Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 88
Like Tree1Одобрявам

Skype пак не пали :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Skype пак не пали :)

    за разлика от предния път, триенето на .......Application Data\Skype\shared.xml не помага

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    85
    #2

    Re:Skype пак не пали :)

    Нормално е да се случи...Все пак ги купи самият чичко Бил.

    Току що пробвах моя.Отписва,вписва - нямам проблем.Да не е имало някакъв ъпдейт?

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:Skype пак не пали :)

    При мен всичко работи нормално.

  5. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #4

    Re:Skype пак не пали :)

    аз от както излезе ползвам 3.8.0.180 /както и в целия офис/ - не е имало проблем :-)

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Skype пак не пали :)

    всичко зависи на кой сървър ти е акаунта, така че нито версията, нито географското ти разположение имат някакво значение

    не разбирам от skype, за да дам обяснение "защо", но това се изясни по време на предните 2 срива...

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Skype пак не пали :)

    Цитат Първоначално публикувано от Features
    Нормално е да се случи...Все пак ги купи самият чичко Бил.

    Току що пробвах моя.Отписва,вписва - нямам проблем.Да не е имало някакъв ъпдейт?
    и мен ме глождеше подобна идея, така че се поогледах и наистина е бил започнал ъпдейт преди да ми крашне
    махнах го и сложих старата 5.6.0.110 и тръгна наново

    извод: имайте едно наум по отношение на днешния ъпдейт 5.6.59.110

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #7

    Re:Skype пак не пали :)

    Здравейте, ще използвам тази тема, за да потърся помощ. До сега ползвах стар скайп 3.8, но от няколко дена съм с преинсталиран Windows 7 SP1 и стария скайп не иска да работи! Уж се инсталира, но като спра упдейтите и се опитам да пиша съобщение програмата се изключва. И преди сегашната преинсталация бях с Win 7 и стария скайп си работеше. Държа на старите версии поради редица причини и опции, които в новите версии ги няма .
    Въпросът ми е възможно ли е да се оправи този проблем и как? Много се надявам да има начин. Благодаря предварително!

  10. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #8

    Re:Skype пак не пали :)

    Пробвай да сетнет събвестимостта на XP SP2... Изобщо не се учудвам, че версия на 2-3 години не иска да работи с новия Уин...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #9

    Re:Skype пак не пали :)

    Ако може по-подробно как да направя тази съвместимост?

  12. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #10

    Re:Skype пак не пали :)

    Хм, интересно, за Скайп номера на минава. Може да пробваш така:
    Отиваш в папката със скайп - програм фаил/скайп
    На Skype.exe избираш send to Desktop (Create Shortcut)
    После на Десктопа ще ти се появи нормален сорткът. Щракаш с десен бутон на него, от менюто избираш compatibylity и от там цккаш отметката и посочваш, run this program.... Windows XP SP2 и ОК

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #11

    Re:Skype пак не пали :)

    Ами мисля, че напрвих описаното, но успявам да разменя само 2 реда и пак ме изхвърля .

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #12

    Re:Skype пак не пали :)

    Не разбрах какво общо имат ъпдейтите със скайп?! Да не искаш да кажеш, че като ги пуснеш нещата работят?
    Един от възможните вариант е да се е набутал скайп във фаируела и тои да го блокира. Пробвай ако искаш да изключил Windows firewall-a а ако имаш някакъв допълнителен и него...
    Аз не съм забелязал нещо от старата версия на скаип дето в новата го няма Може би щото от години ползвам новата и вече не ми прави впечатление това което го е имало в старата

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #13

    Re:Skype пак не пали :)

    Имах предвид, че при инсталирането на стария скайп, автоматично той започва обновяването си, което аз бързо спирам, но в момента и това не помага и скайпа се изключва след секунди. Не е от стени и антивирусни. Знам, че е хубаво да се ползват новите продукти, но понякога те са наблъскани с какво ли не ново, а старото, което е било полезно просто е изчезнало за съжаление. Има някои неща, които ги няма в новите версии. Благодаря за съветите, но явно няма решение , жалко...поредното разочарование.

  17. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #14

    Re:Skype пак не пали :)

    "Има някои неща, които ги няма в новите версии." - Говориш много общо и не казваш нищо конкретно... Аз не мисля че си прав/а за многото липсващи неща. Така, че посочи нещо конкретно.
    Между другото мисля, че имам един клиент, които е с 7 64 и ползва старата версия на скайп, като го видя онлайн ще го питам...

    Между другото, има 2 вида инсталация на скайп, едната е remote (през интернет) локална (не ти трябва интернет) не помня 3.8 да се инсталирал remote(може и да греша) това принципно май-беше функция на новите версии, НО ако наистина искаш да инсталираш 3.8 remote, много е вероятно, това което иска да издърпа, отдавна да го няма на сървъра и от там да идва целия проблем. Така, че ти трябва локална инсталация...
    Но пак повтарям, според мен няма липсващи екстри...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #15

    Re:Skype пак не пали :)

    Мога да изборявам, но едва ли ще бъде разбрано и ще ви се стори незначително. Нямаше да питам ако не беше важно за мен. Ще споделя макар че предполагам какъв ще е отзива - липсва един статус в новите версии, няма индикация кога даден потребител е с камера, а колкото и невероятно да звучи за някои това е от значение. Аз спирам ъпдейта, именно за да не се обновява до нови версии след 3.8, от години правя това и досега работеше. Но явно с Win 7 SP 1 не се получава.
    Нямам идея дали е локално инсталирането на 3.8....как да разбера?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DELL не пали на батерия
    От mjechev във форум Мобилни устройства
    Отговори: 11
    Последно: 09-01-14, 15:08
  2. телевизор vestel 21"crt не пали
    От jojobix във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 02-02-09, 22:10
  3. Странен проблем с лаптоп, на ток не пали ???
    От glarus във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-08, 13:04
  4. asrock k8nf4g не пали???!!!
    От ilhanbg във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 21
    Последно: 30-12-05, 22:01
  5. пали когато си поиска?!
    От pro във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 19-02-04, 15:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе