Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    45
    #1

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    Ako reshite da si kupuwate zapisvachka ne se spirajte na SONY CD-RW CRX175A1 ili podobni... Vzeh dve takiva.. edna za men i edna za moi priatel, niama da kazvam ot koia firma poneje ne mislia che te sa vinovni.. vse pak ne sa ia proizveli te.. Ta ednata se duneshe oshte ot samoto nachalo, vurnah ia smeniha ia s nova.. Tazi koiato e na moeto PC raboteshe 6 na vsiakakvi diskove zapisvashe.. no da sum napravil nepoveche ot 40-50 diska i krai.. sega zapisva samo vurhu CD-rw a mi e kofti pak da ia vrushtam.

    Niakoi ima li podobni problemi i znaeli ima li reshenie.. moje bi triabva da ia pochistia??


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #2

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    SONY CD-RW CRX185E3 с две години гаранция от Voodoo Computers.

    Дотук изпечени около 100 диска (чешки, български, и маркови) на всякакви скорости до 32x вкл. с nero 5.5.9.9. и Fireburner - нито един проблем!

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #3

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    100 диска

    да не я препечеш тая записвачка

    аз на Yamaha-та съм стигал до 50 на ден ...

    вече е на повече от година и никакви ядове



    а между другото моите лични наблюдения са че SONY-тата са голям боклук, що се отнася до механика - зъбни колела и разните му там чаркове

    виж за монитори и телевизори - да


  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    Не знам защо не си купувате TEAC ?

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #5

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    az sam sas SONY CRX175E 24x10x40 ot po4ti 1 godina. do tozi moment sam niamal problemi (da se nadiavame 4e sled kato mi izte4e ednogodishnata garancia niama da se skape). a po vaprosa za mehanikata sam saglasen s eddie 4e ne e vaobste na nivo, koeto za men e izklu4itelno stranno ako sudia po ostanalite produkti na sony i me kara da se samniavam 4e tova koeto ni go prodavat za sony e praveno v niakoi taivanski garaj.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #6

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DeathKnight


    Не знам защо не си купувате TEAC ?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Legolas


    ... SONY CD-RW CRX185E3 с две години гаранция...<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    за клуб съм я взел и това ми е много важно.

    При тези условия не ме интересува каква механика има - съгласете се, че за 2 години 68$ не са много (а и не съм чувал за други записвачки с такава гаранция)

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #7

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    Някои хора явно са много богати като си купуват евтини записвачки. На БГ пазара има 2 фирми: Plextor и Teac. Това е. Евентуално и LG защото аз съм с такава и засега нямам проблеми, но както казах засега.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    janko, много си категоричен. аз съм с nec 7700а и имам около 350 диска, предимно low-end подложки. teac нека са си teac, въпреки че х40 обикновеното им cd беше 100% боклук. колкото хора около мен си взеха изпищяха след няколко месеца. rw са добри, ама чак пък другите съвсем да не важат. от plextor не мисля, че много хора имат богати впечатления, които да прерастнат в правило, защото scsi rw си е пари, които трудно ще ме убеди някой, че са оправдано дадени. а точно пък за lg преди 2 дни ми казаха, че въпросната бройка не си държала пълен буфера, хем смятай е 8mb. и това на почти нова инсталация на win. преди време много я чепкахме тая тема и почти всеки си е доволен от rw-то. просто вече технологията стана 100% достъпна за всеки производител и няма major издънки.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    128
    #9

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    Напълно съм съгласен с janko и с DeathKnight. Изчел съм различни мнения по различни форуми и за повечето марки има и добри, и лоши отзиви, а за Teac и Plextor почти не съм срещал лоша дума (става дума за записвачките). Прочел съм също така и десетки ревюта - и там ситуацията е същата. Затова и аз си купих Teac и не мога да се оплача. Може да са малко по-скъпи, но си струват парите.

  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #10

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by FearMe


    janko, много си категоричен. аз съм с nec 7700а и имам около 350 диска, предимно low-end подложки. teac нека са си teac, въпреки че х40 обикновеното им cd беше 100% боклук. колкото хора около мен си взеха изпищяха след няколко месеца. rw са добри, ама чак пък другите съвсем да не важат. от plextor не мисля, че много хора имат богати впечатления, които да прерастнат в правило, защото scsi rw си е пари, които трудно ще ме убеди някой, че са оправдано дадени. а точно пък за lg преди 2 дни ми казаха, че въпросната бройка не си държала пълен буфера, хем смятай е 8mb. и това на почти нова инсталация на win. преди време много я чепкахме тая тема и почти всеки си е доволен от rw-то. просто вече технологията стана 100% достъпна за всеки производител и няма major издънки.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Съгласен съм с тебе че всеки си има мнение по въпроса, но марката си е марка все пак, а да не говориме че сега поне са достъпни като цена доста добри модели и човек няма смисъл да пести 5-10$ като си купува нещо дето ще му служи поне 1-1,5 год

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #11

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by janko


    ...като си купува нещо дето ще му служи поне <font color="red">1-1,5 год</font id="red">

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    janko, кажи ми моля те отде да си взема teac с 2 години гаранция???

    Благодаря!



    п.с. И ако ми кажеш защо да не си купя SONY със същата- пак ще съм ти задължен, задето ще ме извадиш от заблудата ми. Но моля те бъди конкретен и ми кажи някаква смислена причина а не, че марката не ти харесва!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #12

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    Ako ne go tovarish Sony-to mnogo ne vijdam prichina da ne iskara 1-2 godini bez problem, che i poveche - no ako se polzva samo i edinstveno za zapis. TEAC-a vav vsichko ostanali sluchai i spored men si e po-dobroto reshenie - imam veche blizo 4 godini 6x24 SCSI i njamam nikakvi problemi s nego.



    A otnosno predpochitanijata- az predpochitam Sony, ama naprimer monitorche. Vpechatlenijata mi ot CD-ROM-ite im sa - TRAGICHNI, za pisachkite ne moga da komentiram.

    >

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #13

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    Plextor наистина е най-доброто:АМА НАЙ...много малко хора знаят,че качествените CDRW имат скрит вътрешен брояч,който със сервизна програма може да се прегледа:така е също и Teac,и Yamaha,SCSI вариантите,също и Teac 24x10x40 IDE,новите ,както и другите нямат.

    Та тук имаме един служебен Plextor 12x10x32:камто 38 щпиндела е изпекал..доказуемо!

  17. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #14

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Legolas


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by janko


    ...като си купува нещо дето ще му служи поне <font color="red">1-1,5 год</font id="red">

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    janko, кажи ми моля те отде да си взема teac с 2 години гаранция???

    Благодаря!



    п.с. И ако ми кажеш защо да не си купя SONY със същата- пак ще съм ти задължен, задето ще ме извадиш от заблудата ми. Но моля те бъди конкретен и ми кажи някаква смислена причина а не, че марката не ти харесва!



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Ами прочети по форумите, статиите. Освен това CD-rom на Sony са голямо дърво, не правят изключение и записвачките. Просто Sony и NEC имат супер некачествени продукти при CD-RW-тата. Специално от NEC имам преки впечатления. Купихме в службата 24x10x40 и след 10-тия диск здаде багажа, сега само чете. Ама кво толку cd-rom за 80$ кво му плащаш[:D]

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #15

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    DPetrov - tova za brojacha mnogo me vpechatli. Da znaesh sluchajno ot kade moga da namerja takava programa za TEAC???

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Перфектен Sony Ericsson Vivaz U5i 189 лв. (пълен пакет + гаранция)
    От konuka12 във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 13-05-12, 18:28
  2. Отговори: 1
    Последно: 15-03-12, 09:53
  3. Не си купувайте липов чай!!!
    От Wise във форум Черен списък
    Отговори: 11
    Последно: 09-08-11, 15:47
  4. Не купувайте от Лексгруп!
    От valerko във форум Черен списък
    Отговори: 6
    Последно: 19-11-09, 20:04
  5. Не купувайте...
    От Lamia във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 29-06-01, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе