Страница 4 от 167 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #46

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ако бюджетът ти е около 500 лв за нов можеш да разгледаш LG Google Nexus 4 с поръчка от САЩ (350$). В БГ е с поне 200 лв. по-скъп.
    Както усещам, ще имаш моя маниер на ползване - моят издържа 2-3 дни (малко говорене, малко нет, малко игри.)
    Преди да получа този (подарък ), се заглеждах по Samsung Ace 2...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    35
    #47

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Някой има ли впечатления от Sony Xperia Z

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #48

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от dankg Виж публикацията
    Някой има ли впечатления от Sony Xperia Z
    Колегата ми се мотка с такъв през последните 2 месеца. Не виждам да е в особен възторг, въпреки, че смени телефон с две поколения по-стар - Samsung S2. Естествено, несравним е с S2, но според мен не е напълно щастлив с Xperia-та

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #49

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И мой колега не е щастлив. последният ъпдейт му докара една камара проблеми.

  6. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #50

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Около мен колегите също не са щастливи с Xperia.Ъпдейтите не винаги са положителни както спомена и колегата в горния пост.Имам чуството ,че от Сони нарочно се мотаят и базикат с тях.Много от хората с миналогодишни модели искат да се върнат на по стара версия андроид понеже е била по читава,а апаратите им имат ресурс и за новата просто май това е решение на Сони да смениш модела с по нов.Често се оплакват от забавяне при вдигане или не чуване на събеседника отсреща в първите секунди на разговора.Пропуснати повиквания без да разберат и т.н.Аз също ползвам техен модел и нямам такива проблеми с него,но пък NFC работи когато си иска след последния ъпдеит при мен.Въобще толкова пари за техен модел не бих наринал повече.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    13
    #51

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    да ползвам темата да попитам някой ако може да ми препоръча надежден сайт, от който мога да си поръчам телефон. за предпочитане да е чуждестранен

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    35
    #52

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Значи няма да я бъде Xperia Z...чудех се дали да налея малко повече пари за нея, но като прочетох горните постове се разколебах и по-добре да дам по-малко пари за Samsung S3 тогава.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #53

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Samsung S3 с две ръце за. Може да е грозен и пластмасов, но е страхотно работно добиче. За седмица го смених с познат за пробата с HTC One, с нетърпение после си го върнах, много съм доволен, но все пак това е пристрастно мнение, защото го имам...
    И батерия, и удобство на работата, всичко е на ниво. Бях се замислил за С4 най-вече заради по-голямата батерия, екран и резолюция при същите размери, но размислих и ще прескоча поне едно поколение, С3 задоволява нуждите ми към момента.
    ПС - Ако се насочиш към S3, съветът ми е да търсиш втора употреба за около 500лв. Има читави, вече утвърдени продавачи, които внасят от Великобритания изключително запазени телефони на прилични цени. Не си заслужава 250+ лв отгоре за едната гаранция, моделът е добър и гаранцията не е от първа необходимост...
    stenly одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #54

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    аз съм с С3,а жената е с НТС ONE.еми НТС е класи над самсунга
    tony34al одобрява това.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #55

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За теб е, за мен не е - проблем ли е това?
    Как и в какво му измерваш класите отгоре?
    Да започнем от нещо дребно, елементарно и всекидневно дразнещо - я метни тук по една снимка на екраните със скрийн протекторите им. Дали има проблем в протектора на HTC-то?

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #56

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    според мен телефон трябва да се избира така : трябва да можеш да го хвърлиш спокойно по някоя стена или под, през прозореца на колата и да не те е яд за него - за мен е най-лесният начин да се определи таван за бюджета. при мен е около 200 лева но добре че цените падат бързо - скоро ще мина на по евтини.
    гледам излиза firefox os - а и се появяват нови андроиди за доста под 100 евро тази година.
    сега съм престижио ами доволен съм тежък е и малко по-голям е дисплея от колкото е удобно, над 4" вече не е телефон поне за мен.

    https://www.youtube.com/watch?v=Wjs3_hY29Q8
    Този пост е редактиран от estqwerty; 15-08-13 в 08:32.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #57

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    не съм специалист и не искам да споря,но камерата на нтс е по-добра и е с по-бърз процесор,а за визия да не говорим.дразни ме,че батерията не се сменя,но след две години(след гаранцията)ще купувам друг.иначе за мен не е оправдана цена от 1000 лв. за телефон.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    37
    #58

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Някой може ли да сподели впечатление от Sony Xperia SP? Мисля за пръв път да си взимам смартфон и след четене на мнения и ревюта из форуми и сайтове за този модел, останах доволен, поне според моите разбирания Засега съм се спрял на него.

  17. Novice
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    1
    #59

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Мисля да си копувам хтс 1с ... но искам да ви попитам да ли можете да ми дадете пример за някой добър телефон на стойност до 500 лева

    - - - - - - - - - -

    Мисля да си копувам хтс 1с ... но искам да ви попитам да ли можете да ми дадете пример за някой добър телефон на стойност до 500 лева

  18. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #60

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Sony Xperia S примерно . И все пак за какво ще го ползваш , трябва ли да е с Андроид ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 167 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе