Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 31

РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #16

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    приятеля ти близо до Вас ли живее ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #17

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    На Мтел - случвало ми се е прекъсване след 1 час разговор понякога (не ме питай как ги издържам такива) но рядко! Нямам спомен или ако е имало дропене около минута разговор нямам спомен...

  4. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #18

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Mtel прекъсват точно на 60-тата минута. // опита е на жена ми, не мой но го споделям
    А проблема на отворилия темата е в клетката // най-грубо казано.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #19

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Всички оператори прекъсват на 60-тата минута.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #20

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Еее аз съм на Мтел и ви казвам, че не прекъсва на 60 мин. или понякога но не точно на 60 ами на 61 или малко повече минути. И то понякога!

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #21

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    мда... потвърждавам и за vivacom след 60-тата минута. Това е от гледна точка за прекъсване на случайно НЕ завършени разговори или набрани по грешка.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #22

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    И аз до скоро бях на Мтел и често правих разговори над час ....та точно на 60тата минута си прекъсва.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #23

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    И аз потвърждавам за 60 мин както за Мтел, така и за Виваком.

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #24

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    На какви тарифи сте?

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #25

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    На какви тарифи сте?
    Тарифите нямат значение! За Виваком съм в една особена група от хора, притежавали мобифони. Плащаме 6 лв на месец такса и можем да говорим неограничено дълго време безплатно помежду си. И все пак на всеки час връзката се разпада.

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #26

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Опитвам се да си обясня що аджеба при мен не се разпада след 60 мин.разговор или поне рядко се случва след като масово тук твърдите обратно! На мтел съм бизнес тарифа - знам ли може пък да има значение!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #27

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Опитвам се да си обясня що аджеба при мен не се разпада след 60 мин.разговор или поне рядко се случва след като масово тук твърдите обратно! На мтел съм бизнес тарифа - знам ли може пък да има значение!
    На бизнес абонатите не се прекъсва на 60мин.

  16. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #28

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Няма значение - и двамата с жената сме също. Освен това дисконекта е заложен с критерий всяка връзка.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    На бизнес абонатите не се прекъсва на 60мин.
    Да ама се прекъсва!

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #29

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Такаааа...ами сега звънях на *88 и се оказахте прави - прекъсвало след 60-тата минута нямало значение плана! Зависело от мрежата дали ще е на 60-тата или малко след нея но винаги ДРОП - това е! Явно след час разговори ми е добре дошло за да игнорирам някои прекъсвания та да се заблудя

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #30

    Отговор: РАЗПАДАНЕ НА РАЗГОВОРИ В ПЬРВАТА 1мин-Обир на мин или проблем с мрежата им...

    Има две заложени защити за дългоговорещи или разсеяни, които след разговор не си разпадат връзката. Или като почнат едни разговори - забравят да се спрат.
    1. Рападане на връзката след час.
    2. Лимит на месечната сума за съответния абонат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с видео разговори по Skype
    От ViK във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-07, 14:30
  2. Отговори: 12
    Последно: 18-10-07, 13:06
  3. Изчезват ми субтитрите точно след 1мин.DVD Samsung HT-TP75
    От Ciclop във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 02-07-07, 12:06
  4. Странно разпадане на RAID-1 масив
    От MitkoS във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-07, 18:04
  5. Безплатни разговори в мрежата на Mtel?
    От G_R_U във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 71
    Последно: 20-09-05, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе