Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 248
Like Tree22Одобрявам

Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #16

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Eeeeeee, Админите - я по-скопойно, да не раздавам картони
    Тъй като гледам що ли не ти дойдем една тумба на гости - да показваш нахапан телефон и ЛаТоП, може и ракийка от "нахапани" да почерпиш - ние няма да откажем.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #17

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Да разведря малко обстановката и сори за настоящия спам-как се прави метална лайстна https://www.youtube.com/watch?v=b9Z3WsNZveI

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #18

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Да разведря малко обстановката и сори за настоящия спам-как се прави метална лайстна https://www.youtube.com/watch?v=b9Z3WsNZveI
    Офтопик:
    Честно, тъкмо се бях отказал да го купувам и пак ми запали фитила

    Иначе за новото Галакси, не е зле, ако е евтин ще избие рибата. Дали ще има нов ром, понеже пише нов Андроид. А и пак си навряха смотания ексинос, може пък на 720 резолюция да е ОК.

  5. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #19

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Роми в xda-то, само не забравяйте бекъп.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #20

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    image.jpg

    Ромове ако не е с техният си процесор а ползва Snapdragon

  7. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #21

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Този супермод няма ли кой да го банне? Къде е картинката с HTC?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #22

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Имах предвид заводския.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #23

    Габаритите и размера на екрана на Samsung Galaxy Note 4 се запазват като при предшественика му Note 3

    По традиция, в първия ден на IFA 2014 Samsung представи топ смартфон - фаблета си Galaxy Note 4.

    Габаритите и размера на екрана на Samsung Galaxy Note 4 се запазват като при предшественика му, батерията отново е сменяема и е с леко повишен капацитет от 3220 mAh.
    Отново имаме две разновидности - със Snapdragon 805 - 4 ядра на честота 2.7 GHz и видеоускорител Adreno 420 или с 8-ядрения процесор Samsung Exynos 5433 с честота на ядрата 1.9 GHz.
    Всички нови сензори от S5 са тук, освен дактилоскопичен и следене на сърдечния ритъм, в Note 4 ще има и ултравиолетов датчик.

    Повече подробности за топ смартфона на Samsung - Galaxy Note 4 от SetCombG новини


  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #24

    Samsung Galaxy Note Edge - нещо наистина ново и интересно

    Samsung Galaxy Note Edge - истинска иновация с огънатия екран на смартфона - SetCombG новини


    Огънатата лента добавя функционалност. Тя може да бъде използвана за бързо управление на смартфона без отваряне на калъфа или за извеждане на важна информация или за бърз достъп до приложения. Например, докато гледате видео, на допълнителната извита лента ще получавате важна информация без това да пречи на пълноекранното видео.
    Огънатата допълнителна лента - екран е единствената разлика между Samsung Galaxy Note Edge и току що анонсирания флагман Galaxy Note 4.





    Очаквам до края на деня Stenly да мине през темата да обясни как Note Edge е поредния смартфон, откраднат и изкопиран от Apple...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #25

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Не съм впечатлен от новите модели. Същият дизайн на 4-ката, излишна резолюция, която ще яде същия капацитет батерия. На новият чип, също ще му е тежко с тази гъстота на пикселите. Не виждам какво печеля от това огъване на дисплея, по-широк от 4-ката, а реално използваема площ 5.6" срещу 5.7".
    Абе, бих предпочел 3-ката. Сега ще и падне цената още, а 4-ката ще е с висока цена. За другият, не знам

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #26

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Аз пък съм много впечатлен от note 4 .Чакам с нетърпение да излезе на пазара през октомври и веднага се меткам на един,както направих с note 3,а преди него с note 2 ,a пък още по преди с ноте 1

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #27

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Не съм впечатлен от новите модели. Същият дизайн на 4-ката, излишна резолюция, която ще яде същия капацитет батерия. На новият чип, също ще му е тежко с тази гъстота на пикселите. Не виждам какво печеля от това огъване на дисплея, по-широк от 4-ката, а реално използваема площ 5.6" срещу 5.7".
    Абе, бих предпочел 3-ката. Сега ще и падне цената още, а 4-ката ще е с висока цена. За другият, не знам
    Площта от 5.6 инча не включва извитата част, грешни са ти сметките реално...
    А дизайнът на 4-ката - чудесно е, че е същия. Това за мен е едно от най-големите предимства на Note серията - всеки нов е с все по-добър екран при запазени размери от 1-цата до 4-ката. Аз не виждам недостатъци във фаблета и габаритите му, факт, че няма да сменя 3-ката с 4-ка, но ако бях на по-стар - 1-ца или 2-ка напълно резонно щях да подменям.
    А за Edge - възхитен съм от идеята, извития екран е нещо наистина авангардно и ново.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #28

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Имам в предвид работна площ т.е. като отвориш браузър, документ или т.н. се визуализира върху 5.6", а не върху 5.7". Извитата част служи за активация на функции. Аз предпочитам работна площ и по-малки размери, макар и с милиметри. Теоритично ще предпочета 4-ката.
    А, относо дизайнът, трябваше да намалят рамката, за сметка на по-голям дисплей...По-добрият екран?...Амолед дори и на Синема режим не вади добри основни цветове - червено, синьо, зелено...S5 e най-добър в това отношение, но пак е далеч от някои телефони с IPS. Висока гъстота на пикселите? Трябва да се загледам сериозно и доста близко. Скоро сравнявах LG G2 и LG G3, ами не видях разлика в остротата, въпреки ултра резолюцията на G3.
    Дано този чип е доста по-добър, откъм консумация, понеже с тази резолюция и еднакъв капацитет на батерията...ще видим как ще се представи на тестовете. Дано тази Амолед ревизия е още по-добра откъм енергийна ефективност.
    Аз не казвам, че 4-ката е лош, но за мен не е нещо повече от 3-ката, а цената ще е почти двойна.

    П.С. Скоро ще сменям телефонът и ща не ща, ще скачам на по-голям Може би Note 3 Neo или по-големия му брат
    Този пост е редактиран от pilot; 04-09-14 в 18:15.

  17. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #29

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    Въпрос на приоритети, пилоте Аз например ще сменя note 3, с новия му събрат най-вече заради по-бързото зареждане близо 30% ,подобрената му вече 16m/pix камера с оптична стабилизация и подобрения му DAC ( което за мен е от много важно,защото както и предшественика му използвам за източник за слушане на музика и качеството е по-добро от предишните модели на нот и, ,S" сериите.От Самсунг обещават и от 7-10 % по-издръжлива батерия от Ноте 3(ноте 3 ми държи м/у 6;7часа на дисплей с яко ръчкане вкл. и игри)Така че всичко е въпрос на приоритет

  18. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #30

    Отговор: Samsung Galaxy - всичко за смартфоните на компанията

    имам един въпрос и по темата и не по темата.
    Преди имах s4 9505, но го подарих, заради покупката на s5, който пък се удави в средиземно море. Сега съм с s4 9515. Та имам въпрос към някой, който има 9505 и е правил лични бенчове, с последният ром. Ако може да ги пусне, защото моите не ги намирам. Ще съм му много благодарен. Знам знам, из нетя е пълно с такива, ама все пак...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос за Samsung Galaxy S3 vs Samsung Galaxy S4 Mini
    От bmvtooo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 17-06-14, 12:36
  2. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 12:50
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  4. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 16:00
  5. Всичко за LCD телевизорите SAMSUNG
    От smsdeliverer във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-09-07, 10:40

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе