Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 113

мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    3
    #46

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Въпросният тел.го закупих на жена ми преди седмица.Мога да кажа че надмина очакванията ми.Държиш го в ръка и сякаш винаги е бил там,бърз процесор,супер дизайн,и превъзходна камера.Да отбележа че това е вторият "китайски"тел. който купувам.Първият е ZTE U950 който не е "мръднал" вече 7 месеца.Моето мнение е че покупката на тел. от големите китайски производители е най–доброто което може да получите за парите си!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #47

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Да посъживя малко темата...
    Купих си този телефон (телефона, за чийто параметри бях питал в темата):
    zopo_c3_smartphone_mtk6589t_15ghz_5_inch_fhd_screen_android_42_16g_white_22.jpg
    Само ще кажа - телефона е супер за парите си...Много бързо работи, има си всичко от което се нуждая. Поддържа Google store и всичко за каквото се сетите. Има си български език...Вече го използвам две седмици и съм очарован. Батерията държи три, четири дни, в зависимост от това колко се бъзикам с него. Разбира се, не съм включил нета постоянно, но даже и да работи, пак издържа повече от два дни.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #48

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Ми, честита ти реплика на Самсунг Галакси С3. Да си го ползваш със здраве и да те радва дълго време.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #49

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Като гледам май не е реплика на самсунг галакси S3. Едно, че е с по голям дисплей, едно че параметрите му са същите като на S4.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #50

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Визуално ми прилича на галакси с3, аз за това, иначе супер, дано ти служи вярно дълго време.

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #51

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Дано...Благодаря за пожеланията stenly

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #52

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Каква марка двусимов ли е колко пари излиза и от къде го закупи?

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #53

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    тези дни чакам да пристигне един Lenovo A789
    като му направя 1-2 теста ще пиша тук

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #54

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Вальо, телефона е Zopo C3 - двусимов е, едната карта е нормална, другата мини. Като, общо параметрите на телефона са - 5 Inch Full HD 1080P Screen, 1GB RAM, 16GB ROM, 13MP Rear, 5MP Front Camera, Android 4.2 OS, MTK MT6589 1.5GHz, Cortex-A7 quad-core processor, GPU:Power VR SGX544
    Телефона е 280$ и го купих от единия от сайтовете публикувани в темата.

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    9
    #55

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Aleksandars, и аз съм харесал този Zopo C3, можеш ли да кажеш от кой сайт точно го поръча и имаше ли проблеми на митница?

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    1
    #56

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Здравей, имам този телефон от малко повече от 3 седмици. Поръчах го от www.aliexpress.com и крайната цена, на която пристигна е 235 лв (виждал съм, че в БГ се предлага за около 350-360 лв, което според мен е прекалено много) и засега няма и ден, в който да съжалявам, че съм го купил. Това, че е с две СИМ-карти е едно от нещата, които ме спечелиха за него. Софтуерът на телефона е много добре изпипан да работи с две СИМ-карти, не е "бъгав" и това, че е с две карти е едно от предимствата му (аз също бях чувал за телефони с 2 СИМ карти като Prestigio, че са бъгави и бях скептичен в началото, но този определено не е). Марката "Lenovo" също не би ме притеснявала - Lenovo не са "случайна" китайска фирма, преди години купиха бизнеса на IBM с персонални компютри и за няколко години успяха да изпреварят по пазарен дял фирми като Acer и Dell (по последни проучвания вече задминаха с малко и HP и са най-големият производител). Като характеристики е доста, доста добър за парите си, без да е нещо изумително. Като изработка също е много, много добър без да е изумителен. За мен лично изборът се определяше от това, какво искам и какво очаквам от един телефон и какво съм готов да платя за това. Всеки си преценява дали си струват 700-800-1000 лв за нещо в джоба, с което ще върши същото, което може да прави и с нещо за 235 лв. Видях, че има форум за този телефон, където предполагам, че също можеш да получиш мнение: Модифициран ROM за Lenovo A820

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    3
    #57

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Купил съм няколко китайски телефона,всичките безупречни,споделям мнението,но с това за парите не съм съгласен....350 лв. са си 100 лв. горница,дотук добре много е,ама я кажи колко време го чака?Сигурно поне 25 дена,а щом платиш нещо вече искаш да го ползваш и нямаш търпение.МИТНИЦА,случвало се е да се измъкна от тази досада ама рядко и понеже не печеля от телефоните(те са за познати)си е за сметка на купувача.Трето софтуера с който идват рядко може да се ползва освен в Китай(въпросното lenovo също)слагаш къстъм ром и готово ама трябва да имаш познания поне малко.Четвърто трябва да имаш PAYPAL и да знаеш английски малко.И на последно място но най-важно ПАРИТЕ.РИСКУВАШ ВСИЧКИТЕ ПАРИ КОИТО ПРЕВЕЖДАШ,в твоя случай трябва да черпиш че си получил нещо от www.aliexpress.com защото е от ненадеждните сайтове,никога не съм поръчвал от там.Повече от половината обяви са лъжливи или от много дребни търговци които нямат нищо налично,и най-малкият проблем е че те също ще трябва да го поръчват.Ако пък е от "сигурен сайт" имат други хитрини, първо курса на долара е с 5-6 ст.по-висок,имаш обработка на заявка,и ОПАКОВКА,което е странно,но тези "ДРЕБНИ" разходи ВДИГАТ цената с 25-30лв.тъпо нали?ама го има.И на последно място нещо което се отнася за всички китайски търговци,СТОКИТЕ ИМ ПЪТУВАТ ХИЛЯДИ КИЛОМЕТРИ ДО БЪЛГАРИЯ И РИСКЪТ ДА НЕ ДОЙДЕ ПРАТКА НЕ ПО ТЯХНА ВИНА СЪЩО Е ГОЛЯМ.Вярно след два месеца ако си с празни ръце ти връщат парите,ама огорчението не могат да ти платят.Предвид гореизложеното 100 лв. горница ТИ ПЕСТИ ВСИЧКИ НЕРВИ,и получаваш нещо РАБОТЕЩО И ВЕДНАГА.Още първият тел.който купих дойде за 9 дена,отлично нали?ама си мина през митница,опаковка,курс но долара и т.н.от обявена цена 193 долара(~287лв.)крайната цена стана+84 лв.(с човек на митницата,иначе не ми се мисли).С това мнение не ангажирам никого,и нямам намерение да се заяждам с никого просто споделям моя опит и изразявам мнението че ако един път си извадил късмет това не значи че и следващият път ще е така.

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #58

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Ама има и европейски сайове бре,хайде на ги рекламирам...Какво сте "зяпнали"?

    Иначе е добре, че предупреждавате за тези сайтове...

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #59

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Аз си закупих от метро този http://www.evolveo.eu/en/fx420 телефон и е перфектен много по бърз и безпроблемен сравнение със LG405F който ми правеше микрофония и шумеше при раговори.

  18. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #60

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Доколкото знам Леново нямат лиценз за продажба на телефони в Европа-все още .Така ,че не знам от кои европейски сайтове може да се закупи техен продукт.Факт е ,че продават таблетите си без функция GSM при нас точно поради тази причина.За европейския пазар софтуера е променен и орязан.Когато получат лиценз може да се радваме и на гаранция на телефоните им в ЕС и да не се налага да сменяме софт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. AMD Athlon X4 740 Trinity Quad-core 3.2ghz
    От maxim7 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-07-14, 15:42
  2. Продавам процесор pentium dual core e5800 3.2ghz
    От anjnsan във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 25-04-14, 20:57
  3. Съвет за избор на процесор между DUAL-CORE E5300 и CORE 2 DUO E6400
    От kyncho във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 30-10-13, 13:40
  4. Продавам CPU Intel E2200 (Dual Core 2.2Ghz)
    От rumenn във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-11, 21:20
  5. Отговори: 0
    Последно: 20-09-09, 17:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе