Страница 3 от 20 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 291
Like Tree37Одобрявам

Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #31

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Цитат Първоначално публикувано от bai_grozdan Виж публикацията
    Всичко добре, но стъпят ли в Западния свят, цените им скачат, защото си трябва гаранция, сервизно обслужване и т.н. Може и вече да са го направили. Не знам до къде стигнаха...
    Всички така милсят, пък като гледам Леново ... май ще минат и без да надуят цените Lenovo A536 – Достъпен и многофункционален Android смартфон | Lenovo (BG) този телефон при румънците е около 250 лв. на мен във Мобилния оператор ми го продават за 200 лв. това са 130-135 долара, цена с ДДС и има 2 години гаранция.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    71
    #32

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Всички така милсят, пък като гледам Леново ... май ще минат и без да надуят цените Lenovo A536 – Достъпен и многофункционален Android смартфон | Lenovo (BG) този телефон при румънците е около 250 лв. на мен във Мобилния оператор ми го продават за 200 лв. това са 130-135 долара, цена с ДДС и има 2 години гаранция.
    Лайново добре вървят, но още са адски далеч от истината. Xiaomi ще станат нещо повече, ако вървят по отъпкания път на HTC които са лидер в истинския смисъл на думата, а започнаха по същата схема като Xiaomi.
    Имат всички качества да станат гигант скоро, но ще видим.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #33

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Добри и лоши новини за почитателите на Xiaomi:

    Добрата - Xiaomi вече е третия по големина производител на смартфони в световен мащаб след Samsung и Apple
    Лошата - Xiaomi не се интересува от пазари извън Китай. Вижте цифрите - за второто тримесечие на 2014 г. са продадени 15.1 милиона смартфона с бренда на компанията. 14.6 милиона от тях са продадени в Поднебесната Империя. Извън нея, по целия свят са пласирани общо незавидните 500 000 бройки.
    Търсенето на Xiaomi и в момента е по-високо от предлагането. Производствените мощности на компанията не стигат за задоволяване на китайския пазар, така че надали може да се очаква скорошна експанзия навън.

    Повече информация за успехите на Xiaomi - в SetCombG новини

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #34

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Xiaomi Mi5 ще спада към семейството на фаблетите - той ще е с 5.7-инчов екран с резолюция 2560 х 1600 пиксела, четириядрен Qualcomm процесор, дактилоскопичен датчик.
    Очакваната му премиера ще е на изложбата CES 2015, от 6-ти до 9-ти януари в Лас Вегас.

    Повече информация:
    Новият флагман Xiaomi Mi5 спада към фаблетите с 5.7-инчовия си екран - SetCombG новини

  6. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #35

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!


  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #36

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Samsung отдавна са отвяти от пазара. Все още се движат по инерция и скоро се усетиха накъде духа вятъра.
    preparatos одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #37

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Нещо ми се губи смисъла и ползата от двата извити екрана - по-скоро е само "за спорта" ...

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #38

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Няма ползва, просто "eye candy".
    svetlio1 одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #39

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    като гледам Леново какъв звяр имат за под 1000 лв просто не виждам кой заблуден балък би си купил айфон ..

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #40

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Аз съм от "балъците" дето си купуват айфони и въобще продукти на Apple. И да ти кажа въобще не съжалявам

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #41

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!


  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #42

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Да, да ... и след хейта по-добре ли се чувстваш? Как им натри носовете на тея дето си купуват скъпи играчки ....

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #43

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    не е хейт ,шегичка е факт е че китайците мачкат с хардуер на 1/3 цена

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #44

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Кое мачка ? Аз не съм видял китайски телефон с iOS както и нахапан хардуер с "андроид". Сравнението ти е меко казано неумесно.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #45

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    така както си го написал звучи сякаш ИОС е доста по напред от Андроид

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 20 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  2. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  3. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. Samsung LCD-PDP / Faq , обсъждане , мнения
    От Ivan444o във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 17-04-09, 19:33

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе