Резултати от 1 до 6 от общо 6

Избор на медия плеар

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #1

    Избор на медия плеар

    Здравейте, от скоро се сдобих със домашно кино колони и ресивър и сега искам малко съвет за някакъв медия плеар.Критерия за него е ако е възможно да чете така наречените популярни формати както и ISO формата за 3Д, разбира се и български субтитри. Да има разните му мрежови функции и да подържа DLNA.Четох за Popcorn плеар но за момента ми идва малко скъпичък.Имали някаква друга алтернатива подобна на него.Ще се радвам за конкретни примери за алтернативи.Благодаря ви предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #2

    Отговор: Избор на медия плеар

    http://www.technopolis.bg/bg/Multime...PLAYER/p/64507

    този ще ми свърши ли работа

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #3

    Отговор: Избор на медия плеар

    Ето това ще ти свърши със сигурност работа и е за около 300 лв.
    http://www.futeko.com/products/MP067.php

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #4

    Отговор: Избор на медия плеар

    Прочетох темите за медия плеарите и сега се умотах от всякъде.След прочетеното се спрях на следните модели. Med800x3d, med1000x3d или Dune HD TV-303D. Отказах се от DUNE HD BASE 3D защото е много голям и не от значение за мен че може да се монтира по големия хард. Днес прозвънях доста магазини за наличен med1000x3d и се оказа че го няма никъде което ще рече че трябва да избера между Med800x3d и Dune HD TV-303D. Кой бихте ми препоръчали за гледане главно на филми ISO BD и MKV по големи файлове от 15ГБ. Ще се гледа и от време на време и 3Д. Благодаря ви предварително.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #5

    Отговор: Избор на медия плеар

    Здравейте, за да не отварям друга тема реших да пиша отново тук за избор на медия плеар.Лоши хора решиха да влязат в дома ми и да съберат почти цялата техни сред който и плеара ми.Бихте ли предложили пак някакъв който така да се каже да е малко по добър от МЕД800 също така да пуска 265кодека.Може и да не е 4К защото за момента не ползвам.Благодаря ви предварително.

  7. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #6

    Отговор: Избор на медия плеар

    Zidoo x10 е плейъра. Виж темата която съм отвори от емаг го взех и страхотен. Ако Вие скъп може и X9S той е същия но без вътрешен диск. Med800x3d и Dune HD TV-303D са много стари и със вече слаб процесор за BD а за 265 кодека и 4к да не говорим.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Медия плеар
    От digital11 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-11, 23:25
  2. Помощ при избор на медия плеър
    От razorbg във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 20-07-11, 22:24
  3. избор на двд плеар
    От emilio71 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 25-06-08, 21:39
  4. Помощ за DVD плеар LG DVX-172
    От ceco_kf във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 15-03-07, 00:53
  5. Да направим плеар!
    От kafka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 06-09-04, 01:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе