    Re:Media Player LG DP1BPBC

    Привет, слушайте joroz... това е съвет 1

    Иначе: ъпдейт до последния фърм (не знам за гаранцията какво става с нея, амаааа... риска си го носи всеки), слагате Nero-то от сайта на LG (макар че този софт "смучи" системни ресурси като вампир, амаааа... работи ), преименувате файла със субовете с името на филма, конвертирате ги - или както е описал joroz или хващате някой авер-компютърджия да ви направи конвертор от Win 1251 към CP 866 и гледате... Аз специално ползвам втория начин - засега само един филм не успях да подкарам със субове, от 20 опита... така и не разбрах защо, ама айде

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #36

    Отговор: Media Player LG DP1BPBC

    Здравейте, гледам че в маркета са го пуснали на промоция тоя плеър( http://www.technomarket.bg/products/...timedia-player ), но ми е интересно дали чете от флашката mkv файлове с DTS звук, и дали са оправили субтитрите да чете .srt след последния ъпдейт.
    Този пост е редактиран от Plamen Petrov; 04-03-14 в 10:48.

  8.  
     
  9. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #37

    Отговор: Media Player LG DP1BPBC

    Колега с теб докато се начудим и ще свърши в Пловдив вече го няма.Като гледам промо модела няма безжичен нет а по скоро лан или аз нещо не съм разбрал?Много ми се иска да го взема за децата но не ми се опъват кабеляци,а толкова свикнах с безжичнот гледане на филми че флашките не знам даже къде са ми.

    П.С.Колега в един чужд сайт пише че поддържа търсения от теб формат.
    Този пост е редактиран от j90; 04-03-14 в 11:13.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    15
    #38

    Отговор: Media Player LG DP1BPBC

    Аз си поръчах една бройка, пък да видим как ще е.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #39

    Отговор: Media Player LG DP1BPBC

    Колегата "quark " , който си е поръчал ще каже за какво става дума и дали чете всичко

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #40

    Отговор: Media Player LG DP1BPBC

    Чете всичко, не помня да се е опъвал на нещо, но проблема със субтитрите не мисля, че са го оправили. Нов фърм за това нещо едва ли ще намериш. А относно субтитрите - не са проблем за мен, обръща се кодовата таблица за секунди - трябват ти srt субтитри с кодировка CP866 (Руски, но някакъв който и руснаците не ползват вече) под Ubuntu ползвам Gnome Subtitles обаче под Windows ... нямам идея с коя програма става.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. WD HD Media Player
    От katalino във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 09-08-10, 17:07
  2. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 16:34
  3. за WindoWs Media Player 10
    От shutdawn във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 14-05-05, 16:10
  4. MEDIA PLAYER-SUB
    От Ivoo във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-03, 22:28
  5. media player 9
    От medunski във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 04-01-03, 01:51

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе