Страница 52 от 167 ПърваПърва ... 242505152535462102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 766 до 780 от общо 2504

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #766

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Doogee X5 Max Pro - бюджетен смартфон с много възможности и ниска цена


    Doogee X5 Max Pro е смартфон от бюджетен клас, оборудван с актуален хардуер и голяма батерия.
    Цената на мобилния телефон е умерена и го прави удачен избор за всички, търсещи модерен 4G апарат с ниска себестойност.

    Смартфонът ще е на половин цена утре - петък, 15 юли!

    Повече информация - Doogee X5 Max Pro preview в SetCombG.com

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #767

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Смартфонът ще е на половин цена утре - петък, 16 юли!
    Утре Петък е 15 юли, а 16 е в Събота

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #768

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Поръчаният InFocus M560 ми пристигна вчера - на пръв поглед е супер, перфектна сглобка и материали, супер екран, бърз и отзивчив ... Жената отиде да сменя картата и ще видим как е при разговори . Батерията май е малка за тоя екран и резолюция ама ще видим колко ще изкарва . Малко ми е странно разположението на "хоум"-вкл./изкл. бутона (от ляво) ама да му свиква жената Трябва да поръчам поне някакъв силиконов калъв и скрийн протектор за всеки случай , ама ще е от китайски складове, в ЕС нищо няма .

    gnf
    ,
    твоя кога го чакаш ?

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #769

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Не знам, кога да го очаквам. Кирливия китаец го прати 2 седмици след плащането от моя страна. Лошото е, че май няма да пристигне до края на другата седмица за ЧРД-то.

  6. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #770

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Утре Петък е 15 юли, а 16 е в Събота
    Дам, мерси... сгрешил съм - далаверата с 20-те бройки на половин цена е утре - петък, 15 юли.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #771

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    искам да закупя ACER LIQUID Z630 и бих искал някакви отзиви за него.
    това, на което аз държа е дисплей 5.5 рам 2гб, добра батерия (при него е с 4000mah). Как е като цяло този смартфон откъм хардуер, софтуер сглобка и марката (знам че е таиванска, но не съм ползвал нищо с тази марка). Видях, че го има в Теленор, но и на други места. Спешно ми е.

    Този пост е редактиран от tihogr; 14-07-16 в 23:04.

  8.  
     
  9. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #772

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    ASUS Zenfone Pegasus 3 - метален смартфон с Android 6 Marshmallow


    ASUS Zenfone Pegasus 3 е най-новият и същевременно най-евтин представител на линията Zenfone 3.
    Това е стабилен смартфон от реномиран производител. Актуалните му технически характеристики са достатъчни за да се справя без затруднения с ежедневните задачи, а батерията му е с капацитет 4100 mAh.
    Вижте повече за ASUS Zenfone Pegasus 3 в SetCombG.com

  10. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #773

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Huawei Honor 4A - бюджетен смартфон с 2GB RAM и Snapdragon процесор


    Huawei Honor 4A е представител на най-продавания сегмент смартфони.
    Комбинацията на успеха е евтин, от реномиран производител, с добра добра поддръжка, достатъчно бърз за да се справи с ежедневните задачи, с приятен дизайн и качествена изработка.
    Научете повече за Huawei Honor 4A в SetCombG.com

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Ивайловград
    Мнения
    10
    #774

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте, искам да си сменя телефона и търся нещо не много скъпо ~ 300-350лв с горила глас 5,5инча, добър GPS и колкото е възможно с по добри параметри откъм процесор,RAM и ROM.От прочетеното до тук се спрях на
    1.Xsiaomi Redmi Note 3 pro XIAOMI Redmi Note 3 Pro 32GB ROM 4G Phablet-187.52 and Free Shipping| GearBest.com , но мисля че няма горила глас и не знам как се държи GPS-а
    2.Umi touch 4G Phablet - UMI TOUCH 4G Phablet-145.21 and Free Shipping| GearBest.com ; , не знам дали има версия с 32GB ROM и как се държиi GPS-а
    3.Ulefon Power 4G Phablet - Ulefone Power 4G Phablet-149.35 and Free Shipping| GearBest.com , също не виждам 32GB ROM GPS-а
    4.ASUS имаше няколко,Zenfone 2; Zenfone max изгубих им вече края, в GB няма нищо с горила глас и 3GB RAM и 32 GB ROM и не мога да се ориентирам
    Бихте ли ми препоръчали от тези или друг с подобни параметри.
    Благодаря Ви предварително!

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #775

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ако не ти е проблем, че телефона няма да е 5,5", а 5" мога да ти препоръчам Leagoo Elite 1. Моят е 5,5" и нямат фрапираща разлика в големината на екрана, но захващането и работата с една ръка е по-удобно с Leagoo Elite 1. Все още не съм му тествал GPS-а (всъщност нищо не е тествано освен, че си поиграх с него за около един час, подарък е), но изработката му и усещането в ръка на белия със златиста рамка е един път. Отлична монолитна изработка без скърцащи елементи, приятна мекота при натискането на страничните бутони. Страхотен телефон с прекрасни характеристики за ежедневна употреба и със сигурност много красив (за тези, които държат на визията).

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #776

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Значи най-накрая пристигна -ще чакам отзиви и как е батерията - на InFocus-а не е особено голяма , а крана е 5.2"FHD и при настоящото ползване - основно кратки разговори и с включени Wi-Fi и 3G (май не съм видял тук да изписва 4G/LTE въпреки, че е с приоритет) кара пълни 3 дни и го зареждам на 4-я . Днес от 10.00ч. е на 3% и се опитвам да го изтощя до изключване , ама още си седи на 1% и не ще - баси , чак ми писна да гледам Youtube и да бърникам настройки
    Този пост е редактиран от svetlio1; 25-07-16 в 13:47.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #777

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Да, пристигна учудващо бързо (за една седмица), макар че беше изпратен 2 седмици след плащането. На 9.7 пакетиран и изпратен към Сингапур, на 12.7 пристига там, а на 14.7 потегля към България и на 16.7 беше в София. За жалост мина митница и платих ДДС. Най-много ме зарадва, че дойде навреме и ще го подаря, когато трябва .
    Тепърва ще му се инсталират приложения, за 4Г май ще трябва да се сменя картата, а батерията ще я следя как се държи чак след поне 3 пъти заряд-разряд до изключване. По ревютата нямаше ласкави отзиви за нея, но ще видим .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Ивайловград
    Мнения
    10
    #778

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    gnf Ще дадеш ли отзиви за Leagoo Elite 1като цяло но и за GPS-a ? Откъде го поръча?

  17. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #779

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Oukitel K6000 Pro - мощен 4G смартфон с огромна батерия на склад в Европа



    Освен огромната, 6000-милиамперова батерия, Oukitel K6000 Pro предлага ярък екран с Full HD резолюция, мощен хардуер, комбиниращ 8-ядрен процесор с 3GB RAM, качествен корпус и Android 6 операционна система.
    И е на склад в Европа.
    Прочетете повече за Oukitel K6000 Pro в SetCombG.com

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #780

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от boriv Виж публикацията
    gnf Ще дадеш ли отзиви за Leagoo Elite 1като цяло но и за GPS-a ? Откъде го поръча?
    Ще се постарая, но нека да мине малко време, за да придобия повече впечатления.
    Купих го от този търговец.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 08:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 15:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 04:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе