Резултати от 1 до 10 от общо 10

Помощ отнсоно видео обработка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    10
    #1

    Помощ отнсоно видео обработка

    Здравейте !
    Ще започвам да се занимавам с така нареченото влогарство ще правя он-лайн предавания на определена тематика в която съм наясно с нещата.Обаче срещнах трудност с обработването на видеото защото НИКОГА не съм се занимавал с подобни неща.

    Въпросите са ми няколко
    1.Как мога да поставя логото ми в избрано от мен място да стой през цялото време /примерно както има иконки на ТВ каналите Бтв нова и т.н в горния десен ъгъл/

    2.Клиповете който ще снимам ги правя примерно на 3-4 откъса и после ги събирам искам между събирането на всички клипове да имам по 2 секунди в което да се чува някакъв звуков ефект и да да се показва логото на сайта и да се скрива с някакъв ефект като на Power Point възможно ли е това и ако да как?


    Ще съм благодарен на някой ако помогне ! В процеса на работа докато събера първия клип и всичко ми се изясни кое и как ще се налага малко помощ надява се някой да помогне

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Отговор: Помощ отнсоно видео обработка

    Corel.Pinnacle.Studio.Ultimate.v18.0.Multilingual.Incl.Keymaker-CORE (Content) - има го в торентите.

    Програмата е интуитивна и с много възможности които за начало даже ще са ти много.....
    Видео уроци има предоволно в тубата.
    Успех.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    10
    #3

    Отговор: Помощ отнсоно видео обработка

    Благодаря ти много свалям и я почвам

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    10
    #4

    Отговор: Помощ отнсоно видео обработка

    Здравейте имам един проблем който не успях да го реша сам.Има ли програма която да може да обработи фона на видеото и да го направи по тъмен ?От апарата бяха направени нужните настройки и пак се вижда супер светло в началото на видеото където има срещу апарата прозорци ето може да видите >> Видео споделяне / VBOX7

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #5

    Отговор: Помощ отнсоно видео обработка

    Ако това ти е клипа всичко е ОК. Иначе относно светлината, тези неща се решават преди снимането, а не в последствие. Още повече, че когато светлината ти идва от бекграунда, обикновено лицето ти остава в сянка(освен ако нямаш втори източник на светлина отпред). Та общо взето освен да намалиш светлината на бекграунда, трябва да увеличиш светлината отпреде, което в едсин и същи кадър е почти невъзможно...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    10
    #6

    Отговор: Помощ отнсоно видео обработка

    Да това е видеото.Благодаря много.Още съм нов в тази сфера това е първото видео заснето в живота ми надявам се на се науча с времето в различни светлини как да процедирам на закрито вечер на открито сутрин и т.н

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Отговор: Помощ отнсоно видео обработка

    Видеото си е много добро.
    Ако изобщо не искаш да се получава такув ефект, просто избягвай като снимаш светлината да ти е в гръб, без значение дали е от слънце, прозорец, лампа и т. н.

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Отговор: Помощ отнсоно видео обработка

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Видеото си е много добро.
    Ако изобщо не искаш да се получава такув ефект, просто избягвай като снимаш светлината да ти е в гръб, без значение дали е от слънце, прозорец, лампа и т. н.
    В чий гръб, на снимащия или на снимания?

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #9

    Отговор: Помощ отнсоно видео обработка

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    В чий гръб, на снимащия или на снимания?
    На снимания. Естествено, че светлината трябва да идва към обекта а не зад него...

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #10

    Отговор: Помощ отнсоно видео обработка

    Така е, но както си го написал и като се има предвид че човека който пита е снимащия, а не снимания (поне аз така разбрах) се получава малко разминаване. Та затова попитах - да се изясни.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при обработка на видео!!!!
    От svile12 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 16-09-11, 21:38
  2. протрама за обработка на видео файлове
    От zorbata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-06-11, 00:22
  3. обработка на видео
    От nan66 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 05-03-07, 19:14
  4. Нов форум за обработка и монтаж на видео
    От Jenny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 03-12-05, 15:02
  5. Видео обработка
    От zombi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 11-08-05, 16:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе