Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 51 от общо 51

LeTV 1S ревю

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #46

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Около месец ли е ползван?

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #47

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    Около месец ли е ползван?
    На 10 февруари пристигна. Точно 30 дни

    Моля без повече спам по офертата. Съзнавам, че аз го започнах, за което се извинявам
    Да продължим темата с обсъждане на модела, а ако някой има интерес - да пише в темата за продажба.
    За да намаля и там спама - цената е непоклатимо твърда за момента. Ако десетина дни няма интерес, тогава ще помисля дали да я свалям или синчето да се обзаведе по-добре с нов смартфон.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    1
    #48

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Здравейте обмислям покупка на този телефон от brosbg ,който уж е без китайските приложения ,но първо се нуждая от мнения дали си заслужава този модел или не аз предимно много не играя на игри и не снимам много ...интересуваме дали изработката е читава и как се справя от към бързина ? като гледам снимките в темата доста излишни приложения има ако това са с които е закупен... Иначе в момента съм с samsung galaxy core prime 4G но не съм напълно доволен искам по голям екран по добри цветове и добър хардуер с плавна работа на androida . Аз се двуомя между Letv 1s x500 и Meizu Metal кой от двата е по добър?

  5. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #49

    Отговор: LeTV 1S ревю

    + за LeTv

  6. A4i
    A4i е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    9
    #50

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Изработката е отлична, но телефона в ръката стои хлъзгав. Направен е като айфоня, от здрав алуминиев моноблок с фиксирани с болтове компоненти за метала. В допълнение има стоманена пластина midframe, затваряща компонентите в метална клетка. Върху пластината ляга екрана. Тази конструкция е учудващо добра за компания с една година опит и няма нищо общо с псевдо металните телефонни на големи призводители, като Huawei например.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #51

    Отговор: LeTV 1S ревю

    Цитат Първоначално публикувано от vanko922 Виж публикацията
    Здравейте обмислям покупка на този телефон от brosbg ,който уж е без китайските приложения ,но първо се нуждая от мнения дали си заслужава този модел или не аз предимно много не играя на игри и не снимам много ...интересуваме дали изработката е читава и как се справя от към бързина ? като гледам снимките в темата доста излишни приложения има ако това са с които е закупен... Иначе в момента съм с samsung galaxy core prime 4G но не съм напълно доволен искам по голям екран по добри цветове и добър хардуер с плавна работа на androida . Аз се двуомя между Letv 1s x500 и Meizu Metal кой от двата е по добър?
    Е къде видя в темата излишни приложения Снимките са от моя LeTV, който е с моднат, изчистен от излишни фирмуер...
    Брос им звънни и ги попитай кой фирмуер са сложили. Надали си играят на ръка да чистят китайската плява, просто флашват с някой от популярните къстъм фирмуери.
    Питай и на коя версия на официалния е базиран техния - не препоръчвам под 09S и имай предвид, че смартфонът след като е префлашван губи автоматичните ъпдейти.
    Не прави сравнение с Meizu Metal - LeTV еднозначно е по-добър, а названието на Мейзуто е редно да е псевдо метал...


    Цитат Първоначално публикувано от A4i Виж публикацията
    Изработката е отлична, но телефона в ръката стои хлъзгав. Направен е като айфоня, от здрав алуминиев моноблок с фиксирани с болтове компоненти за метала. В допълнение има стоманена пластина midframe, затваряща компонентите в метална клетка. Върху пластината ляга екрана. Тази конструкция е учудващо добра за компания с една година опит и няма нищо общо с псевдо металните телефонни на големи призводители, като Huawei например.
    Хмх, в момента съм с LeTV и S7 Edge за тестове едновременно - трябва да хванеш Еджа за да разбереш какво значи хлъзгав
    Това е основната причина да се колебая в момента дали да сменям Летв-то с Едж, калъфи не ползвам, няма и да започна, а без калъф е...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Xiaomi Redmi Note 2 ревю
    От FearMe във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 34
    Последно: 17-03-16, 22:10
  2. USB мониторите - ревю AOC e2251Fwu
    От kod във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 04-07-12, 13:08
  3. ревю на sony KDL 37 EX 521
    От vilaanizd във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-03-12, 02:36
  4. Ревю на DivX PHILIPS DVP3010
    От Panzer във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 27
    Последно: 30-01-06, 23:31
  5. Ревю на R9500/9700
    От chavv във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-02, 12:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе