Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25
Like Tree1Одобрявам

Избор на телефон с 2 сим карти

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #16

    Отговор: Избор на телефон с 2 сим карти

    Много ги лигавите тея от Виваком. Аз на Мтел при препоdписването им взех HTC Desire C. Никакво плащане, никакви лизинги!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #17

    Отговор: Избор на телефон с 2 сим карти

    Е, как го взе без плащане - с точки ли? На Мтел всичките им смартфони са с 2год. договор + плащане.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #18

    Отговор: Избор на телефон с 2 сим карти

    Преподписах за 2г, намалиха тарифите, увеличиха безплатните минути и им взех този и една нокия, мисля С3-01 или нещо такова. М/у другото Вива ми предлагаха Soni Vaio, ако отида при тях.

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #19

    Отговор: Избор на телефон с 2 сим карти

    С3-01 Touch and Type изобщо не е за хвалене ,ако е този модел ще ти писне да им го пращаш на сервиз.Тъча се прецаква постоянно и телефона е неизползваем.Добрата новина е ,че в сервиза действат бързо,но след 4-6 месеца пак си им клиент със същия проблем.Продавай го докато е време.

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #20

    Отговор: Избор на телефон с 2 сим карти

    Абе някой виждал ли е телефон с 3-4-5 SIM карти? Може да е и настолен, но да работят всички, а аз с натискане на бутон да си избирам от коя да набирам?

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #21

    Отговор: Избор на телефон с 2 сим карти

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Абе някой виждал ли е телефон с 3-4-5 SIM карти? Може да е и настолен, но да работят всички, а аз с натискане на бутон да си избирам от коя да набирам?
    Computer 2000 пускаха по мейла оферти за мобилни телефони с 4 сим карти. Но не знам дали всички едновременно са активни - звънни им и разпитай.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #22

    Отговор: Избор на телефон с 2 сим карти

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Computer 2000 пускаха по мейла оферти за мобилни телефони с 4 сим карти. Но не знам дали всички едновременно са активни - звънни им и разпитай.
    Мерси за инфото! наистина ще се поинтересувам, че ми писна да държа непрекъснато 3 телефона под ръка заради bSMS системата.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #23

    Отговор: Избор на телефон с 2 сим карти

    Цитат Първоначално публикувано от granity Виж публикацията
    С3-01 Touch and Type изобщо не е за хвалене ,ако е този модел ще ти писне да им го пращаш на сервиз.Тъча се прецаква постоянно и телефона е неизползваем.Добрата новина е ,че в сервиза действат бързо,но след 4-6 месеца пак си им клиент със същия проблем.Продавай го докато е време.
    Не е такъв, С3-00 е. Щерката си го харесваше и за това и го взех. И да го потроши, все тая. Не си ме разбрал, не се хваля с модели. Просто казвах да ги гърчите тия оператори по яко!

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #24

    Отговор: Избор на телефон с 2 сим карти

    Извинявам се,че така прозвуча написаното от мен ,че се хвалиш.Не може да гърбиш операторите понеже ти пробутват стари модели залежали апарати,които си плащаш на нереална цена.Отделно цените за разговор между различните оператори са фиксирани 0,03 ст.на минута.На вас ви вземат след изчерпването на безплатните, ако имате такива разбира се поне по 0,32ст което е ненормална печалба.Но щом държавата го позволява защо да не го правят.Винаги намират вратички.Последното което се сещам е как свалиха цените под натиска на държавата.Сега всички мобилни оператори всичките им нови тарифни планове отчитат всяка започната минута за цяла.Не съм видял обаче да го обявят на саитовете си.Аз не бих преподписал при тези условия оставам на старото тарифиране докато не реша друго.В момента пак ще има някакви промени при преносимоста на номерата.Ако вземеш два апарата от един оператор и прехвърлиш номерата си при друг където също да вземеш 2 устроиства без неустойки при първия тогава може да решиш ,че ги гърчиш.Аз не вярвам обаче това да стане скоро тук.По медиите раздухват ,че всичко е в полза на клиента но дефакто все още държавата работи в полза на операторите.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #25

    Отговор: Избор на телефон с 2 сим карти

    ОК, така е. Все пак, при нашата ситуация, ако не си договаряш всяка точка от договора, ще те пързалят. Аз не разчитам някой друг да ми защитавам интересите, искам си условия и то преди да подпиша и винаги в писмен вид. Според мен мнозинството потребители не го правят и са доволни при най дребната "отстъпка", която им се предложи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 18-06-14, 10:05
  2. Мобилен телефон с 2 СИМ карти.
    От justify във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 21
    Последно: 01-05-12, 10:56
  3. Избор на телефон с две сим карти
    От ViK във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 16-05-08, 06:31
  4. Избор между 2 карти
    От geof във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 17-06-05, 12:15
  5. Избор на саунд карти?
    От Raziel във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 08-03-04, 18:23

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе