Резултати от 1 до 12 от общо 12

Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 700 лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #1

    Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 700 лв

    Здравейте,
    продавам инверторен климатик на фирма LG модел LG A09RK NSB/S09AK UL2

    Линк към търговеца от който съм го закупил:

    Климатик инверторен LG A09RK NSB/S09AK UL2 | Инверторни климатици - Климатици - Климатици и отопление - Techmart.bg

    Причина за продажбата, не е достатъчно тих и не ми върши работа за спалнята , затова и се продава.
    Монтиран е на 20 февруари, ползван е по малко от 5 дена!!

    Климатика Климатика е закупен на 05.01.2015 година от фирма Techmart и е с 3 годишна гаранция

    Цената е 700 лв !!!!, демонтажа на вътрешното и външното тяло се поема от клиента , не се интересувам от бартери , цената е достатъчно ниска за да се коментира.
    ПП не съм снимал външното тяло, ако някой иска снимки не е проблем.

    Климатика се намира в град София , Красна Поляна 1, и може да се види по всяко време.

    За контакти - Станимир
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от avenger; 19-05-15 в 17:47. Причина: нова цена

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #2

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    как да не е тих ,19дБ то по тих няма да намериш

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #3

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    Здравейте
    19 децибела при охлаждане, при отопление е 23 децибела, а това не е посочено на бг сайта !! Затова просто искам нещо по тихо за стаята ми.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #4

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    безшумен климатик няма .. ако 23 дБ са ти шумни то и 20 ще са ти шумни .. по скоро можеш да го комбинираш с някакъв уред на ток за през ноща като конвектор примерно ..

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #5

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    Здравейте, всеки си има виждане, да при 19 децибела ми е перфектен, но 23 на отопление не ме устройват, въпреки че са тихи за хората аз искам повече, затова и го давам на добра цена мисля , само и само да си взема нещо по добро

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #6

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    Добре де, то се вижда че машината почти не е ползвана... Защо фирмата не я изкупи или смени с друга?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #7

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    технотата не изкупуват обратно относно шума - не мисля ,че има климатик в тоя клас дето е 19дБ на отопление и при тоя дебит топли ефективно .. въпросното LG само като видя дизайна на вътрешното тяло мога да кажа че няма как да е 19 дБ

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #8

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    A, не обърнах внимание ,че е тип Техно магазин...затова, такава техника се пазарува от специлизирани фирми де. Както и да е, дано човекът си го продаде бързо и вземе нещо, което да го удовлетвори...Ще трябва обаче да удвои мизата...

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #9

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    Здравейте
    да неприятно е като фирмите послъгват и не пишат пълните спецификации, а с връщането няма как да стане, купих го януари а чак края на февруари го монтирах защото правя ремонт.
    Да при охлаждане не се чува, там е наистина тих и съм доволен , но при отопление е 23 децибела а искам нещо по тихо

    Иначе ето спецификациите на сайта на лг , естествено въпреки забележката ми към за пропуснатите спецификации за шума при отопление от 23 децибела, все още не са оправили това на сайта си..

    Климатик A09RK-LG - LG Artcool Inverter V

    Ами това е, климатика е у нас , все още не съм му махнал и найлоните

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    251
    #10

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    А кой шум те притеснява? Този от турбината, този от отварянето и затварянето на клапата? Защото имам LG със същата висока минимална мощност и му се налага да работи on/off.
    Да не е прекалено близо външното тяло и да предава по тръбите?
    Все пак и на фирмения сайт го представят с "пълна тишина"

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #11

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    Здравей
    шума от турбината при отопление ме притеснява,клапите са много тихи, те не са проблем.
    Също така при preheating сваля клапата надолу и вентилатора работи леко като така излиза хладен въздух, а климатика е точно над леглото ми..

    Цитат Първоначално публикувано от luka Виж публикацията
    А кой шум те притеснява? Този от турбината, този от отварянето и затварянето на клапата? Защото имам LG със същата висока минимална мощност и му се налага да работи on/off.
    Да не е прекалено близо външното тяло и да предава по тръбите?
    Все пак и на фирмения сайт го представят с "пълна тишина"
    - - - - - - - - - -

    Нова цена 700 лв !

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #12

    Отговор: Продавам инверторен климатик LG A09RK NSB/S09AK UL2 с 3 годишна гаранция - цена 800 лв

    Спирам го от продажба
    Моля обявата да бъде изтрита
    Благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик LG D09AK.NSB/S09AK.UL2
    От ivan1 във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 97
    Последно: 03-07-20, 22:40
  2. Продавам Инверторен климатик HAIER
    От arwen5 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-13, 15:13
  3. Продавам инверторен климатик HAIER HSU-22H03/R2(DB)
    От oci81 във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 26-12-12, 17:49
  4. Продавам инверторен климатик Osaka CH-12-LBP
    От ikonoma във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 27-08-12, 17:08
  5. Продавам инверторен климатик
    От Josiv1234 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 13-11-10, 21:52

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе