Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 113

мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #61

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    @viktorus: Напълно съм съгласен с твоето мнение за закупуване на китайска кошница по интернет, риск винаги има. Моето мнение е, че тези които не разбират и искат телефон за разговори и тук там някоя игричка ще си го купят от тук, а който иска да рискува като мен ще си го купи по интернет. В една друга тема бях изредил колко китайски железа имам в къщи, даже сега съм си поръчал Amoi N828 - 1:1 е с Lenovo A820, в youtube има доста клипове където ги сравняват двата телефона.
    Преди да поръчвам търся в интернет каква му е официалната и неофициалната поддръжка на даден телефон. Спрямо Amoi-а който съм поръчал - руснаците буквално са го "разчекнали" от хакове, патчове, къстъм ромове и т.н., отделно има няколко китайски форума само за този четириядреник плюс един испански. Досега какъвто китайски телефон или таблет да съм купил - не съжалявам, за парите си са повече от перфектни.
    Преди няколко месеца моя позната си купи от някой от нашите оператори Sony Xperia "някаква си буква там", не помня. Този телефон не е излязал от сервиза, все нещо му има, рестартира, изключва и т.н., много е разочарована от този факт, дала е към 700лв. за него а само ядове от както го има. Сега чака моята китайска пръчка, иска да види как работи и ако не и хареса се е замислила за Iphone.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    3
    #62

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    oddi@Мдааа...Хвала на хора като теб!Хубаво е да търсиш начин да си изхарчиш парите по най-добрия начин.Бас хващам че твойта позната ще си купи Iphone,просто хората са предубедени и си плащат за надписчето.Иначе Amoi N828 не изглежда лош ама няма нищо общо с Lenovo A820,освен малко в дизайна и то отстрани.Камерата,разположението на сим картите,бутоните,батерията,кернела,софтуера,дори размера и дебелината са различни.Само процесора и резолюцията са еднакви,амо то по този показател е 1:1 с още 100-тина телефона.Ако може сподели мнение за някое таблетче.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    364
    #63

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Имам такъв от 2-3 месеца и съм много доволен. Никакви притеснения откъм работат с 2 сим карти. Изключително бърз телефон, досега не съв видял да се появи забиване или лаг при някое приложение. Съвсем прилична батерия издържаща поне 2 дни при нормално ровене из него. Въобще не съм съгласен, че е китайски откъм изработка и качество, даже един колега с Iphone иска да смени с такъв най-малкото поне заради работата с 2 сим карти. Единственото като компромис за мен е, че идват с преинсталирани РОМ-ве тъй като оригиналният е китайски. Поради това на някой менюта изскачат някои китайски надписи, но при инсталиране на съответен софтуер това се свежда до минимум. Определено препоръчвам телефона, за мен е без аналог цена/качество в момента!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #64

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от MisterT Виж публикацията
    Имам такъв от 2-3 месеца и съм много доволен. Никакви притеснения откъм работат с 2 сим карти. Изключително бърз телефон, досега не съв видял да се появи забиване или лаг при някое приложение. Съвсем прилична батерия издържаща поне 2 дни при нормално ровене из него. Въобще не съм съгласен, че е китайски откъм изработка и качество, даже един колега с Iphone иска да смени с такъв най-малкото поне заради работата с 2 сим карти. Единственото като компромис за мен е, че идват с преинсталирани РОМ-ве тъй като оригиналният е китайски. Поради това на някой менюта изскачат някои китайски надписи, но при инсталиране на съответен софтуер това се свежда до минимум. Определено препоръчвам телефона, за мен е без аналог цена/качество в момента!
    на фона на липсващата светкавица и 4.5" екран с обикновена матрица , препоръчвам или А830 или А850 - какъвто вече имам.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #65

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    такааа огледах го аз тоя А820. Ми кво да кажа. То няма много за казване, цената му е точно определена, спрямо това дето си струва физически. Хората не са преувеличили никак. Този телефон не може да се мери изобщо със среден клас марков телефон. Само кат пуснеш един тест и ти ставя ясно. Процесорът се води 4 ядрен, а реално производството му варира, между айфон 4 и галакси с2. Екранът ипс, добре, ама ква е тая първобитна резолюция не ми е ясно?! 1ГБ рама, за андроид д.б са малко, няма и да мръдне от 4.1.2. Няма и смисъл да се сложи по прясно от това. Половината система е на китайски. Лагът е ужасен просто. Бих казал направо срамен, за уж 4 ядрен процесор. А видеото какво е, изобщо не се знае. Няма компас, което е просто смешно, няма светкавица, нито предна камера.... В крайна сметка си струва горе долу, за парите. Въпреки, че за тея пари може да се вземе нещо марково, от среден клас.

  7. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #66

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    такааа огледах го аз тоя А820. Ми кво да кажа. То няма много за казване, цената му е точно определена, спрямо това дето си струва физически. Хората не са преувеличили никак. Този телефон не може да се мери изобщо със среден клас марков телефон. Само кат пуснеш един тест и ти ставя ясно. Процесорът се води 4 ядрен, а реално производството му варира, между айфон 4 и галакси с2. Екранът ипс, добре, ама ква е тая първобитна резолюция не ми е ясно?! 1ГБ рама, за андроид д.б са малко, няма и да мръдне от 4.1.2. Няма и смисъл да се сложи по прясно от това. Половината система е на китайски. Лагът е ужасен просто. Бих казал направо срамен, за уж 4 ядрен процесор. А видеото какво е, изобщо не се знае. Няма компас, което е просто смешно, няма светкавица, нито предна камера.... В крайна сметка си струва горе долу, за парите. Въпреки, че за тея пари може да се вземе нещо марково, от среден клас.
    Незнам какви тестове правиш, качвал съм игрите които се водят за най-тежки, работят перфектно. За резолюцията, 1280х720 за смартфон първобитна, хм на мене ми звучи смешно. Няма да мръдне от 4.1.2, мръднал е отдавна. И в крайна сметка какво по-точно може да се вземе за малко повече от 200лв /ако наистина имаш нещо предвид дай линк/.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #67

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    аз не правя тестове. Из нета бенчове колкото искаш. Ако пък ти искаш да си пуснеш бенч, за да сравниш резултата с останалите истински телефони, си дръпни антуту. Ако пък не искаш, си остани така с идеята, че телефонът ти е идеален.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    202
    #68

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Недоволни притежатели на модела няма. Отличен екран, но с ретро резолюция. Много бърз, без лагове. Добро качество на звука. Няма светкавица и недраскащо се стъкло, но за сметка на това цената е ужасяващо ниска. Ако беше 3,5" щеше да е идеалният телефон.

  11. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #69

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    "Отличен екран, но с ретро резолюция." Добре де, аз ли нещо не съм в час? Не искам да кажа, че резолюция от 1280х720 е върха, но чак пък ретро? Все пак това е модел 2011г. Доколкото съм запознат, все още излизат смартфони с по-слаба резолюция. А за това: "Ако пък не искаш, си остани така с идеята, че телефонът ти е идеален." Ти как позна, какви идеи имам?

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #70

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    няма какво да се дърлите, всички знаете каква е истината:

    няма кой, нито как, да се опре ценово на китайските марки

    за около 200 лв, за които се взима зверско китайче, най-поносимото, което успях да намеря за няколкото минути търсене, е : LG E405 Optimus L3 Dual SIM , което е уникална пръчка, сравнено с "немарковото"

    гледах да е с две карти, но съм убеден, че е с 1 радиомодул, малко рам, малко "хард", малки инчове... всичко му е малко в сравнение с китаеца

    ок, има меню на БГ, + гаранция... това е

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #71

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от 666 Виж публикацията
    И в крайна сметка какво по-точно може да се вземе за малко повече от 200лв /ако наистина имаш нещо предвид дай линк/.
    Lenovo A850 | Китай Телефон мнение
    аз си взех това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #72

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    нещо не мога да схвана, какви са тия резолюции от 1280х720. Аз ли съм се объркал и си мисля, че говорите, за А820, докато вие говорите, за друг телефон? Защото на А820 резолюцията му е 540х960 с 254ppi

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #73

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    нещо не мога да схвана, какви са тия резолюции от 1280х720. Аз ли съм се объркал и си мисля, че говорите, за А820, докато вие говорите, за друг телефон? Защото на А820 резолюцията му е 540х960 с 254ppi
    LCD capacitive touchscreen, 16M colors
    Size 540 x 960 pixels, 4.5 inches (~245 ppi pixel density)
    Multitouch
    Lenovo A820 - Full phone specifications

    И на мен ми стана чудно ама си викам - аз не съм прочел, само че грешката е вярна.

  17. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #74

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core

    Дам извинявам се, грешката е моя. Аз нали съм си лаик, реших, че щом поддържа видео 1820х720, това би трябвало и да му е резолюцията... Както и да е, извинявам се още веднъж.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    73
    #75

    Отговор: мнения за смартфон Lenovo IdeaPhone A820 1.2GHz Dual SIM Quad Core


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. AMD Athlon X4 740 Trinity Quad-core 3.2ghz
    От maxim7 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-07-14, 15:42
  2. Продавам процесор pentium dual core e5800 3.2ghz
    От anjnsan във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 25-04-14, 20:57
  3. Съвет за избор на процесор между DUAL-CORE E5300 и CORE 2 DUO E6400
    От kyncho във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 30-10-13, 13:40
  4. Продавам CPU Intel E2200 (Dual Core 2.2Ghz)
    От rumenn във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-11, 21:20
  5. Отговори: 0
    Последно: 20-09-09, 17:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе