Страница 15 от 28 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 418
Like Tree16Одобрявам

3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #211

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    От драйвера на видеокартата ти.
    Аз съм със същия телевизор и мога да потвърдя, че няма никакъв проблем с SBS
    При мен няма монитор - само телевизора се използва за дисплей.

    И хайде престанете да си подмятате пиратски линкове във форума!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    31
    #212

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Знаеш ли с кой драйвер ще подкарам 3д на лаптоп hp pavilion dv6 3050eq. Ако го подкарам ще черпа

    Поздрави!

    Сега гледам, че най-новия драйвер в сайта е http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/s...17186&sw_lang= от 2010 година. Аз съм с него.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #213

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Не мисля, че е от значение версията на драйвера. Важна е правилната настройка.
    Пробвал ли си с друг HDMI кабел?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    31
    #214

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Не, моя е hama gold (50 лева се изръсих за него)

    ПП:Версията е 1.3, но консултанта, който ми го продаде в технополис ми гарантира, че няма да имам проблем с 3д филмите.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #215

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Поне аз, от разстояние не мога да преценя защо имаш проблеми.
    Този филм, който отначало е бил ОК - все още ли е така?
    Много разпокъсана е информацията, която даваш и не мога да се ориентирам.

    Ако си го изтрил - изтегли го пак и пробвай - естествено, същия релиз, който е работил отначало.
    Ако не е ОК - търси причината в това, което си правил след като си го гледал и е вървял.
    Ако продължава да се вижда както трябва, а другите не... сложна работа, не мога да измисля нищо от разстояние.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    31
    #216

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Къде съм писал, че съм подкарал 3д? (ако съм го написал, причината е че днес станах в 5ч. ...)
    На всички филми картината се разминава и има някакви ленти (както писах по-горе)

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328288340[/time]_________________________________________________

    KuriN и с IMAX Deep Sea 3D 1080p Half-SBS пак ми се разминава картината и има сиви ленти отляво и отдясно на екрана. Вече започвам да губя надежда
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328294460[/time]_________________________________________________

    Възможно ли е да е от hdmi кабела? (моя е 1.3)

    ПП:Единствено не съм пробвал с флашка. Ще пробвам.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328295568[/time]_________________________________________________

    Записах филма на флашката и ми изписа, че файла е невалиден

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #217

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от Aikas
    Къде съм писал, че съм подкарал 3д? (ако съм го написал, причината е че днес станах в 5ч. ...)
    Цитат Първоначално публикувано от Aikas
    За тест бях свалил : Clash.Of.The.Titans.3D.2010.BRRip.x264.720p-MOTLEY, и в първия ден го пуснах. Всичко беше ОК.
    Не се обиждай, но лично аз губя желание да разнищвам проблем при подадена неадекватна първоначална информация.

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #218

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    За 3Д трансфер на видеоформат е необходим минимум 1.4 HDMI. http://translate.google.com/translat...26prmd%3Dimvns "Koнсултанта" леко те е хлъзнал -виж схемата най-отдолу за поддържаните формати от HDMI и коя версия какво поддържа ...

    50 лева на вятъра ...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    31
    #219

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    И аз мисля, че е от кабела. Ще взема нов.

    Поздрави!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328339714[/time]_________________________________________________

    Kurin ти с hdmi 1.3 ли гледаш филмите?

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #220

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от justify
    За 3Д трансфер на видеоформат е необходим минимум 1.4 HDMI.
    "Koнсултанта" леко те е хлъзнал -виж схемата най-отдолу за поддържаните формати от HDMI и коя версия какво поддържа ...

    50 лева на вятъра ...
    Невярно твърдение.
    За да се предаде коректно информацията трябва кабел, който да може да предаде определено количество информация. Дали е 1.4, или 1.3, особено на нашия пазар не означава нищо. Има куп китайски кабели по долар, които са надписани 1.4 и не могат да задоволят необходимите изисквания. Има куп кабели, надписани 1.3 зашото са произвеждани в момента, когато е нямало стандарт 1.4, които покриват изискванията и нямат проблем с предаването на данните.
    Аз лично гледам 3D с качествен скъп кабел на има няма 3 години, който няма как да е 1.4.
    Конекторите A и B са специфицирани още при HDMI 1.0 и няма физическа промяна в тях.
    С две думи High Speed 1.3 кабел е напълно приемлив за 3D.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    31
    #221

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Вече не знам от какво е. Явно ще чакам чудо, за да подкарам нормално 3д филм.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328393297[/time]_________________________________________________

    Еврика!

    Решението на мъките ми:

    Провери как ти е настроено скалирането в драйверите на видеокартата. Трябва да е нагласено да не прави никакъв underscan (0%), а телевизорът да е на "Just scan".

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    31
    #222

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Пускаш пост, трие ти се.
    Вместо да се замислиш, че след като е изтрит, явно не е тук мястото за искане за покани в торенти... пускаш отново.

    Крис

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    60
    #223

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от Aikas
    Вече не знам от какво е. Явно ще чакам чудо, за да подкарам нормално 3д филм.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328393280[/time]_________________________________________________

    Еврика!

    Решението на мъките ми:

    Провери как ти е настроено скалирането в драйверите на видеокартата. Трябва да е нагласено да не прави никакъв underscan (0%), а телевизорът да е на "Just scan".
    Браво! И аз бях като тебе с това 3Д, много зор ми дойде докато го подкарам. За SBS 3D няма нужда от 1.4 HDMI, както сигурно си се уверил.

    Може ли да те помоля да споделиш стъпките за настройката, която си направил? И на телевизора, и на компютъра.

    Поздрави!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    15
    #224

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Здравейте колеги,
    Купих си 3D телевизор LG 42LW5400. Нормалните филми, музика и снимки са качени на външен хард диск 500 ГБ и нямам проблем с гледане и слушане на музика през USB порта на телевизора. Проблема ми идва с гледането на 3D филмите. Малка част от тях ми тръгват за съжаление. Всички са с разширени MKV. Имам и снимки на NFO файловете, но няма как да ги прикача тук. Единствената разлика, която откривам е във FORMAT и CODEC ID. Тези, който не тръгват са FORMAT - AVC и CODEC ID - V_MPEG4 /ISO/AVC. Тези, който тръгват са с CODEC ID - x264. Моля, които е наясно да напише как мога да гледам и другите филми на телевизора и дали биха могли да се конвертират в друг формат.

    Предварително Ви благодаря.

    Поздрави,
    Константин

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    60
    #225

    Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от kosyo71
    Здравейте колеги,
    Купих си 3D телевизор LG 42LW5400. Нормалните филми, музика и снимки са качени на външен хард диск 500 ГБ и нямам проблем с гледане и слушане на музика през USB порта на телевизора. Проблема ми идва с гледането на 3D филмите. Малка част от тях ми тръгват за съжаление. Всички са с разширени MKV. Имам и снимки на NFO файловете, но няма как да ги прикача тук. Единствената разлика, която откривам е във FORMAT и CODEC ID. Тези, който не тръгват са FORMAT - AVC и CODEC ID - V_MPEG4 /ISO/AVC. Тези, който тръгват са с CODEC ID - x264. Моля, които е наясно да напише как мога да гледам и другите филми на телевизора и дали биха могли да се конвертират в друг формат.

    Предварително Ви благодаря.

    Поздрави,
    Константин
    Здрасти,

    Дай някой линк на филм, който не тръгва...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 28 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Видео формати
    От didosl във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 25-02-12, 23:00
  2. ПРЕМЕСТЕНО: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 25-01-12, 16:45
  3. Програма за преработка на аудио формати на филми
    От зенит-е във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 28-12-11, 22:39
  4. Препоръчайте ми даунлоуд мениджър
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 11-08-04, 16:00
  5. Даунлоуд в мрежата
    От WISP във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 19-03-03, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе