Резултати от 1 до 3 от общо 3

CPU E2160, HDD 640gb, FAN AK-965 и joystick PS2 реплика

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #1

    CPU E2160, HDD 640gb, FAN AK-965 и joystick PS2 реплика

    Продавам:

    1 CPU Intel E2160 - Цена 35 лева. Спецификации.
    Двуядрен процесор, предназначен за сокет 775 на Интел. Стандартна честота 1.8 гигахерца. При overclock в режим на товар работи на 3GHZ, а в idle 1983 MHz, без повишаване на напрежението. Иначе стига и до около 3.2 Ghz с повишаване на тока, но не съм го ползвал така(според мен е неоправдано).
    Забележка: Изглежда така(цък). Не съм правил моя реална снимка. Ако някой има необходимост - ще снимам процесора от всички желани ъгли.

    2 CPU FAN Akasa AK-965 - Цена 15 лева. Спецификации от производителя. Снимки.
    Мощен охладител с медна основа за процесори Интел на сокет 775. Напълно безшумна работа и съвместимост с най-мощните процесори за този сокет. Използван, леко ми го "натиснаха" в един комп. сервиз, където сменяха захранване, понеже нямах време да си го сменя сам… Яд ме беше после, ама реално не му пречи на работата. На снимките се вижда къде е "нараненото".
    Забележка: Към охладителя давам и една кутийка бяла, българска термо-паста, ползвана малко. Изглежда така(цък).

    3 HDD 3.5" Samsung 640 GB модел HD642JJ SpinPoint F1 SATA - Цена 60 лева. Снимки. SMART и Surface тестове(цък). Запазен!
    Дискът е SATA. С един бивш лош сектор, ремонтиран с Low Level Format(тоест изолиран и заменен с друг от резервните 256 сектора). В SMART-а се вижда, че всичко е в зелено.
    Забележка: Цената е твърда и съвсем основателна за това, което предлагам като устройство. Харддискът работи без никакви проблеми и с нищо не е по-лош от останалите извън-гаранционни дискове, които се продават от колегите във форума.

    4 Gamepad SPEED LINK First Strike USB SL-6530. Черен цвят. Цена 9 лева. Снимки.
    - Работи и е ползван доста малко.
    - Има повече бутони отколкото мога да преброя и някаква вибрация(наченки на feedback).
    - Поддържа се от Windows 7.

    Комбинирани цени:
    1 + 2 = 45 лева

    Обща информация:
    - Нито един от артикулите няма гаранция, но купувачът разполага с 3 дни да върне закупеното(а аз средствата), ако не работи(moneyback).
    - Местоположение град Варна.
    - Доставка с куриер, с наложен платеж - да.
    - Ще бъда на разположение за всякакви въпроси чрез PM във форума или директно на и-мейла moonlwind@gmail.com .
    Този пост е редактиран от moonwind; 18-11-12 в 23:04.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #2

    Re: CPU E2160, HDD 640gb, FAN AK-965 и joystick PS2 реплика

    Харддискът е запазен!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #3

    Re: CPU E2160, HDD 640gb, FAN AK-965 и joystick PS2 реплика

    Всичко е продадено! Геймпада се сваля поради липса на интерес.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Таблет реплика - не тръгва?
    От petq84 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 7
    Последно: 01-09-13, 18:11
  2. Продавам Intel Pentium Dual Core E2160- 1.8ghz
    От Sinnerr във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 30-09-12, 10:55
  3. Избор на JOYSTICK
    От konchetooo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 21-08-08, 08:14
  4. Joystick!?
    От Dr. Hannibal Lecter във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 01-09-02, 01:22
  5. Otkyde da si kupq MS FF 2 Joystick?
    От Shader във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-08-02, 09:53

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе