Резултати от 1 до 6 от общо 6

Как да запиша презентационно ДВД?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #1

    Как да запиша презентационно ДВД?

    Здравейте!
    Искам да запиша двд в което да има клипчета - арий на сестра ми, нейни снимки, мп3йки с арий и 1-2 автобиографии на няколко езика. Искам нещо да стане като презентационен диск... слагат го в двдто и си избират клипове, контакти и т.н.
    Много ще съм благодарен ако някой ме светне и ми помогне с намирането на такава програма. Гадното е че трябва да й го изпратя до четвъртък за Италия
    БЛАГОДАРЯ предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2

    Re: Как да запиша презентационно ДВД?

    Ако разбираш малко английски, тук ще се удавиш от информация:
    http://www.videohelp.com/
    http://www.dvd-guides.com/

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #3

    Re: Как да запиша презентационно ДВД?

    Мерси много за сайтовете... днес ще ги поразчовъркам малко пък ако имам нещо проблеми ще пиша 10x

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #4

    Re: Как да запиша презентационно ДВД?

    Имай предвид, че няма да стане за няколко дни работата, особено до четвъртък. Съжалявам, че ти прочетох постатолкова късно.

    Ако всичките материали са ти готови, предлагам ти за най-бързо да си инсталираш Adobe Encore DVD (мисля, че ще се справиш лесно с програмата). Отиваш в Хелпа (има ръководство стъпка по стъпка от началото до края) и започваш да четеш и едновременно с това да работиш. Ще можеш да сложиш видеоклиповете, снимките. Със звуковите файлове ще имаш малко повече проблеми. Но за текст - биография - няма да стане, освен ако не го сложиш във видеофайл като текст. Поне в момента така си мисля.

    Що се отнася до софтуер за презентация - Director е по-добрият избор, обаче се учи по-трудно.
    Можеш да опиташ евентуално и с Power Point за по-лесно, обаче хич не мога да измисля в момента как да го виждаш на ДВД плеър. (не на DVD ROM)

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #5

    Re: Как да запиша презентационно ДВД?

    ами днес ще направя каквото стане с DVD Lab Pro! За тоя Адобе Енкор вчера го изтрих защото от 2 месеца немога да намеря начин да отворя гадните файлове... айде бяха авита, клипчета някви не с добра резолюция... ма вчера му пуснах vob, inf там квото зачита... и и на двете не може да ми ги адне защото не разпознава формата. Лесно изглеждаше наистина защото изгледах няколко туториалчета за правене на менюто ма пусто зациклих на отварянето на видео файловете. Питах насам натам... нищо! Те тава е Жик Так
    Вчера пробвах с Nero Vision, преди време пробвах и с Ulead DVD Workshop и Ulead Movie Factory, но с тях немога да намеря как да направя подменюта. За сега DVD Lab Pro ми изглежда доста лесно... слагаш си бутони, менюто, насочваш ги с линкове... но наистина незнам как да добавя автобиография. Ако някой може да ми каже подходяща програма в която да го направя да тече като надписи на филм ще е идеално. И така... залавям се да разучавам още по лаб прото... МЕрси!

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #6

    Re: Как да запиша презентационно ДВД?

    абе да кажеме добре го направих. НА автобиографията и направих 2 снимки и я пуснах като слайдшоу да върви. За друг начин още не съм намерил подходящ софтуер! Иначе туториала за двд лаб про е голям и явно има доста възможности, но за сега това пращам на сестра ми пък финалния продукт ще е като се поотракам още доста
    Ако някой може да ми помогне с въвеждането на текста във видео файл ще съм му много благодарен!

    едИТ: А всъщност в Италия едно такова ДВД, но направено професионално варира между 1500-2000 Евро
    добри пари ще й спестя след време :dock:

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да запиша...
    От qnkogundito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 03-12-10, 20:13
  2. Как да запиша двуслойно ДВД?
    От dmitry във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 15-03-09, 12:36
  3. Как да запиша DVD Image на CD-та ?
    От visible във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 24-11-04, 09:38
  4. как да запиша видео на HD
    От kaki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-04-04, 20:28
  5. Как да запиша дълъг филм на CD?
    От SET_time във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 29-11-03, 15:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе