Резултати от 1 до 9 от общо 9

NOKIA 6300

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #1

    NOKIA 6300

    Привет!
    Не знам дали някой може да ми помогне със съвет, но иначе трябва да си нося телефонът на сервиз, а не ми се иска честно казано.
    Става дума за 6300, вече е на почти 2,5 години и нямах оплаквания. Оt 1 седмица започна да ми губи обхват - ту има, ту няма. Мислех, че е временно и ще се оправи, но уви... Батерията ми пада много бързо от това, а отгоре на всичко и като ме търсят и нямам обхват, след като се появи не ми показва пропуснатото повикване. От Виваком казаха, че не са те проблемът, не е и картата или батерията.
    Телефонът е купен от GSM4You.
    Някой да има идея...?
    Мерси предварително!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #2

    Re:NOKIA 6300

    Това кето ще напиша абсолютно е мнение на непрофесионалист! Но на препатил!

    Не си даваи парите за сервиз. Почне ли да прави така мисли за нов телефон.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #3

    Re:NOKIA 6300

    Писах на тези, от които го купих, но нямам отговор. Сигурно ще ме пратят в техния сервиз. Лошото е, че той се влошава, непрекъснато го прави вече.
    Интересно дали е възможно, понеже все им отказвам договор и си карам на ваучер, да ми кажат, че трябва да се договорираме Става дума за юнаците от виваком, според които проблемът ми е в телефона обаче :rolleyes:

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Re:NOKIA 6300

    Да си го изтървал? - При мен го правеше това когато го изтървах зверски, и не искаше и да се зарежда, разглобих го понаместих каквото можеше и се оправи. Батерията, няма да не е със скъсен живот, така че ... се замисли за нов най-добре.


    Ако си на ваучер и ти е на повече от 2-3 година сима - поискай да ти го сменят. На жена ми и една моя карта от първите го правеха това и след като смениха картите се оправи проблема .

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #5

    Re:NOKIA 6300

    Изпуснах го веднъж на плочките, но беше преди година, а и тогава само се одраска леко отстрани и не ми е правил проблем. Но това със смяната на картата е добра идея, не съм се сетил за него.
    Мерси и на двамата ви за съветите!

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #6

    Re:NOKIA 6300

    Смениха ми картата от виваком. Не е сменяна от 5 години някъде. Те изобщо не се изненадаха и веднага ми предложиха смяна. Вече е наред, дай Боже за дълго

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #7

    Отговор: NOKIA 6300

    Някой да знае защо тоя телефон не може да си свери автоматично лятното време?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #8

    Отговор: NOKIA 6300

    Ами може би трябва да му укажеш да си го сменя автоматично. Трябва да има опция в настройките.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    175
    #9

    Question Отговор: NOKIA 6300

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Ами може би трябва да му укажеш да си го сменя автоматично. Трябва да има опция в настройките.
    В "Автоматичне ъпдейт на времето" има трите опции: "първо потвърди", "включено" и "изключено". И на трите съм го слагал. Явно тоя модел си сменя времето ръчно.
    Ако се сменя от друго място ми е интересно откъде...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продадена Nokia 6300, за триене
    От power1 във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 07-03-12, 09:50
  2. ПРЕМЕСТЕНО: NOKIA 6300
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 19-02-11, 23:16
  3. Въпрос за Нокия 6300
    От vanko68 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-07-09, 20:23
  4. Nokia 6300
    От DENITO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 03-05-08, 14:05
  5. Nokia 6300
    От DENITO във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 09-01-08, 22:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе