Резултати от 1 до 8 от общо 8

Сваляне на игри за gsm?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #1

    Сваляне на игри за gsm?

    Искам да си сваля една игра на телефона, но нямам представа как. Има два линка към два файла -- единия е jar другия jad. Когато тръгна да свалям jar файла нищо не става. На jad файла се опитва уж да инсталира нещо ама неуспешно. Телефона е Самсунг е800, нямам дата кабел, през IrDa не ми се вярва да стане така че само през интернет се надявах да мога и пак не става... някакви идеи как да си сваля играта?



    Ето линк от къде може да се свали:

    http://sid.com.ua/games.php?g=157&kat=15&p=1&st=data



    <font color="maroon">Mod edit Lupus

    Тази тема не е за този раздел. Премести я в раздела Телекомуникации> http://www.setcom.bg/news/forum/forum.asp?FORUM_ID=7</font id="maroon">

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #2

    Сваляне на игри за gsm?

    Lupus, за него е по - трудно, особено ако има отговори [:D]

    Би следвало модератор да я премести.

    И без това цял ден седи, дай ше отговоря.

    Не съм запознат със самсунг телефоните, но има два като че универсални примципа: файловете на свалената игра трябва да са в директориика, създадена от теб(или готова, но директория) и тя да съдържа всички файлове, отнасящи се към играта, като при това да е сложена в съответната директория с игри. Вече не знам доколко и какви са опциите на телефона ти.

    Сигурен ли си, че въпросните файлове и играта е съвместима с твоя телефон? Възможно е да не е.... Или пък да е, но след софтуерен ъпгрейд на телефона - буфер и т.н. по - голям.... Точно в случай че играта не е за телефона или пък иска по - големи възможности и на мен ми е давало съобщение, че инсталацията не става...

    Питам за съвместимост, защото със 100% сигурност jar и jad са файловете, необходими за приложение за Siemens. Това не отхвърля да стават и за други телефони, но все пак да попитам...



    Едит: Дам, става, сорка, домързя ме първо да погледна линка.... За Самсунг си са. Но виж какво пише отдолу : A500, C100, E400, E710, N400, N625, P400, S100, S105, S200, S208, S300, T200, X400. Някой от тези телефони съвместим ли е с твоя?


  4. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #3

    Сваляне на игри за gsm?

    E710 е почти като моя в софтуерно отношение затово и реших че ще стане и за Е800 но явно не е така.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    1
    #4

    Re:Сваляне на игри за gsm?

    От настройките на java игрите се прави.
    Там ще ти иска 2-та файла.
    Ако не тръгне, значи телефона ти не поддържа съответната игра.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Re:Сваляне на игри за gsm?

    @gsmigri
    тази тема е приблизително на 6 години, мисля, че човекът одавна си е решил проблема.

  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    3
    #6

    Re:Сваляне на игри за gsm?

    Тегля игри за моят телефон в .jad формат от тук www.zedge.net. Щом ги сваля чрез Bluetooth телефона ми неможе да ги прочете а щом ги кача чрез картата памет отново не може да ги разчете. :? ТЕЛЕФОНА МИ Е NOKIA 5610 XPRESS MUSIC БЛАГОДАРЯ ПЕДВАРИТЕЛНО

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #7

    Re:Сваляне на игри за gsm?

    Цитат Първоначално публикувано от dzaggilla
    Тегля игри за моят телефон в .jad формат от тук www.zedge.net. Щом ги сваля чрез Bluetooth телефона ми неможе да ги прочете а щом ги кача чрез картата памет отново не може да ги разчете. :? ТЕЛЕФОНА МИ Е NOKIA 5610 XPRESS MUSIC БЛАГОДАРЯ ПЕДВАРИТЕЛНО
    Мисля, че са необходими два файла - jad и jar.

  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    3
    #8

    Re:Сваляне на игри за gsm?

    да но файла е само един - .jad ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 30
    Последно: 26-05-12, 20:44
  2. проблем при сваляне от DV на РС
    От maxon във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 15-05-10, 11:35
  3. Сваляне
    От Npg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 13-09-06, 17:45
  4. Отговори: 19
    Последно: 08-08-05, 19:49
  5. Сваляне от setcom
    От boxa1 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 23-10-01, 00:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе