Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с принтер !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    1
    #1

    Проблем с принтер !!!

    Добър ден на всички !!! Имам проблем с принтер модел HP Officejet Pro 8500
    Проблемът ми е следния:
    Изчерпа ми се черното мастило и го смених като купих чисто ново ОРИГИНАЛНО за 37 евро. Сложих го в принтера както трябва да бъде и когато тръгнах да давам печат на едни документи ми изписа, че трябвало да се "Подравни печатната глава" ... пуснах да от дисплейчето на принтера да си я коригира всичко, за да мога да си свърша работата, ОБАЧЕ след не знам колко опита за подравняване не се получи Само да допълня, че другите 3 цвята - Червено, жълто и синьо са почти изчерпани, но аз не ги ползвам ... Само черния цвят ме интересува !!! Сега моят въпрос е какво да правя ?! Мога ли да го оправя по някакъв начин или трябва да ходя да купувам НОВА печатна глава ?!
    Благодаря предварително !!!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Проблем с принтер !!!

    "главата" е в мастилницата която сте си купил. То и за това е толкова скъпа. Поради някаква причина принтера не иска да си направи "подравняване" и проблема трябва да се търси там. Пробвайте от драйверите на принтера да извършите това действие.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем принтер
    От amda във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-11, 17:43
  2. проблем с принтер
    От iovkito във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 16-12-06, 12:00
  3. Проблем с принтер
    От DerekMTN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-03-06, 13:55
  4. Проблем с принтер
    От bib във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 17-03-04, 14:56
  5. Проблем с принтер
    От Coppermine във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-03, 10:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе