Резултати от 1 до 10 от общо 10

Мнения !!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    23
    #1

    Мнения !!

    Моля за мнения за -
    Samsung C115 Galaxy K Zoom


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #2

    Отговор: Мнения !!

    Нищо против телефончето-хубаво е,но почти два пъти по-тежко от един нормален смартфон.Оптиката ще ти трябва в редки случаи и смятам че не си заслужава.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    23
    #3

    Отговор: Мнения !!

    Тежестта не ми пречи В момента в Мтел е на промоция за 400лв и понеже и телефона ми се счупи и фотоапарата и пари за двете по отделно няма та питам дали си струва това две в едно

  5. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #4

    Отговор: Мнения !!

    С CMOS 1/2.3 цензора е, а сапунерките с този цензор започват от 250+лв.... така, че ще прави прилични снимки при светлина, жалко, че немогат да се сменят обективите за по-детайлни макрота....

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #5

    Отговор: Мнения !!

    Машинката е с Exynos 5260, не е от най-бързите процесори, но в крайна сметка, трябва да е достатъчен за комфортна работа за всички ежедневни нужди.
    Има 2 GB RAM, което е чудесно, има Gorilla Glass 3 стъкло на екрана, интересно е дали и как обектива е защитен от надраскване.
    Вградената флаш памет е подигравателно малка - 8 GB не стигат за нищо, прибавете към цената на телефона стойността на една бърза microSD карта с капацитет поне 16, а по-добре 32 или 64 GB.
    Дотук всичко е приемливо.

    Двата основни акцента - камера и външни габарити, енергономия и удобство.
    Камерата ще е по-добра от болшинството камери на смартфони - 1/2.3'' сензор - отлична характеристика и за сапунерка, камо ли за телефон, оптична, а не цифрова стабилизация, Xenon светкавица, висока резолюция - супер.
    Но... - 10х оптично увеличение? За фотоапарат ок, но за телефон - много лещи, тежки, големи, според мен напълно излишно.
    Не снима 4K видео.

    Удобство - нулево. За мен това е грозен, тежък апарат, който нито е телефон, нито фотоапарат.

    Последното написано е чисто лично впечатление.
    Ако телефончето ви допада наживо и не го чувствате некомфортно в ръката / чантата.... защо не?
    Моделът е крайно неподходящ за мъже, които обикновено носят телефона си по джобовете, но в крайна сметка може би е точен избор за жени, които винаги имат чанта под ръка.

    Така че, на първо четене щяах да кажа, че не става, като изписах всичко и претеглих плюсовете и минусите - при цитираната цена, качествата на камерата и постоянното наличие на чанта, в която може да се носи - за съм.
    Отивате, виждате наживо, държите го в ръка - ако продължава да ви харесва - взимайте.

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #6

    Отговор: Мнения !!


  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #7

    Отговор: Мнения !!

    Човек... уби ме с избора на обзор. Наистина ли успяваш да прочетеш повече от 3 изречения? Нищо лично, но преди да опитваш да пишеш не е зле да си вземеш матурата по БЕЛ.
    5 книжки да си прочел също не е лошо.

  10. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #8

    Отговор: Мнения !!

    Нещо не разбрах? Какво му е на обзора? Какъв БЕЛ, какви 5 книжки? Аааа....тъкмо се зачетох ( не го бях чел ) човека май е ползвал повечко гугъл транслейт.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 30-10-14 в 22:42.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    23
    #9

    Отговор: Мнения !!

    Аз не искам обзор ,а наблюдения от хора които го имат или които са го виждали и държали .Нормално е да изтъкват само положителните му качества Или ако имате мнения за хубав смартфон до 400лв

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #10

    Отговор: Мнения !!

    Ти самата трябва да го разцъкаш и подържиш...ние и да сме, какво от това, ще ти изкажем субективно мнение. Мен лично не ме кефи. За 170лв.отгоре, при същият оператор се предлага Ноте 3, който според мен е много по-добро мобилно устройство. Ако си мислиш, че снимките ще се различават особено от тези на по-висок клас телефон се лъжеш. Разлика ще усетиш, при сензори от 1" нагоре...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. мнения GPS
    От berbatov_86 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 05-06-12, 02:54
  2. Таблетите - мнения за тях!
    От Ivan19 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 10
    Последно: 23-04-10, 12:10
  3. Мнения за Siemens SF 65
    От _rockstarr_ във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 14-11-05, 11:42
  4. SIS 748 - мнения
    От Siol En във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 19-12-03, 11:57
  5. Мнения за BTC
    От MANIAK във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-03, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе