Резултати от 1 до 2 от общо 2

Констативен портокол

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #1

    Констативен портокол

    Здравейте



    Отскоро имам компютърен сервиз и сега ми се налага да напиша Констативен Портокол за едно

    изгоряло дъно, само че до сега не съм писал такова нещо, и не знам какво трябва да пиша.

    Ако може някои да ми помогне, или да ми прати някакъв примерен формуляр ще съм му безкрайно

    благодарен!!!

    маила ми е glowndark@gmail.com

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Констативен портокол

    Пишеш го в свободен текст, като отдолу се подписват 2-3 човека, като гаранция за съдържанието на протокола.

    --------

    Примерен универсален констат. протокол:





    КОНСТАТИВЕН ПРОТОКОЛ





    Днес................ подписаните.......................................

    (дата)

    .............................................................................

    .............................................................................

    .............................................................................

    .............................................................................

    .............................................................................

    (трите имена и длъжности на контролните органи)

    от...................................................................... .............................................................................

    (наименование на АДВФК или ТДДВФК)

    с участието на ......................................................... .............................................................................

    (трите имена и длъжността на отговорното длъжностно лице, чиято

    дейност се проверява)

    бе извършена проверка на ............................................... .............................................................................

    (наименование на проверяваната дейност)

    в ...................................................................... .............................................................................

    (наименование на одитирания обект)

    в присъствието на ...................................................... .............................................................................

    (трите имена и длъжността на ръководно лице от одитирания обект)

    Проверката установи:

    1. .................................................................... .............................................................................

    2. .................................................................... .............................................................................

    3. .................................................................... .............................................................................

    4. .................................................................... .............................................................................





    .................................................... ....................................................

    .................................................... ..................

    (име, фамилия и длъжност на контролния орган) (подпис)

    .................................................... ....................................................

    .................................................... ..................

    (име, фамилия и длъжност на лицето, чиято дейност (подпис)

    се проверява)

    .................................................... ....................................................

    .................................................... ..................

    (име, фамилия и длъжност на ръководното лице, (подпис)

    присъствало по време на проверката)


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе