Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 138

iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #46

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от bobyjuvefan Виж публикацията
    След 13 верни години на различни Нокии, като излезна петицата 16ГБ го купих през първия месец, който беше в България за цена 1330 лева без договор от Германос. Все едно от лада се качих на мерцедес, такова беше чувството при мен. Изключително удобен за интернет и поща. Лично аз ще пропусна 6-цата, защото смятам, че не си заслужава. Ако не си много голям фен на марката, според мен разумния вариант е през 4г. да ги сменяваш.
    Хех... оставаше да не е така - от "разни Нокии" на iOS няма как да не остави впечатление за минаване от Лада на Мерцедес. Въпросът е в сравнението на BMW с Mercedes (Android с iOS)


    Нов рекорд за Apple - 10 милиона iPhone 6 и iPhone 6 Plus продадени през първия уикенд - SetCombG новини

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #47

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    начи некои работи не съ така и съ така.
    Първо. Не забравяйте, че когато епъл изкара на пазара първият си телефон, останалите правеха пълни дървета. Всичко е копирано от тях и до ден днешен се копира, малко или много. За да се стигне до там, че като отида да си пускам чекове на апарата, в моята банка. До мен стои плакат с реклама, на тая същата банка. Под дадена форма на същите ония иконки и подредба, дето по късно андроида се е учил от тях, как визуално да изглежда.

    Второ. Политиката на епъл никога не е била ширпотребата и някаква голямата продажба. Това нещо, вярно, се поизмени в последните години, с навлизането на айподите, айфоните и айпадите.
    После. Самата фирма, до сега не съм виждал да пуска нещо и след това да го кърпи. Няма как да пусне 4.3 за s3, която да е бъгава, (крис, спомни си темата, която си пускал). Това ще е пълен позор, за тях.
    Имал съм вече няколко айфона и никога, до сега не ми се е случвало телефона да ми крашне, както при андроид. Ако ми се е случвало, да мине под safe mode, то е било вина, от моя страна, с помощта на Сидия.

    Да, признавам си. Продадох си петицата, защото ме дразнеше, заради грозната система, от визулна страна. И най вече, за това, че не можех да си ползвам 4g-то с него. Когато излезе 5s, си го поръчах, а бях с галакси s4. Няма има 2 месеца да съм го ползвал, преди да го подаря. За да се върна на s4. Излезе и s5. Взех го и почнах да се дразня, още от началото. Сичко му объркали. Тоя левият бутон - пълна глупост. Добре че пуснаха поне ъпдейт, та да можеш да си наредиш горе долу настройките, по класическият начин. Менюто на настройките 20 метра. Някои неща се повтарят в друга секция. Да не говорим, за върхът на сладоледа, дето телефонът не стига, че е по дебел, ами и много по грозен, от s4. А това че е малко по голям, толкова ти служи, колкото и, че е по дебел. Грозната пластмаса от зад, на белият модел е капакът на всичко. Добре, че се удави в средиземно море, това лято.

    Днес какво. Ми нищо купих си, за 350 евра, пак s4 и си карам с него. Не бих дал в никакъв случай 560, за s5.
    Да, ползвам андроид. Не скривам. Но това не ми пречи да се възхищавам на продуктите на епъл.

    Какво мисля, за 6. Ми... изгубено време. Нищо ново и така. Ама то и новото е малко трудно днес да се постигне, с всичко това, дето има наоколо.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #48

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    хората добре са го казали за 5, още по-силно важи за 6:

    iBread.png

    The English Blog: Cartoon: The New iBread 5

  5. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #49

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    Излезе и s5. Взех го и почнах да се дразня, още от началото. Сичко му объркали. Тоя левият бутон - пълна глупост.
    Уфф, скоро ми попадна един s5 mini в ръцете - пълен кошмар е това с левия бутон!!!
    Направо не можах да се оправя, а собственика му напъва да го смени с s4 mini. За неговия модел ъпдейт, поне официален няма...
    Ето как една незначителна софтуерна глупост може да ти разгони фамилията на модела!

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #50

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    ми като търсиш опциите, на това, дето си в него, като мене, по навик. А некой умник ти сложил там мулти таскинга, дето никой не го ползва на останалите телефони. Даже повечето хора не знаят, че съществува, (жената и тя, до скоро. Ама нея не я броя, че тя и шотове не знаеше, че могат да се правят :D ). Ъпдейта беше, за самите настройки, на зъбчатото колело. Щото от началото там имаше само възможността да се наслаждаваш на големият стил икони, дето не стига, че са грозни, ами не са и практични. Та сега може да си ги издокараш на листа, както преди. Ама пак е объркано малко, щото по спомен, примерно wifi-то го намираше, поне на 2 места, всяко едно, в различна секция.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #51

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    И да внимавате като си го пъхате в задния джоб ,че ...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #52

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    По-точно инфекцията според статията е ставала при нормално носене в предните джобове и важи за по-големия модел.

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #53

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    и пак лошо сте разбрали. Не говоря, за оня на клипа. Епъл не слагат алуминия, заради това, че виж телефона ше е по устойчив. А за това, че е по елегантно и класово. Не виждам причината, ако го направя и с друг телефон, от друга марка, да не изохка по същият начин. Освен може би 4 и 4s. Където самият алуминиев корпус е в средата на телефона и бордюрите са му много по дебели.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #54

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    И стърчащата камера извиква някои неудобства които се преодоляват лесно

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #55

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Още съм нямал такъв случай с "другите" въпреки ,че постоянно са ми някъде по джобовете , пък видиш ли не са топ клас и нещо специално - както и да е , ясно е ,че алуминия е за по фиешън , ама май малко са прекалили в икономиите (на матриал и при проектирането) .

    п.п. Някъде назад се споменаваха цени на по-старите при излизане - ето при едни наши търговци - http://www.technomarket.bg/products/...white-mg482b-a - 2000 лв за телефон - не мерси , ма то за всеки влак си има пътници.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #56

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Този издевателства и с един Ноте 3, огъна се, ама пак си върна донякъде формата Пластмасата е по-еластична.
    Светльо, ако ползваш 4" модел, трудно ще го огънеш в джоба. Ако ползваш 5.5" и нагоре, по може да направиш белята, както има тенденнция и да ги правят супер тънки... Сега си правя експеримент с една "тухла" по джобовете, пък ще видим...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #57

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Ако го бяха направили като моноблок от магнезиева сплав като моя хайван доста по-трудно щеше да се огъва,ама характерния дизайн нямаше да го има.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    71
    #58

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Тия най-сетне се осмелиха да направят нещо по-голямо от 5 инча и направиха пластилини.
    Горкия Стив, върти се в гроба сега.

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #59

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Имахме спор с един колега в друга тема,ама тука му е мястото:

    Money.bg - Колко реално струва новият iPhone 6? (графика)

    Дано сега не трият, а кой какво мисли е друг въпрос!

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #60

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    има нещо далеч по-важно в подкрепа на тази актуална критика:

    докато старите 3->4 и 4->5 имаха някаква промяна в хардуера, тук говорим само за мащабиране
    т.е. не може да се твърди, че нагруханата цена е за възстановяване на направени разработки

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Калъфи за Apple Iphone 3 и 4
    От progresive във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 18-01-12, 15:58
  2. Честит ви Apple iPhone 4S
    От fXOrange във форум Мобилни устройства
    Отговори: 13
    Последно: 03-11-11, 00:35
  3. Продавам чисто нови Apple Iphone's!
    От jovanoty във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 22-09-10, 07:51
  4. Продавам нови Apple Iphone 4G 16 GB !
    От jovanoty във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 14-09-10, 23:08
  5. Apple iPhone
    От sclera_bg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 20-01-07, 04:21

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе