Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 138
Like Tree44Одобрявам

iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #91

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    аз пък не видях някой, който да си е купил айфон, освен за тежкарлък, или щото шурека има или комшията или щото е чул или...

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #92

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    аз пък не видях някой, който да си е купил айфон, освен за тежкарлък, или щото шурека има или комшията или щото е чул или...
    Нали си даваш сметка, че това е твоята интерпретация...
    Някой ябълкофил ще каже същото, за тези които са си купили Note4 - че са го купили за тежкарлък.
    Айфоня имаше сериозни недостатъци - визирам малък екран до 5-цата, в момента да кажеш, че си купуваш 6-ца за гъзарлък е пресилено.
    Гъзарлъка е налице при всички топ модели на популярните компании - ако смяташ, че на някой му дреме за 2-300MHz отгоре и някой друг пиксел разделителна в повече или някой друг мегапиксел на камерата отгоре... не можеш ме убеди...
    Факт, че разликата м/у 5 и 6 е в пъти по-голяма, отколкото между Note3 и 4 да речем. Така че свръхпродажбите си бяха напълно очаквани, появеи се нещо много по-добро от миналото...
    Ivan19 одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,782
    #93

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Така е,само че не може да бъде подминат проблема с огъването при такъв ексклузивен продукт.Недопустимо е при претенциите на тази фирма да са най.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #94

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Всеки съвременен телефон с голям екран ако стои в задният джоб ще приеме формата на задните части.
    Този пост е редактиран от stenly; 29-01-15 в 14:55.
    Ivan19 и podredko харесват това.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #95

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    абе крис, ти като много знаеш, я ми кажи каква е съществената разлика, между ios 4 и 8? Голяма ли е, има ли такава. Не ме интересува изобщо колко бил голям и хубав и бърз, мене ме интересуват способностите му.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #96

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Нямам идея, не ползвам IOS, защо ме питаш?
    Ако трябва мога да се опитам да намеря разлики между Android 2 и 4.
    Има ги, но и двете вършат работа.
    Като цяло, защо намеси софтуера в разговора след като разликата между 5 и 6 е предимно в хардуера?
    Като търсиш възможности, пусни си Win 10 на зелено бял 12 инчов монитор...

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #97

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange Виж публикацията
    Лично не виждам в какво толкова са напреднали, спрямо последният път, когато имах техен продукт, за да си позволя да дам парите, за актуалния.
    е аз си го бях написал още от началото.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,782
    #98

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Въпросните устройства не са евтини дори и за техните стандарти/естествено ако не се взимат субсидирани от операторите/,тогава мисля че не говорим за разумност и необходимост в избора, а в така модерната напоследък болест да имаш най-новото на даден бранд.И на това не разчита само ябълката,а и Самсунг и други.Как да си обясним иначе излизането на 4К дисплеи аджеба на този диагонал.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #99

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Samsung за момента единственото което правят добре е да затъват. Сони ги следва с пълна сила

  12. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #100

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Понеже се отнесохте в темата за това, кой и по-добър.

    За 2 години нямам спомен жената да е рестартирала 5-тицата. Не е забивал телефона и все още дава по-висока производителност от Самсунг S5 мини.
    На другата плоскост са Самсунгите на детето ми - след 3 модела няма телефон дето да не му сваляме батерията за да работи. Редовно блокираха, забиваха или незнам какво ставаше с глупавите телефони. Нямам такъв проблем със Сони таблета или новия телефон на детето Хуаей P6 /дано го пиша правилно/.

    По въпроса за разликата между IOS 4 и 8 - за какво ти е разликата като операционната система върши отлична работа. Май забравихте как грозно изглеждаше Андроид 2.2 само преди 4 години ? По това време IOS беше приказно красива!
    Да, полудяха с цените в България и това е проблема. Преди време разликата между топовите модели с Андроид и Iphone беше 200-250 лева, а това не е толкова много. Какво му е лошото, модерен и красив дизайн е имал винаги.

    Но, за да не заприличам на Г. Димитров на процеса в Лайпциг - все още ежедневно използвам Нокия фенерчета и съм срашно доволен

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #101

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev Виж публикацията
    За 2 години нямам спомен жената да е рестартирала 5-тицата. Не е забивал телефона и все още дава по-висока производителност от Самсунг S5 мини.
    Ха, точно преди 10-на дена, точно пред мен, така заби една 5-ца, че цяла вечер си остана да свети с логото на ябълката...не че 5-цата на конкуренцията не забива, но с махане на батерията се оправя лесно.
    Този пост е редактиран от pilot; 30-01-15 в 10:11.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #102

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Да позная ли, телефона е бил джейлнат и с качени една камара туикове от Сидия Иначе Хоум бутон + пауър бутона, вършат чудеса

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #103

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Вършат, ама не и в случая...телефонът беше на една мацка, която го използва само за разговори, снимки и фейс

  17. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #104

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Ха, точно преди 10-на дена, точно пред мен, така заби една 5-ца, че цяла вечер си остана да свети с логото на ябълката.
    абсолютно същото нещо се случи с айпода на приятелката ми. Нищо не помогна, дето го знам вече. Изчакахме батерията да се изтощи и на другия ден си тръгна нормално. Само дето при съдържащи 921 снимки, само 125 са налични. Като го качна и айтунса не го разпознава, като апарат, с който е работил. Носих го в епъл центъра и там каката ми вика, че телефонът може би е бил мокрен и не влиза в гаранция. Аз мислех да и реча, че това не е телефон, ама се отказах, тя го държеше в ръцете си, до като говореше и трябва да е забелязала

    Не е кракван, (то тва остава, оная ше ма убие).

  18. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #105

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Ха, точно преди 10-на дена, точно пред мен, така заби една 5-ца, че цяла вечер си остана да свети с логото на ябълката...не че 5-цата на конкуренцията не забива, но с махане на батерията се оправя лесно.
    Попитай собственик на Самсунг дали някога му е забивал телефона. Отговърът е ясен - всеки е забивал

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Калъфи за Apple Iphone 3 и 4
    От progresive във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 18-01-12, 14:58
  2. Честит ви Apple iPhone 4S
    От fXOrange във форум Мобилни устройства
    Отговори: 13
    Последно: 02-11-11, 23:35
  3. Продавам чисто нови Apple Iphone's!
    От jovanoty във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 22-09-10, 06:51
  4. Продавам нови Apple Iphone 4G 16 GB !
    От jovanoty във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 14-09-10, 22:08
  5. Apple iPhone
    От sclera_bg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 20-01-07, 03:21

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе