Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 48
Like Tree2Одобрявам

iPhone 6s - всичко за новите смартфони на Apple

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    iPhone 6s - всичко за новите смартфони на Apple

    iPhone 6S вече е в България!



    Цените за най-нетърпеливите са солени - 1800лв за 16GB версия.
    След 9 октомври се очаква спад с повече от 300 лева!

    Темата за стария модел - iPhone 6

    Новини и ревюта за iPhone, публикувани в SetCombG

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #2

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Да са живи и здрави с новите свръхпечалби Каква е производствената цена на новия iPhone 6?

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Каква е тая мания да се гледа производсвената цена? Aко не ни харесва пазарната цена си даваме парите на друг. И между другото тази статия е на година и става въпрос за старият (вече) iPhone 6.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #4

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    А,не е мания.Всеки производител и търговец включва допълнителни разходи,но при ябълката са най-големи.

  6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #5

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Искаш ли да ми сглобиш един такъв за 250 долара, а аз ще ти платя 500? Упс, ама то себестойността била такава при контракт за 10 милиона бройки....това е несериозно. В тая логика ако видиш себестойността на който и да е автомобил и я съпоставиш с продажната му цена ще ти се отвърти главата Икономиката е пазарна, никой никого не кара насила да купува. Мен също не ме устройват цените на токущо излезлия 6S, но и не ми трябва, карам си с 5S, която напълно ме задоволява, като падне 6-цата до по-приятни равнища ще ъпгрейтна.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #6

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Позволих си единствено да изложа един факт без да отправям каквото и да е послание.Не мога да разбера защо всички фенове на ябълката /не само в този форум/ сте толкова докачливи на тема избор на телефон.Между другото ползвам телефон чийто дисплей е произведен в същата фирма JDI ,но струващ три пъти по евтино.За мен телефона е някаква вещ,а не религия която трябва да браня от друговерците.Хайде със здраве.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    И за нас това е просто телефон, религията се опитвате да я насадите вие. Винаги доводите ви са , ма моето е по-евтино, не съм ограничен и батерията ми се сменя и имам sd карта! Не ви гледаме джобовете и не ни интересува какво си купувайте, само не се бъркайте в нашите джобове и предпочитания. Също така въобще не ми дреме коя фирма ми е произвела дисплея (както явно теб те вълнува) и колко е себестойноста на даден продукт? Ако ми харесва, върши работа по-добре от конкуренцията и мога да си го позволя без да разклащам бюджета си , значи е моя продукт. Благодаря за здравето, да ти се връща

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #8

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    И за нас това е просто телефон, религията се опитвате да я насадите вие.
    Не разбирам защо се припознаваш в общата група iPhone маниаци.
    Това, което пишеш, откровено не е вярно.
    Като почнеш от това, че за да си купиш просто телефон не спиш 72 часа на тротоара, не се биеш с подивели тълпи, искащи също да си закупят просто телефон и завършим с често срещани изключително арогантни мнения от собственици на просто телефона, невиждащи по-далеч от ръката си.
    Недей с лека ръка да сваляш нивото си и да прехвърляш твоя начин на отношение и ползване на iPhone към цялата съвкупност от ползватели и фенове.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple


  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #10

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Всяка марка си има хейтъри, но като че ли тази е с най-много. Обаче се делят на групи:
    1. Искрено злобеят и завиждат, понеже нямат възможност да си го купят и се чудят какви кусури да му намерят. Повечето даже не са държали в ръката си устройство от тази марка, камо ли да са го ползвали.
    2. Прикрити, понеже са се набутали с друга марка скъп смартфон, но са имали досег и до ябълката, видяли са че е по-добър в някои аспекти, сега ги е яд и се чудят как да защитават кауза пердута...
    3. Такива, които могат или не могат да си го позволят, но не виждат смисъл да дават една пачка пари за телефон, като могат да минат с далеч по-евтин вариант, който да им върши работа. На 4-6" екран не са много работите за вършене, ама това е друга тема. Камерата също...
    4. Такива, които могат да си го позволят, но просто харесват флагман на друга марка.
    5. Сигурно има и други...
    Този пост е редактиран от pilot; 03-10-15 в 16:55.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #11

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Е после не сте били докачливи ябълкавите фенове - значи според тая класация всички го искат ?
    Е ,към точка "5" може да сложиш група "изобщо не ми пука колко е добър/премиум/фърст анд онли/ексклузивен" ...

    п.п. надявам се да няма обидени - просто не ми пука за туй нящо от момента , в който се опитаха да го изкарат чудо невиждано ... а такива са всичките му реклами и (платени) ревюта , с което пък не отричам достойнствата му

    п.п. Дизайна на старите ми харесваше повече , много повече !

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #12

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Е, аз не съм фен...т.3 донякъде и т.4 не го харесват или искат За тези, дето хич не им пука, може да се сложи - примерно: Слушалка с фенерче.

  16. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #13

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Всяка марка си има хейтъри, но като че ли тази е с най-много. Обаче се делят на групи:
    1...........................
    ...............................
    5. Сигурно има и други...
    6. Такива, които знаят, че Нокия фенерче им върши работа да викат Ало-Ало и я зареждат на 4-5 дни.
    7. Такива, които ползват Майкрософт смартфон и си виждат целия домашен компютър и лаптопа на телефона. Не че им трябва и това, но се гордеят с тази глупост.
    Всъщност такива като мен

    За да не е офтопик написаното, на мен ми харесва IOS - като операционна система. От всички досегашни опит от Андроид 2.2 до 5.0 и Windows 8 с ръка на сърцето ...... Казвам, че на жената IPhone 5 работи най-стабилно и безоткатно. За 2 години никога не се е оплакала от нещо /а тя е склонна да мрънка за всяка глупост/. Докато разни андроиди телефони и таблети ни скъсаха нервите да забиват, губят мрежа и т.н. /говоря за Сони Таблет и телефон, Самсунг телефони и някакви Леново дето вече не помня модела/.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #14

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Нормално е IOS да е по-стабилна, при положение че никой не си оставя отпечатъка и е максимално оптимизирана...за разлика от дроида.

    П.С. Win телефон не съм ползвал, но ми е мерак

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #15

    Отговор: iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    П.С. Win телефон не съм ползвал, но ми е мерак
    Аз пробвах един за няколко часа ... само толкова го издържах ... С Вин10 ще видим как ще са , но определено сегашните не са моя телефон ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. iPhone 6 - всичко за новите смартфони на Apple
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 137
    Последно: 27-05-17, 03:24
  2. Калъфи за Apple Iphone 3 и 4
    От progresive във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 18-01-12, 14:58
  3. Честит ви Apple iPhone 4S
    От fXOrange във форум Мобилни устройства
    Отговори: 13
    Последно: 02-11-11, 23:35
  4. Продавам нови Apple Iphone 4G 16 GB !
    От jovanoty във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 14-09-10, 22:08
  5. Apple iPhone
    От sclera_bg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 20-01-07, 03:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе