Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с 3D субтитри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    1
    #1

    Проблем с 3D субтитри

    Не знам дали ми е за тук темата, но все пак реших, че може и да има някой, който да ми помогне... Проблема ми е следния - Вързал съм телевизора към лаптопа с HDMI кабел. Това добре, проблема е нулев. От там нататък си пускам 3D филма през TotalMedia Theatre 5 и филма си върви с ефекти и всичко, НО в самия торент пише, че субтитрите са 3D и че са си вътре в торента, но на мен не ми тръгват. Пробвах с опцията на програмата "Add Subtitle" и ги вкарвам от самата папка на филма, но пак не ми се получава... В самата папка на филма има и обикновени субтитри, които обаче при пускане на опцията 3D на телевизора се раздвояват и всъщност няма смисъл от тях. Някой да може да помогне?

    П.С. Когато се опитам да отворя субтитрите с Notepad вътре няма субтитри ами само някакви йероглифи...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    4
    #2

    Отговор: Проблем с 3D субтитри

    При мен проблема е същия.
    Само да те питам колега как върви видеото 3Д на компа - в два образа ли? Как го пускаш 3Д на ТВ-то като ги сдваиш по хоризонтала ли.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със субтитри
    От Petrichor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 23-01-14, 20:25
  2. Проблем с 3д субтитри
    От Mitnick1 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 28-04-12, 23:05
  3. Проблем със субтитри
    От pipe82 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 06-03-12, 08:37
  4. Проблем със субтитри
    От Lubaka във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 16-06-07, 22:57
  5. Tv-Out и проблем със субтитри
    От batco във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 26-10-05, 20:13

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе