Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

LG 42LB650V Бавен като баба!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    8
    #16

    Отговор: LG 42LB650V Бавен като баба!

    DSTV | Музикална телевизия ето като вляза тук и ми пише не поддържа Flash

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #17

    Отговор: LG 42LB650V Бавен като баба!

    Цитат Първоначално публикувано от Krasimiroff Ivanovich Виж публикацията
    DSTV | Музикална телевизия ето като вляза тук и ми пише не поддържа Flash
    Ще пробвам. Между другото има нова официална версия за нашите телевизори. Някой пробвал ли е дали всичко е наред?

    http://www.lg.com/bg/poddryjka-product/lg-42LB731V

    P.S. Снощи обнових с новата версия и ми се струва, че менюто е някак по-бързо.
    Този пост е редактиран от Joro711; 24-04-15 в 15:21.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    8
    #18

    Отговор: LG 42LB650V Бавен като баба!

    2 Месеца беше на "РЕМОНТ" от което разбрах че първо са отказали ремонта върна ли са телевизора после пак го е пратил МАЙСТОРА .... Прие ли го и му сменили УЖ някакъв си ФЛАШ а пък в гаранционната карта нещо не е писано откъсано за извършен ремонт .... а сега телевизора е още по-зле + това при всяко включване излиза едно отвратително съобщение и отделни бъгове + допълнително забавяне... не знам какви са тия МАЙСТОРИ ама нищо не става от тях..... Тествали го с някаква програма за LG и установили че няма никакви проблеми..... това 3-4 секунди ( а след ремонта 5-10 ) са нещо нормално за телевизор който се води 2015 модел.... Местният майстор който е към тази фирма РОЯЛ ЕЛЕКТРОНИКС каза че има същия само че 32 инча и казва че наистина моя си БАВИ ! Ако се обърна към комисията за защита на потребителите дали ще има ефект или поне някакво решение на проблема.... а още по смешното е че си го поръчах от магазина в който работя и ***

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #19

    Отговор: LG 42LB650V Бавен като баба!

    Ще чакаме да получим обновление и се надявам голяма част от проблемите да бъдат разрешени.

    https://www.kaldata.com/%D0%9F%D1%80...B5-103991.html

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #20

    Отговор: LG 42LB650V Бавен като баба!

    Аз имам 42LB731V и 50LF652V. Честно казано май повече ми допада старата WebOS. По бързо стартират телевизионните канали, при 2.0 изчаквам доста повече да зареди OS и тогава ги показва.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #21

    Отговор: LG 42LB650V Бавен като баба!

    Цитат Първоначално публикувано от Krasimiroff Ivanovich Виж публикацията
    Здравейте! Имам следния телевизор от 7-8 месеца LG 42LB650V .Когато и да го включа работил час два или тепърва пуснат за гледане и за всяка смяна на програма от 1ва на 2ра се чака по 2-3 секунди отделно за самите менюта пак доста бавна работа.Преди седмица сложих новият ъпдейт за телевизора който е от сайта на LG и още по зле работата... Скоро опитах да си пусна на живо DSTV и ми изписва че липсва Флаш каквото и да значи...
    Здравей,
    с LB670V съм и превключването на каналите както преди, така и сега е бавно. С CA модул и последната версия на webOS фърмуера 05.00.20 отнема отново около 3 секунди. При първо зареждане, менютата на webOS винаги са били бавни. Може би при по-високите серии на телевизора, разполагащи с повече памет и по-мощни процесори да не е така.
    WebOS TV не поддържа Adobe Flash Player и затова не възпроизвежда в браузъра си сайтове с флаш видео, но пък работи с видео в HTML5.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Килимчето на баба
    От Wise във форум Логически задачи
    Отговори: 14
    Последно: 13-05-07, 19:40
  2. Честита Баба Марта!
    От BerkStock във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 01-03-06, 13:20
  3. Задача 188 (Али Баба и 4те разбойника)
    От mitkko във форум Логически задачи
    Отговори: 14
    Последно: 26-02-05, 00:14
  4. Али Баба и 40-те Сеткомци
    От ru-boy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 39
    Последно: 15-12-04, 11:12
  5. Честита Баба Марта:-)
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 01-03-04, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе