Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23
Like Tree1Одобрявам

LG G5 - най-накрая нещо ново и интересно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #16

    Отговор: LG G5 - най-накрая нещо ново и интересно

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    @shienar - по-скоро 6600 fold от 2008
    Прав си! 6600 Fold беше първенеца с тази функция.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #17

    Отговор: LG G5 - най-накрая нещо ново и интересно

    Не съм фен нито на ЛГ, нито на Самсунг, но докато Самсунг изкарват може би най-добрия си телефон, който са правили ( С7 едж), то ЛГ с това недоразумение за мен хвърлиха картите и станаха от масата на големите.

  4. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #18

    Отговор: LG G5 - най-накрая нещо ново и интересно

    Добре, че е Код да пише по темата хахахахха викам си сега ще почета кой, какво знае за телефона и да така стана научих доста неща, НО за епъли-мепъли и самсунзите
    Като цяло ЛГ и Самсунг съм чувал, че са една фирма, разделена на "два клона".ЛГ Г2 го имах за кратко и беше супер телефон.Надявам се, че батко му Г5 ще е още по-добър и ефикасен откъм пестеливост на ток.Цената му предполагам ще е към 1400-1500 лв.Вече с договор може и до към 1000 кинта с някое заробващо листче към него

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #19

    Отговор: LG G5 - най-накрая нещо ново и интересно

    Kod вече не се интересува от маркови флагмани. Той мина на оригинални продукти (това естествено в кръга на шегата). 1400-1500 лева ще са Самсунг-четата, LG винаги са държали по-ниски цени на техните флагмани Между другото никой нищо не казва за новото отроче на HP Elite X3. Това има възможност да се превърне в хит сред любителите на прозорци.
    Този пост е редактиран от stenly; 23-02-16 в 08:38.

  6. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #20

    Отговор: LG G5 - най-накрая нещо ново и интересно

    Признавам си, че като един заклет "фанатик" на прозорците оглеждам HP-то от известно време, но просто подобренията от сегашната ми "врата" (Lumia 1520) не са толкова много. Иначе говорители, настроени от Bang & Olufsen, предполагам ще звучат прилично за размера си, предна камера с 8-мегапиксела също е интересна идея. Не ми харесва AMOLED дисплея (лично мнение - предпочитам IPS) и основното, че 10-ката още не е изчистена и съвместима напълно с останалия софтуер. Може би след година-две вече няма да мога да устоя на предложенията с W10.

    П.П. По желание на модераторите може да преместите последните постове в друга тема, например "Избор на смартфон", че ми е съвестно, че "оцапахме" темата на kod.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #21

    Отговор: LG G5 - най-накрая нещо ново и интересно

    Не знам дали обърна внимание , ама HP може да е първата правилна реализация на проекта continuum.
    Този пост е редактиран от stenly; 23-02-16 в 12:20.
    podredko одобрява това.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #22

    Отговор: LG G5 - най-накрая нещо ново и интересно

    Разбира се, още от времето на WM съм искал да извадят пълноценна десктоп ОС, играл съм си с емулациите на Windows 95 и съм се чудел толкова ли е трудно да се направи Office пакета да не бъде толкова лимитиран откъм функции. "Черешката" на 8-цата беше Cortana, на 10-ката ще бъде Continuum - ще почакаме и ще видим

  10. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #23

    Отговор: LG G5 - най-накрая нещо ново и интересно

    Цитат Първоначално публикувано от Shienar Виж публикацията
    Не ми харесва AMOLED дисплея (лично мнение - предпочитам IPS) и основното, че 10-ката още не е изчистена и съвместима напълно с останалия софтуер. Може би след година-две вече няма да мога да устоя на предложенията с W10.

    П.П. По желание на модераторите може да преместите последните постове в друга тема, например "Избор на смартфон", че ми е съвестно, че "оцапахме" темата на kod.
    Използваната от LG технология, както разбирам любимата ти, едно време в ерата още на HTC One X беше много добра. От тогава обаче мина много време и днес амолед предлагат изключителни и точни цветове.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 04-08-13, 21:12
  2. ето нещо интересно за конвенционален климатик
    От javordinchev във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-12, 15:58
  3. попаднах на нещо интересно
    От bobibp във форум Черен списък
    Отговори: 1
    Последно: 09-09-08, 12:48
  4. нещо интересно от Майкрософт за WorldCup
    От qni във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 06-06-06, 14:50
  5. Нещо интересно!:)
    От GATER във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 10-01-05, 14:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе