Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18
Like Tree4Одобрявам

Колебание!LG G2 или Samsung Note III

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1

    Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Здравейте!!!
    Имам ужасно колебание над тези два телефона.Хардуера им е абсолютно еднакъв, а софтуера LG-то е Android 4.2.2, Samsung-a - Android 4.3.Това с коя версия ще е слабо ме вълнува.Най-вече ме интересува наблюдението Ви над тези две марки телефони като здравина, бъгове и колко години биха изкарали(по моя сметка поне 4 години не би трябвало да има грижа с хардуера им).Това е за сега, чакам мненията Ви!!!Гледах също и доста ревюта и двата телефона са флагмански и са последна дума на мобилните технологии.Разликата в парите не е проблем.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Според мен най-големият ти проблем ще е да си харесваш правилният размер. Все пак самсуняка е с по-голям дисплей и има писалка. Лично аз от месец ползвам LG G2 и не мога да кажа нищо лошо за хардуера. Камерата снима повече от прилично и има оптичен стабилизатор. Батерията е уникална ако не си от хората които гледат филми и се ровят постоянно в телефона си просто ще забравиш кога си го зареждал. Софтуера на LG е доста добре написан и не страда от бъгове, а всеки момент се очаква и ъпдейт към КитКат.
    cooler и competition харесват това.

  4. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #3

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Честно да ти кажа съм надъхан за Note III, точно заради големината на диспея!Я раздуй за LG-то ти.Как се държи - лаг, сеч, забиване, замисляне и прочие.За тези пари не трябва да има компромиси никакви
    LG-то единственото нещо, което не ми харесва са хардуерните бутони отзад и малко, по-малкия дисплей!!!Но това са неща, които не биха ме отказали ако е добър телефона
    И мерси за мнението ти

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Хардуерните бутони отзад са супер. Така или иначе при разговор пръста ти е там. Освен това от LG са измислили много хитър начин да си отключваш и заключваш телефона с двойно почукване по дисплея. Колкото до лага и андроид .........ами аз съм си iOS фен и няма андроиден телефон който да не ми се струва лагав и с безумни менюта (на ръба съм да го разкарам и да си взема iPhone 5s).

  6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #5

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    @stenly - двойното почукване за отключване е въведено от Сони, специално в Z,tablet Z серията. Лаг, сеч или забивания ако има такива се оправят с внимателно пипане по governors и други прецизни настройки посредством Android Tweaker (PRO) v2.1.1 и root разбира се. 4.3 или 4.2.2. няма съществена разлика, все е куцо - песоналните банкови сертификати не работят

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Аз не съм фен на рутването. Не искам и да се занимавам с телефона, искам да ми служи без аз да трябва да се грижа за него и да инсталирам туикове или разни къстъм версии. Просто не ставам за андроид потребител. Колкото до двойното почукване, бях чел, че го измислили LG и не съм проверявал до колко е истина.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #7

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Упс. Май и аз съм се объркал. Не е на Sони, LG са го задигнали от Nokia.
    http://www.nokiapoweruser.com/2013/1...cp-innovators/

  10. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #8

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Здравейте!
    Днес си взех Samsung-а и да Ви кажа честно съм очарован от телефона.До сега бях с Zte Blade 2 супер беше за времето си с тези 160 Мб свободна памет за приложенията

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Да си го ползваш със здраве

  12. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #10

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    steely мерси за пожеланието и за помощта ти

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    23
    #11

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Здравейте , и аз съм на тази дилема кой от двата да е .Днес чакам обаждане от Мтел с крайното ми решение.Иначе цената вече е добра 430лв

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #12

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Цитат Първоначално публикувано от Миряна Виж публикацията
    Здравейте , и аз съм на тази дилема кой от двата да е .Днес чакам обаждане от Мтел с крайното ми решение.Иначе цената вече е добра 430лв

    LG G2 vs. Samsung Galaxy Note 3 vs. Sony Xperia Z1: The triumvirate - GSMArena.com
    Миряна одобрява това.

  16. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #13

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Взимай смело Note 3. LG-тата им прегарят IPS дислпеите и започват в ъглите да жълтеят.Ноут-а е отваряем и със слот за СД карта, което е огромен плюс!LG-то даже не може ако ти блокира и не можеш с бутоните да го изключиш, да го отвориш и махнеш батерията.На Ноута ми се е случвало да зацикли и с махането на батерията успях да го рестрартирам.

    - - - - - - - - - -

    Батерията е много добра също така и държи доста при ръчкане в телефона!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #14

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    +1 за бележника, само че за жена е големичък, особено като го залепиш на уШото...ушенцето.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #15

    Отговор: Колебание!LG G2 или Samsung Note III

    Относно прегряването и жълтите петна по дисплея на LG G2 .... Това го имаше само на първите бройки произведени през 2013та година.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung galaxy note 3 - ехо в слушалката
    От georgibozhinov във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 21-12-14, 10:44
  2. Продавам: Samsung Galaxy Note 3
    От todo1 във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 29-03-14, 21:56
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  4. Samsung Galaxy Note
    От martosblack във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 12-04-13, 11:00
  5. Колебание между Midea и Samsung
    От Sphinxz във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 39
    Последно: 19-10-07, 23:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе